Lugeja meenutab: mis olid EKRE konkreetsed töösaavutused valitsuses? 

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. oktoober 2022 kell 9:21EKRE 2019. aasta valimiskampaania tikutoos. Foto: osta.ee

Kui paar nädalat tagasi ilmus Telegrami podcast riigikogu aseesimehe ja EKRE juhi Martin Helmega, sai see lugejatelt üsna sooja vastuvõtu osaliseks. Siiski oli ka neid, kes saatele nii soosivalt ei vaadanud. Näiteks ilmus video alla kommentaar: “See on see vend, kes oli eelmises valitsuses, mis meile esimesena maskid näkku virutas. Ta on intervjuus soovitanud kõigil ennast ära vaktsineerida. Ma isegi ei hakka avame seda videot.” 

 

Veidi pikema ja konstruktiivsema kommentaari saatis meile aga Virgo Võigemast, kes lubas oma arvamuse ka artiklina avaldada. Head lugemist! 

 

Mis olid EKRE konkreetsed töösaavutused valitsuses? 

EKRE on minu ja mu lähedaste hääled saanud ja tulemusi näha ei ole. 1 aasta ja 9 kuud valitsuses – pea 2 aastaga võiks midagi olla ette näidata. Töösaavutused? Muide seadusandluse projektide ja seaduste väljatöötamine päris kindlasti ei ole ministeeriumite ülesanne, vaid otseselt parlamendi rida! Millega täitevvõim üldse Eestis tegeleb? Kui ministeeriumid teevad parlamendi tööd, siis millega tegeleb parlament ja vastupidi?  

Ehk siis – kas Telegramil või kellelgi ei ole seda eeltööd tehtud, et konkreetselt välja tuua 2019-2021 aasta 1.a. ja 9.k. siseministri ja rahandusministri konkreetsed töösaavutused? Kas on seda liiga palju tahetud?  

Kui esitada konkreetsed küsimused, siis ilma sisu ja teadmisteta kodanikud kiiluvad lihtsalt kinni ja dialoog ei ole võimalik, kuna piiratus ja harimatus takistavad faktide ja sisu nägemist. Oli rahandusministril ainuisikuliselt allkirjastatud üks leping, kuid lepingu juurde ei võetud mitte ühegi kaasuva riigi tagatis-garantiilepinguid- st. ebaprofessionaalsus otseses mõttes ja see oli rahapesu uurimise leping erafirmaga. Kuidas sai minister sellise rumaluse teha, et osalised riigid ei taganud juriidiliselt seda lepingut ja riike ei kaasatud??? 

Seda videot pole mõtet vaadata enne, kui kirjutage konkreetselt, millised olid EKRE lubadused enne valitsust ja millised konkreetsed saavutused valitsuses olles. 

Noortele peredele olid suured lubadused, Eesti Energiat börsilt ei viidud, hoolimata sellest, et IRL on EE-d tühjaks pumbanud ehk varastanud aastakümned. 

 

Kas olete unustanud, mis juhtus koroona-paanika alguses 2020. aastal? 

Ja küsimus kõigile asjaosalistele – kas olete unustanud, kes olid Jüri Ratasega nn. valitsuses jaanuar-veebruar 2020.aastal ja sealt edasi? Sulgemised, piirangud, ettevõtete pankrotid, inimeste mürgitamine, teaduse räme võltsimine, kõigi seaduste rikkumine ja enamuse inimõiguste eiramine, Eesti põhiseadus prügikastis, laste ja noorte enesetapud, turvafirma tibladest variisikutele ja laevafirma puukidele sajad miljonid,- samas tuhanded ettevõtted sulgesid, kõigi viroloogia ja vaktsineerimise reeglite järjepidev rikkumine ja eiramine, meditsiini võltsimine, perearstidest pättidele preemia maksmine elanikkonna mürgitamise eest ja arstivande rikkumise eest. 

Võiks lisada veel palju, aga ega mälu ometi kadunud ei ole? WHO kuritegeliku lepingu, mille Ratas allkirjastas – on keegi meedias avaldanud? Ikka salastatud? 

Kui seadusandja ja täitevvõim rikuvad otseselt põhiseadust, hävitavad inimeste põhiõigusi, tallates karistamatult seadustel, siis inimeste kohus on selline täitevvõim-seadusandja eemaldada, et kaitsta inimesi, kodanikke, riiklikku iseseisvust, inimõigusi ja astuda vastu riigireetmisele.  

Kui nn. eriolukord oli kurjategijate teater seaduste rikkumiseks ja lausvõltsimiseks, siis seaduses on kirjas, et tuleb kasutada kõiki võimalusi kuritegeliku täitevvõimu ja korruptiivse seadusandja eemaldamiseks, kuna nad on ohuks Eesti kodanikele, iseseisvusele ja Eesti riigi suveräänsusele. 

Teie põhiõiguste äravõtmine valitsuse-parlamendi tõttu on otseselt riigireetmine, rahvuse reetmine ja sisuliselt riigi ära kaotamine. 

Eestis ei kehti mitte mingisugused piirangud ja sajad miljonid eurod mis valitsus-parlament on kantinud rahvusvaheliste petiste, kurjategijate, psühhopaatide taskusse, tuleb kohalikel isehakanud kurjategijatel hüvitada. 

Ligi kolm aastat varastamist, kantimist, võltsimist ja valetamist. 

Selline riigivõim, riigikord ehk korralagedus tuleb likvideerida, jätised vastutusele võtta ja kahjud sisse nõuda. Samuti peavad vastutama valede, võltsitud andmete ja kokkuvaletatud libateaduse eest ajakirjandus, meedia ja uudiskanalid. 

Meditsiinitöötajad ja teadusnõukoda, kes on käsutäitjatest kurjategijad, ei vabasta seadus kuritegevuses osalemise eest mitte ühelgi juhul.  

Eesti riigi hävitajad istuvad parlamendis. 

Eesti riigi reeturid istuvad ja istusid valitsuses. 

Aeg ärgata, Eesti Inimesed! 

 

Virgo Võigemast

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt