Analüüs: kas USA kaitseministeerium võltsis vaktsiinikahjustuste varjamiseks andmeid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. juuli 2022 kell 10:59Tunnusfoto: ekraanikuva + Canva.com

Intervjuus statistik Mathew Crawfordiga uurib vabakutseline ajakirjanik Tessa Lena, kas USA kaitseministeerium on võltsinud meditsiinilisi andmeid, et varjata USA sõjaväes ilmsiks tulnud vaktsineerimiskahjustuste ulatust. Ta kahtlustab, et aastal 2021 toimunud andmete nn värskendamise eesmärk oli ajalooliste andmete tagasiulatuv kohendamine. Artikkel on avaldatud 30. juunil 2022 dr Mercola kodulehel ja Tessa Lena blogis, Telegram avaldab käsitluse kokkuvõtte.

 

USA kaitseministeeriumis toimunud andmete „ajakohastamise“ juhtum võib osutuda üheks suurimaks meditsiiniandmete pettuseks ajaloos. Artikkel põhineb Tessa Lena vestlusel Mathew Crawfordiga, kes on statistika, kindlustusmatemaatika ja matemaatika haridusega analüütik. Crawford on töötanud Wall Streetil, keskenduses seejärel haridusvaldkonnale, kirjutanud õpikuid ja aidanud üles ehitada haridusettevõtteid.

Tema sügavam huvi Covidi teema vastu sai alguse 2019. aasta sügisel repoturu kriisi järel toimuvast, kui Föderaalreserv laenas vaid kolmele pangale kokku 4,5 triljonit dollarit (Föderaalreserv avaldas vaikselt kolme panga nimed, kes said laenud 31. detsembril 2021) ja niipea, kui ebaharilikult irratsionaalne ja majanduslikult veider “COVID-reaktsioon” meile ette avalikult visati, tekkis Crawfordil kahtlus, et kogu Covid-pandeemia on klounaad.

Vaata ka: Attorney Thomas Renz reveals what multiple DoD whistleblowers have provided on vaccines. – Bing video, avaldatud 25. jaanuaril 2022]

 

Keeruline DoD andmete saaga

Ameerika Ka

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt