Berlusconi lubab minna süüdimõistmise korral vangi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. juuli 2013 kell 15:19Itaalia ekspeaminister Silvio Berlusconi lubas tänases usutluses, et läheb maksupettuses lõpliku süüdimõistmise korral vangi, selle asemel, et kasutada ära üle 70-aastastele võimaldatavaid leebemaid karistusi, vahendas BNS.

 

“Ma ei lähe pagulusse. Ja ma ei nõustu ka ühiskasuliku tööga nagu kurjategija, keda tuleks ümber kasvatada,” ütles Berlusconi usutluses päevalehele Libero, lisades, et ta ei kavatse ka ära kasutada Itaalia tava lasta eakatel kanda karistus koduarestina. “Ma olen ligi 78-aastane ja mul on õigus koduarestiks, ent kui mind tunnistatakse süüdi, siis lähen ma vangi,” ütles ekspeaminister.

Itaalia ülemkohtus tuleb teisipäeval arutusele Berlusconi apellatsioon alama astme kohtu otsuse suhtes mõista  ta maksupettuses süüdi. Kohus otsustas apellatsiooni arutelu erandkorras ettepoole tuua, kuna vastasel juhul hagi aeguks.

 

Allikad: BNS, The Sydney Morning Herald

Foto: www.bergamosera.com

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt