Kes võttis EKRE-l munad maha?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. märts 2021 kell 20:34Telegram on kirjutanud aastaid, et EKRE on kahepalgeline erakond, kes mängib inimeste emotsioonide ja hirmudega ning nõnda on nad ka võimule pääsenud. Selliste avalduste eest oleme saanud hunnik sõimu-ja vihakirjasid ustavatelt pahaaimamatutelt ekrelastelt.

 

EKRE oskab vajutada valupunktidele:

Kui sulle ei meeldi näiteks mustad, gayd, pagulased, venelased, soomlased, porgandid, esmaspäevad või ükskõik mis muu sinu elust väljaspool olev tegur ning oled viha täis, siis oled oodatud meiega liituma!

Sinu isiklikes probleemides on süüdi valitsus, maha Keskerakond! Valige EKRE!

Reformikad on süüdi Eesti allakäigus – valige EKRE!

Jne jne jne.

Meile on aastate jooksul kirjutanud või selgitanud sajad inimesed, et “EKRE ajab õiget asja, küll te veel näete”.

Me oleme alati vastu küsinud, et sellisel juhul miks EKRE vaikib, et 9/11 on sisetöö ja miks läheb (läks) EKRE kaasa selle jabura terrorismivastase sõja hirmukampaaniaga?

Saime vastuseks, et “kuna EKRE pole valitsuses, siis ta ei saa kõigest rääkida” vms.

Meile on isegi alternatiivmeditsiini fännid tulnud selgitama, et EKRE on kõva teema. Küsisime alati vastu, et sellisel juhul miks EKRE ei räägi alternatiivmeditsiinist, vaid vaikib või lausa mõnitab (näiteks MMS-i teemat)?

Saime vastuseks midagi sarnast, et “kui aeg on küps, siis EKRE hakkab rääkima” vms.

Tuleme aastasse 2020, mil rulluti lahti ajaloo suurim meditsiiniline ja poliitiline pettus: koroona.

Kui veebruaris avaldas vanem Helme oma skeptitsismi koroonateemal öeldes “Külmetushaigus on nüüd siis ümber ristitud koroonaviiruseks. Mingit hädaolukorda Eestis pole”, siis märtsiks oli EKRE teinud kannapöörde ning läks kogu koroonapettusega kaasa.

Lisaks EKRE kui erakond on viimased aasta aega pasundanud koroonahirmu ka oma uudisteportaalis Uued Uudised. Mitte kordagi pole kumbki nähtus juhtinud tähelepanu faktile, et PCR-testiga ei saa tuvastada kas inimene on haige või nakatunud; et maskide kandmisest pole mitte mingit kasu viiruse leviku takistamisel ja et pandeemiat ennast pole, sest pole ülesuremist. Kummalisel kombel on varasemalt Merkeli-vastane EKRE viimased aasta aega tiksunud täpselt Merkeli rütmi järgi.

Minu meelest on koroonakriisiga tehtud lollilegi selgeks, et EKRE esindab päeva lõpuks täpselt seda sama poliitikat, mida Keskerakond, Regorimierakond, IRL, Sotsid ja Rohelised – mähkmed näkku, riik lukku ja sundvaktsineerimine. Mitmed EKRE fännid ütlesid meile, et EKRE ei saa koroona-pettusest veel rääkida, kuna nad olid valitsuses. Nüüd enam ei ole, aga millegi pärast ei ole see rääkimine ikka pihta hakanud.

Martin Helme (25.02.2021): meie vaktsiinikogused on naeruväärselt väikesed.

Aga miks ei ole laual varianti “ehk polegi vaja vaktsineerida ja kogu asi on üle paisutatud?” 

Martin Helme (26.02.2021): Usun, et Jüri Ratas sobiks presidendiks.

Halloo, kas Jüri Ratas ja Keskerakond ei olnud mitte EKRE “põhivaenlane” mõned aastad tagasi?

Veel kuu aega tagasi pasundasid ustavad EKRE fännid, et Eestis toimus riigipööre – lubage mul naerda. 😀

Aga kes siis võttis EKRE-lt munad maha?

Telegrami hinnangul polegi EKRE-l munasid mitte kunagi olnud.

PS. Kui siis ehk Kalle Gründahlil välja arvata. Ootame põnevusega, kas ja mida ta ette võtab.

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: ringfm.treraadio.eeKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt