USA on uurinud nahkhiirte koroonaviirusi Gruusias ja Ukrainas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. märts 2022 kell 10:19Foto: wall.kabegami.com + ThinkStock

USAst pärit dokumendid kinnitavad, et USA kaitseministeerium on seotud nahkhiirte koroonaviiruste uurimisega Gruusias. Nüüd on Venemaa kaitseministeerium esitanud tõendeid sarnase uurimistöö kohta Ukrainas. Teema on aga palju laiem kui Vene ja Lääne omavaheline infosõda ning ei tasu unustada ka, et looga on seotud dr Christian Dorsten, kes oma USA ja Hiina kolleegide töö põhjal töötas välja kurikuulsa SARS-CoV-2 PCR-testi, millega tehti enneolematut pandeemiaajalugu.

 

Nahkhiirte koroonaviirusi uurib dr Peter Daszak valitsusvälisest organisatsioonist EcoHealth Alliance New Yorgis, sh on USA valitsus rahastanud tema uurimistöid Wuhanis. Koos teiste Wuhani viroloogidega on dr Daszak uurinud, kuidas muuta nahkhiirte koroonaviirused inimestele nakkavaks, selle tehniline termin on “Gain of Function Research” (GoF).

Koos Ameerika koroonaviiruse eksperdi dr Ralph Barici ja Hiina nahkhiireekspert dr Shiga kogus kolmik Hiinas ühes koopas nahkhiirtelt koroonaviiruste proove ja uuris, kuidas need inimestele nakkavaks muuta. Nad muutsid hiiri nii, et neil oleks inimese immuunsüsteem (tehniline termin on “humaniseeritud”) ja nakatasid neid geneetiliselt muundatud koroonaviirusega. Sellest saab pikemalt lugeda ajakirjas Nature avaldatud teadusartiklist.

 

Infosõda: viirus pääses laborist liikvele vs viirus ei pääsenud laborist liikvele vs viirust polegi olemas

Koroonapettusega on lahti rullunud enneolematu infosõda, mille kirjus virr-varris on raske mingit loogikat leida.

Üks on siiski korduvalt kinnitust leidnud: mingit inimkonda ohustavat pandeemiat pole olnud ja seda kinnitavad ka rahvusvahelised statistikaametid ja aina rohkemad uuringud, et levis põhiliselt PCR-testide pandeemia.

Koroonapettuse alguses teatasid rahvusvahelised meediakanalid, et mingi tüüp sõi Hiinas nahkhiire suppi ja sellepärast tuli terve maailm kaheks nädalaks kinni panna. Kahest nädalast on vaikselt saanud kaks aastat ning lõppu ei näi sellel

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt