Pöördumine: rahva deklaratsioon ülemaailmsete pandeemialepingute vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. september 2023 kell 11:32ÜRO Peaassambleel on kavas 20. septembril 2023 vastu võtta kõrgetasemelise pandeemiaennetuse, valmisoleku ja reageerimise teemaline poliitiline deklaratsioon, mis toetaks omakorda WHO tervise-eeskirjade muutmist ehk nn pandeemialepingut. Kodanikuaktivistid üle maailma on aga meditsiinitürannia kordumises osas valvsad ja nii on sündinud rahva deklaratsioon. Head lugemist, kaasa mõtlemist ja vastutavate isikutega selle jagamist! 

 

Rahva deklaratsioon

Olen vastu võimu koondamisele mittevalitud, vastutustundetute ja suuresti tundmatute bürokraatide kätte, kelle pädevusse kuuluvad läbirääkimised rahvusvaheliste lepingute üle, mis absoluutselt ei peegelda maailma inimeste soove. Nõustun Euroopas loodud kodanikualgatusega “Trust and freedom“, kes tegutsevad valimata bürokraatia vastu1.

Olen vastu uuringutele, mille tegelikuks sisuks on bioloogiliste relvade uurimine. Olenemata sellest, kas neid nimetatakse vaktsiini-uuringuteks, funktsiooni-uuringuteks, kahesuguse kasutusega teadusuuringuteks või mis tahes muu nimetusega. Sedalaadi uuringuid ei tohi laiendada. Need tuleb peatada.

Olen vastu terrorismi ja hirmu õhutamisele, ka siis, kui seda tehakse propaganda ja tsensuuri vormis. Samuti olen vastu “vaktsiinideks” maskeeritud süstitavate ainete relvana kasutamisele ning nende pealesurumisele maailma meestele, naistele ja lastele ilma nende teavitatud nõusolekuta.

Seega lükkan tagasi:

  1. “Pandeemia ennetamise, selleks valmisoleku ja sellele reageerimise teemalise kõrgetasemelise kohtumise tulemusena koostatud ÜRO Peaassamblee poliitilise deklaratsiooni”2, sest ma ei nõustu, et kulutakse kuni 30 miljardit dollarit aastas “edendamaks pandeemilise potentsiaaliga haigustekitajate kasutamisest tulenevate hüvede ausat, õiglast ja õigeaegset jagamist”.
  2. Samuti lükkan mitmel põhjusel tagasi pandeemialepinguna tuntud WHO CA+ raamkonventsiooni3, sealhulgas sellepärast, et see sisaldab nõuet luua süsteem haigustekitajatele ligipääsuks ja hüvede jagamiseks. Selle “eesmärgiks on tagada õigeaegne ligipääs pandeemilise potentsiaaliga haigustekitajatele ning neile vastavate hüvede jagamine.”
  3. Samuti lükkan ma mitmel põhjusel tagasi rahvusvaheliste tervise-eeskirjade muudatusettepanekud4, sealhulgas Lisa 1-ga seotud muudatusettepanekud (mille esitas India), mis nõuavad “õigeaegset bioloogilise materjali vahetust ja geenijärjestusi puudutavat andmevahetust WHO-ga” vastutasuks täpsustamata “hüvede” eest.

Maailma inimeste vajadusi on juba liiga kaua eiratud. Plaan kulutada “õigluse” ettekäändel kümneid miljardeid dollareid ravimitel põhineva erakorralise meditsiini tööstuskompleksi kasumi suurendamiseks on lihtsalt vastuvõetamatu.

Ma ei anna oma nõusolekut.

#ExitTheWHO

 

Siin on võimalik üht teist samateemalist pöördumist allkirjastada, mille on koostanud Interest of Justice, Costa Rica advokaadibüroo: https://interestofjustice.substack.com/p/8-days-until-leaders-adopt-permanent?

 

Viited, materjalid:

  1. Video: LIVE from the European Parliament, Brussels – Trust and Freedom: Challenging the Pandemic Treaty 4. – 5. juuli 2023 https://trustandfreedom.com/?utm_source=substack&utm_medium=email
  1. FINAL TEXT FOR SILENCE PROCEDURE Political Declaration of the United Nations General Assembly High-level Meeting on Pandemic Prevention, Preparedness and Response https://www.un.org/pga/77/wp-content/uploads/sites/105/2023/08/Final-text-for-silence-procedure-PPPR-Political-Declaration.pdf
  1. WHO CA+ raamkonventsiooni ettepaneku „Büroo tekst” (edaspidi pandeemialeping või WHO CA+) – Bureau`s text of the WHO convention, agreement or other international instrument on pandemic prevention, preparedness and response (WHO CA+), 2 June 2023 https://apps.who.int/gb/inb/pdf_files/inb5/A_INB5_6-en.pdf
  2. Article-by-Article compilation of proposed amendments to the International Health Regulations (2005) submitted in accordance with decision WHA75(9) (2022), 6 February 2023 https://apps.who.int/gb/wgihr/pdf_files/wgihr2/A_WGIHR2_7-en.pdf

 

Toimetas Sander Soomaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt