Ilves: Bostoni plahvatused tuletavad meelde sisejulgeoleku olulisust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. aprill 2013 kell 12:14 

President Toomas Hendrik ilvese sõnul tuletavad Bostoni plahvatused taas meelde, kui oluline on meie kõigi sisejulgeolek, kirjutas ERR.
“Eesti kaastunde- ja toetusmõtted on kõigi eile Bostoni plahvatustes hukkunute lähedaste ja sõpradega ning vigastatutega, kellele soovime kiiret paranemist,” ütles president Ilves.

Riigipea märkis, et plahvatused Bostonis tuletasid taas meelde, et meie seas liigub kurjade kavatsustega inimesi, kellele inimelud ja inimlikud väärtused pole pühad. “Bostoni plahvatused meenutavad kahjuks veelkord, kui oluline on meie kõigi sisejulgeolek ning seda tagavate teenistuste pidev tähelepanu ja valmisolek märgata kurjust enne selle avalikuks saamist,” ütles Ilves.

President rõhutas, et tuleb teha kõik, ja seda ka tihedas rahvusvahelises koostöös, et Bostoni tragöödia kordumise tõenäosus ükskõik kus oleks nii väike kui võimalik. “Ameerika Ühendriigid ei ole sel raskel hetkel üksi,” lisas president.

 

Allikas: ERR

Foto: NATO

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt