Austraalia autasustas mehi, kes vastutavad maailma pikima sulgemise eest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. juuni 2024 kell 18:38Foto: ekraanikuva / dailysceptic.org

Austraalias saate inimõigustest üle sõita, juhtida tervishoiusüsteemi upakile, lubada politsei vägivalda kodanike kallal, kirjutada korstnasse miljardeid tühistatud taristuprojektidele ja propageerida kiusamist – ja saada selle kõige eest kõrge auhind.

 

Juuni alguses pälvisid Austraalia kaks kõige agressiivsemat koroonapettuse eesrindlast Daniel Andrews (Victoria) ja Mark McGowan (Lääne-Austraalia) riigi kõrgeima autasu, Austraalia ordeni (AC).

 

Andrewsi ja McGowanit tunnustati “inimkonna teenimise” eest

2024. aasta King’s Birthday Honors nimekirjas said autasu vaid kuus austraallast, mis tähistab „väljapaistvat saavutust ja kõrgeimat teenet Austraalia või kogu inimkonna teenimisel”.

Andrews pälvis auhinna “Victoria rahva ja parlamendi, rahvatervise, poliitika ja regulatiivse reformi ning infrastruktuuri arendamise alal silmapaistva teenistuse eest”.

McGowan pälvis sama auhinna “Lääne-Austraalia rahva ja parlamendi, rahvatervise ja hariduse ning rahvusvaheliste kaubandussuhete alal silmapaistva teenistuse eest”.

Austraalia ordeni andmine neile kahele endisele peaministrile muudab tunnustamise süsteemi sisuliselt mõttetuks – ainult õlalepatsutus rasketel aegadel kõrgel positsioonil hõivamise eest.

Daniel Andrews, kes oli pandeemiaaastatel tuntud ka kui diktaator Dan, jättis pärast Victorias peaministri kohalt taandumist eelmise aasta septembris maha jõhkruse, võlgade ja korruptsiooni pärandi.

 

Mõned Andrewsi suurimad saavutused

 

Allikas: dailysceptic.org

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt