Bostoni maratoni plahvatustes sai kolm inimest surma ja 144 haavata

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. aprill 2013 kell 23:34boyleston-street

Ühendriikides kärgatas esmaspäeval Bostoni maratoni finišijoone lähedal kaks plahvatust, surma sai kolm ja vigastada 144 inimest, teatas politsei ja kohalik meedia.

 

Telekanali CNN andmetel on mitme haavatu vigastused ülirasked. Uudistekanali NBC News informatsiooni kohaselt leiti sündmuspaigalt “veel vähemalt kaks lõhkeseadeldist”, mis tehti kahjutuks.

Pealtnägijate kirjeldusel jooksid osalejad ja korraldajad paanikas laiali. Veriseid pealtvaatajaid kanti meditsiinitelki, mis oli püstitatud kurnatud jooksjate turgutamise eesmärgil. “Seal oli inimesi, kes oli väga verised. Nad viisid neid meedikute telki,” sõnas maratonijooksul osalenud Laura McLean.

“Ma ootasin oma meest iga minut finišisse. Ma ei tea, mis hoone see oli, see järsku lihtsalt lendas õhku. Suur pomm, võimas kõmatus ja siis lendas igal pool klaase. Miski tabas mu pead. Ma ei tea, mis see oli. Ma viskusin maha,” kirjeldas pealtvaataja Cherie Falgoust.

 

Allikas: BNS

Loe lisaks: CNN

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt