Kahtlusaluste isa: salateenistus lavastas nad süüdi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. aprill 2013 kell 22:21fbiKaks Tšetšeenia päritolu venda, keda kahtlustatakse Bostoni maratonil pommirünnakute korraldamises ja kellest ühe politsei reedel maha lasi, ei ole üheski kuriteos süüdi, vahendas uudisteagentuur Interfax end kahtlusaluste isaks nimetanud mehe sõnu.

 

“Minu arvates lavastas salateenistus mu lapsed süüdi, sest nad on praktiseerivad moslemid,” ütles Anzor Tsarnajev Interfaxile Mahhatškalast.

Anzor Tsarnajevi pojad on 26-aastane Tamerlan Tsarnajev, kes sai tulevahetuses politseiga surma, ning 19-aastane Džohhar Tsarnajev, keda politsei endiselt taga otsib.

 

USA uudistekanal ABC vahendas aga, et isa oli poegadega telefonis rääkinud pärast pommitamist ja pojad olid talle kinnitanud, et nendega on kõik korras. Samuti iseloomustas ta oma poegi kui “häid lapsi”, kellel polnud tema teada mingit tegemist olnud ei relvade ega lõhkeainetega.

“Kui nad tapavad ka mu teise poja, siis ma tean, et tegemist on sisetööga, tellimusmõrvaga. Siis on süüdi politsei. Keegi, mingi organisatsioon tahab neid kätte saada,” ütles mees.

 

 

Allikad: BNS, ABC News

Foto: FBI

 

Toimetas Maarja Aljas

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt