Facebook tunnistas, et eksis koroonavaktsiini ohtudest rääkiva postituse kustutamisel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. detsember 2022 kell 10:32Foto: ekraanikuva + Geralt / Pixabay + Canca.com

Facebooki faktikontroll on kinnitanud, viie kuu UK valitsuse enda andmed tõestavad, et Covid-19 vaktsineerimine võib hävitada immuunsüsteemi. 

 

2022. aasta augustis avaldas Exposé News põhjaliku uurimise, mille avaldas Ühendkuningriigi Terviseohutuse Agentuur (UK Health Security Agency), mis kinnitas, et iga Covid-19 “tõhustusdoos” annab vaktsineeritud elanikkonna immuunsüsteemile väga lühiajalise ajutise “tõuke”, enne kui hävitab nende immuunsüsteemi palju kiiremini, kui see toimus kaks annust Covid-19 vaktsiini saanud inimeste puhul.

Lühidalt öeldes avastati, Ühendkuningriigi valitsuse ametlikud andmed viitavad tugevalt sellele, et Covid-19 vaktsineeritud elanikkonnal areneb mõni uus Covid-19 vaktsiinist põhjustatud omandatud immuunpuudulikkuse sündroomi (ehk AIDS-i) vorm. 

Tabel: EN

Seda uurimist jagas üks lugeja Facebookis samal päeval, kui portaal artikli avaldas ja Facebook võttis endale ülesandeks postitus kohe eemaldada, sildistades selle “valeinformatsiooniks”. 

Artiklit jaganud lugeja vaidlustas aga Facebooki tsensuuri ja 27. oktoobril [2022. aastal] vastasid nad lõpuks kinnitades, et nad tegelikult eksisid ja et lugeja Facebooki postitus on nüüd tagasi (tugevalt tsenseeritud) sotsiaalmeedia platvormil. 

Ühendkuningriigi terviseohutuse agentuur (UK Health Security Agency; UKHSA) avaldas varem igal nädalal vaktsiinide seirearuande, kusjuures iga aruanne sisaldas nelja nädala väärtuses andmeid Covid-19 juhtumite, haiglaravi ja surmajuhtumite kohta vaktsineerimisstaatuse järgi. Oma uuringu jaoks analüüsis väljaanne viite neist avaldatud seirearuannetest, mis sisaldasid andmeid 16. augustist 2021 kuni 2. jaanuarini 2022, et saada selge pilt Covid-19 vaktsiinide mõjust vaktsineeritud elanikkonna immuunsüsteemile. 

Artiklis kasutatud UKHSA vaktsiinide seirearuanded leiate siit – 

Täispika artikliga saad tutvuda siin. 

 

Allikas: Exposé News

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt