VIDEOD! Apokalüptiline õudusunenägu Shanghais: kas Suure Lähtestamise katselabor?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. aprill 2022 kell 14:38Shanghais toimuv on õudus, mille taolist pole maailm kahe aasta jooksul näinud, varjutades isegi Austraalia koroonaterrori oma halvimatel hetkedel: “Covidi nullpoliitika” ettekäändel on Shanghai linn olnud Hiina kommunistliku diktatuuri haardes juba kaks aastat. Kahenädalasest lukustamisest nakatumisjuhtumite vähendamiseks on kujunenud hiiglaslik vangilaager, kus valitsevad apokalüptilised olud: inimesed ei tohi enam kodust lahkuda, tänaval patrullivad sõjaväelased, lahingurobotid, robotkoerad ja droonid. Kaupade tarne olukord on ebakindel. Olukorra analüüsijad kahtlustavad elanikkonna vastu suunatud karistusaktsioone ja linna ülemaailmseks katselaboriks muutmist, mis näitab, kui kaugele suudavad diktaatorlikud tervishoiurežiimid oma kodanike ahistamisel minna. Kas ühel päeval näeme seda ka läänes? Miks ei kutsu Eesti valitsus praegu Shanghai poolt palvetama?

 

Hiina majandusmetropol Shanghai on alates 28. märtsist olnud koroonasulus. Esialgu piirdus lockdown 5. aprilliga, kuid seda tähtaega pikendati ja praegu pole suurkarantiini lõppu näha. 26 miljonit elanikku on välismaailmast täielikult ära lõigatud, kõik nakatunud (positiivne PCR-test) inimesed surutakse – vajadusel jõuga – karantiiniasutustesse. Isegi väikesed lapsed eraldatakse oma peredest: kui isa ja ema test on positiivne, võetakse neilt ka imikud ära ja paigutatakse isolatsioonipalatitesse, kus vanematel pole võimalust neid külastada.

Demonstreerimaks valitsuse null-Covidi “sihikindluse” äärmuslikkust, tapetakse ka avalikust ruumist leitud lemmikloomad, sest koroonaarhitektide väitel võivad nad olla potentsiaalsed viirusekandjad. Daily Mail kajastab põhjalikult juhtumit, kus tervishoiuametnik jahtis labidaga auto alla varjunud kaitsetut koera, kuna tema peremees oli “nakatunud”. Lekkinud eravideotes on näha ka Covidi kaitseülikondades koerapüüdjaid, kes tapavad linna peal loomi ja veavad need teeservale.

“Rahvavabariigi” režiimil pole näilise “nakkuskaitse” nime all niisuguste ja paljude teiste barbaarsete julmuste jaoks personalist puudust: juba on üle kogu Hiina saadetud 38 000 eriarsti ja 2000 sõdurit ning teadmata arv sõjaväe eriüksusi Shanghaisse korda valvama.

Sõjavägi ja politsei patrullivad kõikjal tänavatel.

Lisaks tuuakse kesklinna pidevalt juurde uusi üksusi.

 

Linna pearaudteejaamade kaudu tuuakse sisse ka sõdureid kõigist riigi osadest, nagu näitavad Hongqiao 1 metroojaama pildid.

 

Igal

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt