Legendaarne helilooja Lloyd Webber: Avan oma teatrid, isegi kui mind arreteeritakse!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2021 kell 9:02Foto: By premier.gov.ru, CC BY 3.0, Wikimedia Commons

Legendaarne helilooja ja muusikalide kuningas Andrew Lloyd Webber andis teada, et avab oma Suurbritannias asuvad teatrid 21. juunil isegi siis, kui valitsus otsustab oma n-ö vabaduse päeva veel mõned nädalad edasi lükata. Ta mainis, et on valmis isegi arreteeritud saama.

 

Huvitaval kombel ütles ta vaid paar nädalat varem BBC-le, et vaktsiinist keeldujad on isekad ning võrdles neid isegi purjus autojuhtidega.

Helilooja sõnul on ta valmis riskima oma kuue saali müügiga ka siis, kui koroonapiirangud ei peaks lõppema. “Me avame, tulgu kasvõi põrgu või tulvavesi,” kommenteeris ta Telegraphile.

Kui talt küsiti, et mis siis juhtub, kui valitsus piiranguid pikendab, vastas mees: “Meie ütleme siis, et tulge teatrisse ja arreteerige meid!”

Iiri ajakirjanik Richie Allen kirjutab oma lehel, et kui Lloyd Webber mais kuninganna eeskujul vaktsiinivastaseid halvustas, siis ta mõistis teda – sest helilooja ei teadnud tol hetkel paremini. “Ta arvas (valesti), et vaktsiinist keeldujad seisavad justkui riigi ja tema enda valdkonna avamise tee peal ees. Ent tolleks hetkeks oli juba kümneid miljoneid inimesi vaktsineeritud,” kirjutab ta.

“Nüüd aga vaatavad riigi äride omanikud kuristikku. Neile koidab, et valitsusel, või vähemalt valitsuse nõuandjatel, ei ole mingit plaani normaalsusesse naasemiseks,” leiab Allen ja lisab: “See lõpeb siis, kui me lõpetame järgmise. See ongi nii lihtne. See lõpeb, kui inimesed põletavad maskid, naasevad tööle, keelduvad testidest ja süstidest ning keeravad kinni oma televiisorid.”

 

Allikas: Richie Allen, lingid artikli sees

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt