Vandenõude hierarhia 3. aste: laps-pettused (Kiddy Hoaxes)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. aprill 2024 kell 17:16Pilt: ekraanikuva

Jätkame John le Boni (JLB) 2017. aastal koostatud vandenõude / pettuste hierarhia püramiidi tutvustamist. Hierarhia 1. astmega (beebi-pettused) saab tutvuda siin ja 2. astmega (mudilas-pettused) siin. Kuigi sarja kolmanda artikli puhul on tegemist ülimahuka, u 4000-sõnalise teosega, on see JLB sõnul veel lõpetamata, kuid teemast huvitunule on alljärgnev kindlasti väga põnev lugemine. Kui sind sedasorti info eriti kõnetab, siis soovitame liituda JLB kodulehega.

 

Laps-pettused (Kiddy Hoaxes) sisaldab 11. septembri lennukeid, kosmosemissioone, holokausti pettust ja tuumarelvi. Vähesed “uurijad” või “tõeotsijad” jõuavad selle deprogrammeerimise tasemeni. Kui beebi- ja mudilas-pettused on peamiselt (ja mõnikord ka ainult) uudistemeediast juhitud, siis laps-pettused hõlmavad paratamatult massilist ajupesu muude vahenditega. Iga laps-pettust toetavad mitmed (kui mitte kõik) järgmistest konditsioneerimismeetoditest: “haridus”, film (ja akadeemia), akadeemiline ringkond, autoriteetide propaganda.

Riik on avalikult kaasatud laps-pettuste ametliku narratiivi levitamisse ja institutsioonina on lihtne näidata, et ta on selle narratiivi laialt levinud uskumuste ainus või peamine kasusaaja. Ilma tugeva keskvalitsuseta oleksid massid lennukikaaperdajatest terroristide, genotsiididiktaatorite ja massiohvrite relvastuse meelevallas, samas kui kosmoseuuringute imed jääksid pelgalt “ulmeks”.

Laps-pettuste silmatorkav omadus on nende sõltumatute paljastamiste ja arutelude suhteline nappus. Kõige silmapaistvamad YouTube’i “tõeotsijad” (ja alterntaiivmeedia lehed – toim.) pööravad neile pettustele vähe tähelepanu ja kui neid justkui üritatakse panna neid teemasid kajastama, võivad nad neid pettusi eitada ja isegi hukka mõista neist rääkijaid ja hakkavad tihtilugu isegi sõimama neid “kinnimakstud valetajateks”. Isegi nendele teemadele pühendunud „teadlaste” hulgas levib ohtralt valeinfot, mis ajab enamikul potentsiaalsetel deprogrammeerijatel juhtme kokku.

 

 

Laps-pettuste kiirkursus

Kui te pole veel leidnud aega, et uurida juba olemasolevaid materjale, mis paljastavad kõik laps-pettused, siis siin on lühike loetelu, millega soovitan tutvuda:

Kosmosemissioonid

Klassikalised kinotehnikad: taustad (backdrop). See artikkel keskendub Kuu peale maandumisele, millest võib järeldada, et kui maailmavalitsejad suutsid esimesed kosmosemissioonid ilmselgelt võltsida ja selle võltsinguga kergesti pääseda, pole põhjust arvata, et nad räägivad tõtt mõne muu “kosmosega” seotud missiooni kohta. Teose eesmärk on demonstreerida, kui hõlpsalt saab “Kuule maandumist” võltsida isegi 1960. aastate eelse filmitehnoloogiaga.

Kui võtta teemaks meile esitletud Rahvusvahelise kosmosejaama videod ja kui videomaterjal on ainus, mida uuritakse, et püüda kindlaks teha, kas miski on “tõeline” või mitte, ja raisates oma aega ühe või teise “tõendi” legitiimsuse üle vaidlemisele, siis inimene on juba eos pettuse ohvriks sattunud. Kui rääkida ISS-ist, siis kuigi paljud inimesed väidavad, et nad näevad taevas “midagi”, mis meenutab ISS-i kuju/siluetti, on meil ainus tõend selle kohta, et seal sees on inimesi, videomaterjal. Igaüks, kes usub fantastilist väidet, et “kosmoses elavad mehed”, mis põhineb ainult videomaterjalil, on viisakalt öeldes rumal.

 

Tuumarelvad

Rae Westi esinemised saates Fakeologist: 29. märts 2013; ja 26. aprill 2015 | Rae West on raamatu ” Nuke Lies” (teise nimega “Big Lies”) väljaandja ja peamine kaasautor. Mõlemad intervjuud hõlmavad ka muid teemasid, mida tasub samuti kuulata, kuid Westi töö tuumapettuse kallal on ületamatu.

NB! Soovitame tutvuda ka Telegram.ee-s avaldatud tuumarelvade pettuste artiklitega siin, siin, siin, siin ja siin.

Lisaks veel Blue Moon’s ”Lies: All Kindspodcast (postitatud portaalis The Fakeologist 4. septembril 2015; algne avaldamiskuupäev teadmata) – lühike, kuid suurepärane saade, mis tõstab esile autoriteetsete isikute absurdsed avalikud kommentaarid tuumapommide kohta külma sõja ajal. Kohustuslik kuulamine.

Holokausti pettus (Holohoax)

Eric Hunti “Spielbergi pettus: suure vale viimased päevad“.

See on ainus, mida pead holokausti pettuse teemal nägema.

Kui aga soovite rohkem, on Hunti hilisemad tööd sama head (kui mitte paremad):

<

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt