Kas 700 000 vaktsineerimata eestlast enam seadused ei kaitse? Kui kaugele läheb Tanel Kiik?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. august 2021 kell 20:12Fotod: Canva

Viimaste nädalate uudiseid lugedes ei imestaks, kui hommepäev sotsiaalminister Tanel Kiik teataks, et hakkab “meie enda turvalisuse nimel” 700 000 vaktsineerimata eestlasele jagama uusi Taaveti tähti.

 

Eesti esiterrorist, isehakanud diktaator Tanel Kiik teatas eile ERR-ile, et alates septembrist hakatakse koroonatõendit nõudma igal üritusel. Kiik teeb uusi piiranguid nagu muuseas: “Arvestades viiruse levikut, siis edasiliikumine ongi mõistlik.”

 

Selline sõnavõtt on puhas vale, mille eesmärgiks on kas ebateadlikult või teadlikult lollitada Eesti rahvast

Sellise käiguga steriliseerib Kiik Eesti majandust ja järgib Suure Lähtestamiskava (The Great Reset) juhiseid. Antud plaanis esitlevad Maailma Majandusfoorumi 1000 helgemat pead maailma täieliku ümberkorraldamise kontseptsiooni. Eesmärgi saavutamiseks kasutatakse aga koroonapandeemiat. Aina enam näib, et Kiik on WHO saadikuna valmis täitma Big Pharma ja EL-i/WHO-ga salajasi lepinguid. Kuigi Eestis pole kaugeltki märke suurest pandeemiast või ohust, levitab Kiik faktilist jama ja röövib meilt silmagi pilgutamata põhiõigused.

Sümboolselt andiski Kiik eile vaktsineerimata 700 000 eestlasele välja uued Taaveti tähed. Eesti peavoolumeedia lugupeetud ajakirjanikud võtsid selle ilma tõsisema kommentaarita vastu. Kahjuks ei lubata Telegramil endiselt valitsuse pressikonverentsidel osaleda ja nagu oleme siseringkonna vilepuhujalt teada saanud, ei ole Stenbocki maja daamid ja härrad meile silma vaatamiseks valmis.

Tekib küsimus, kas Kiik on tõesti lihtsalt saamatu või korrumpeerunud või äärmiselt rumal või need kõik kokku?

Ükskõik, mida keegi arvab PCR-testidest või üleüldse viirustest ja nende tüvedest, siis tänase (18.08.2021) seisuga on Terviseameti andmete põhjal haiglaravil 89 inimest.

Need 89 haiglaravil olevat inimest moodustavad Eesti elanikkonnast 0,006% ehk 0,00% ehk matemaatiliselt mitte midagi!

Võrrand:

89 / 1 330 068 x 100 = 0,006 % Eesti elanikkonnast.

Seega on Kiige jutt nn “tohutust viiruse levikust ja ohust” puhas manipulatsioon ja Eesti rahva petmine!

See levik omab matemaatiliselt olematu protsenti ehk promilli!

Sel pole mitte mingit tähtsust mitu inimest said viimase ööpäevaga positiivse testi, sest Eesti rahvast on koroona tõttu haiglates 0,00%. (Pane tähele – sel, et meil on juba viimased aastakümned liiga vähe haiglaõdesid ja nad on alarahastatud, ei ole mitte mingit pistmist pandeemiaga.)

See tähendab, et 99,99% inimestest on n-ö koroonavabad ja kõik meetmed, piirangud, põhiõiguste, kaubandusõiguste jms rikkumised ei ole mitte ainult ebaproportsionaalsed, vaid lihtsalt üks diktaatorlik käitumine ning konkreetne “fuck you” kodanike suhtes.

Tänaseni pole suutnud mitte keegi, sh ka mitte Krista Fischer matemaatiliselt tõestada, et Eestis oleks mingisugunegi meditsiiniline hädaolukord või laustaud. Kui Tanel Kiik ja teised Eesti vastutavad isikud äratavad elanikkonnas hirmu ja väidavad, et meie, kodanikud, levitame taudi, siis on nad lihtsalt kurjategijad, kes tuleb ametlike kanalite kaudu ametist kõrvaldada!

 

0,00% haigete, nakatunute ja olematu ohu nimel käib Eesti majanduse kokku kukutamine!

See võrdub surmanuhtlusega kogu Eesti majandusele. Sest kõik asjad on omavahel seotud. Muidugi kaotab ka meie riik märkimisväärseid maksutulusid ja vaktsineerimata inimeste vallandamisorgia kukutab kokku meie sotsiaalkindlustussüsteemi. Kiik teeb kõik selleks, et jääksime jätkuvalt sõltuvusse rahvusvahelistest annetajatest. Ilma kohese suunamuutuseta peab Eesti rohkem laenama.

 

Vabatahtlik sundvaktsineerimine = massiline diskrimineerimine ja Eesti põhiseaduse sammhaaval toimuvad matused

Kui ametlikel andmetel on Eestis vaktsineeritud ca 600 000 inimest, siis see tähendab, et 700 000 eestlast on sellele vastu. Sest 700 000 füüsiliselt tervet eestlast ei ole seni lasknud enda peal inimkatsetusi teha testimisfaasis olevate medikamentidega. Need 700 000 inimest ei kanna kaasas koroonapasse, suur osa neist ei lase ka midagi omale ninna toppida ega sülita kellegi topsi sisse.

Kui need 700 000 eestlast arvatakse ühiskonnast välja, siis see on diskrimineerimine ja surm Eesti majandusele. Suurem osa neist inimest ei lähe restoranidesse, kohvikutesse, klubidesse, teatrisse, spordisaali, kinno, festivalidele, kontsertidele jne. See tähendab, et lisaks sellele, et eelpool mainitud ärid jäävad käibest ilma, jääb riik ilma ka maksudest, mida need 700 000 inimest normaalses ühiskonnas maksaksid. See on majanduslikult tohutu risk.

Kas sina korraldaksid oma kontserdi, kui sa tead, et üle poole potensiaalsest publikust ei tuleks isegi tasuta sinu peole?

Olen ise olnud Eesti meelelahutusäriga lähedalt seotud ning tean, et selles valdkonnas teevad viimased ellujäänud suuri pingutusi, et “putka” lahti hoida. See on viimane hetk äride omanikel sellele türanniale vastu hakata ning võtta võim enda kätte. Tanel Kiik taob isikliku haamriga naelasid sinu äri kirstukaande. See on ju selge, et meil ei ole surmavat katku, seda pole ka olnud ning seda kinnitab Terviseameti ametlik statistika, mille kohaselt on alates koroonakriisi algusest kuni tänaseni olnud “koroonaviiruse” tõttu haiglaravil umbes 8000, täpsemalt 8310 inimest.

Need 8310 inimest moodustavad 0,6% Eesti elanikkonnast. Oleks tõepoolest ohtlik meditsiinisüsteemile, kui kõik need inimesed sooviksid pääseda haiglasse KORRAGA, ent sellist olukorda ei ole isegi Krista Fisher oma kõige hullemates graafikutes ennustanud. 

Võrrand:

8310 / 1 330 068 x 100 = 0,6%

 

Kallid äride omanikud, millal te üles ärkate?

  • Kas nende olematute protsentide nimel võib minister Kiik dikteerida, kui mitu klienti sina tohid lubada enda business´isse?
  • Kas nende olematute protsentide nimel võib minister Kiik välja suretada sinu äri?
  • Kas nende olematute protsentide nimel tuleb rakendada sundvaktsineerimist?
  • Veelkord, kas 0,6% haiglaravi vajanute pärast on vaja vaktsineerida kogu elanikkond ja suretada välja Eesti majandus?
  • Ja ennekõike, kuidas vaktsineerimine toimub, kus on lõppkontseptsioon? Ka siin valetatakse meile ja ka tõde hoitakse meie eest.
  • Kas koroona vaktsineerimispass jääb aktiivseks või tuleb kodanikke iga kuue kuu tagant millegi vastu vaktsineerida, et vältida nii-öelda riigi kehtestatud diskrimineerimist, et üldse osaleda ühiskonna- ja kultuurielus?
  • Millal vaktsineerimistunnistused või soodustused aeguvad? Seda teavet keegi inimestele ei anna.
  • Kuidas suhtuvad Kiik ja riik mitmesaja tuhandesse inimesse, kes ei taha end vaktsineerida? Kas nad on uued pidalitõbised, kes on eluaeg karantiini pandud ja kes peavad sümboolselt kandma avalikus kohas uut Taaveti märki vaktsineerimata inimestele?

 

Kas Kiike huvitab inimeste tervise asemel Big Pharma raha?

Kuna ametliku statistika kohaselt on 99,99% Eesti inimestest terved, siis see tähendab, meie immuunsusüsteem toimib ja seega puudub igasugune meditsiiniline oht, mille nimel tuleks rakendada piiranguid või kehtestada muid inimkonnavaenulikke vabadust piiravaid reegleid.

Meil on faktilised asitõendid, et rahvas on terve, ent sellegi poolest survestatakse neid osalema põhiseadusega vastuolus olevates inimkatsetes, mis on maailmas nõudnud üle 100 000 inimelu (vaktsineerimise järgsed surmad Euroopa ja USA ravimikõrvaltoimete registrites). Seega me saame järeldada, et Tanel Kiik jt vastutavad isikud on psühhopaadid, keda ei huvita rahva tervis, vaid nad teenivad kellegi teise (Big Pharma) saatanlikke huvisid.

Suure Lähtestamise (The Great Reset) plaan näeb ette, et väikeettevõtlus ja keskklass suretatakse täielikult välja ning alles jäävad ainult pururikkad ja puruvaesed. Tanel Kiige plaan lülitada ühiskonnast välja 700 000 eestlast on täpselt Suure Lähtestamise kavaga kooskõlas, sest lisaks sellele, et ärid saavad vähem käivet ja riik saab vähem makse, tõuseb veelgi tööpuudus, mille lõpptulemusena plaanitakse rakendada nn kodanikupalk, mida saavad ainult need tublid kodanikud, kes teevad seda, mida Tanel Kiik dikteerib.

 

Miks üldse leidub valitsuses idioote?

Reaalses tööelus pole Kiik piltlikult öeldes isegi mitte märga ajalehte katki rebinud. See mees ei tea päris elust mitte midagi. Igal 10-aastase erialase kogemusega keskmisel ärimehel on rohkem teadmisi majanduselust, kui sellel professionaalsel poliitikul, kes oleks tegelikus ärielus täiesti kasutu. Asjaolu, et Ratas on nimetanud ta ministriks, näitab, et poliitika ei seisne tegelikus ekspertiisis, vaid onupojapoliitikas ja parteiklikis. Härrased ei hooli oma rahva heaolust. See on tingimusteta sisereeglitele allumine.

Paljud meie lugejad on küsinud, et miks leidub valitsuses täielikke idioote? Vastus on väga lihtne: intelligentsed inimesed ei lähe parlamenti. Parlamentaarne süsteem on välja arendatud sajandite jooksul, kus peale iga võimuvahetust jääb tarku inimesi vähemaks, sest ükski tõeline tegija ei hakka ennast 5000-eurose kuupalgaga siduma, et lollide keskel tarka nägu teha (muidu leidub alati erandeid, kes kinnitavad reeglit). Seega jäävadki sõelale alles ainult idioodid.

Demokraatia parlamendis seisneb selles, et kolm idiooti võivad geeniuste üle hääletada. Kui Einstein ja Tesla oleksid pidanud parlamendis oma teooriad või katsed demokraatlikult hääletusele panema, poleks nendest midagi alles jäänud ja see oleks olnud täiesti demokraatlik. Kahjuks suureneb esimese rühma (st idiootide) osakaal plahvatuslikult.

Pealegi, suurkorporatsioonid, Soros, Gates jt rahastavad läbi ÜRO, Euroopa Liidu jt valitsusväliste organisatsioonide korrumpeerunud parlamendiliikmeid nii, et soovitud tulemus saaks rakendatud. Sellisel poliitikul nagu Tanel Kiik, kes sai oma koha tänu eeskujulikule allumisele, lubatakse seetõttu meie elu üle üsna “demokraatlikult” ja ilma igasuguse asjatundlikkuseta otsustada ning jagada uusi Taaveti märke neile, kellele see sundvaktsineerimine ei meeldi.

Lõpetuseks, demokraatia tõeline trikk on muuta inimesed samm sammu haaval orjadeks. Vanasti piisas sellest, et üks pereliige käis tööl, et tuua tervele perele toit lauale. Nüüd käivad kaks liiget tööl ning neil on nii kiire, et nad ei suuda aega maha võtta, et rahulikult mõelda, et lihtsalt olla. Kogu aeg nagu orav rattas. Sellepärast ei suudeta peale pikka päeva lugeda ühte artiklit ning teadvustada põhikooli matemaatikat:

Kui haiglas on 89 inimest, siis Eesti elanikkonnast moodustab see 0,006%

89 / 1 330 068 x 100 = 0,006 % Eesti elanikkonnast.

See on olematu protsent ehk promill!

Kui Kiik peagi ametist kõrvaldatakse ning pettuste, valede, põhiseaduse täiendava rikkumise jne pärast Rootsi kardinate taha istuma saadetakse, jätab ta alles tühimiku, mis asendab teda ideaalselt!

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

Fotod: terviseamet.ee, CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt