SUUR GALERII! Dokfilm “Died Suddenly” analüüsib koroonavaktsiinide eluohtlikkust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. november 2022 kell 16:38Kuigi koroonaterroristid nii kodu- kui ka välismaal endiselt propageerivad vaktsineerimist olematu pandeemia vastu, näitab ametlik statistika pea kõikjal maailmas äkksurmade ja suremuse üleüldist tõusu, mis algas samaaegselt enneolematu vaktsineerimiskampaaniaga. Uus dokfilm “Died Suddenly” (“Äkksurmad”) analüüsib äkitselt surnud vaktsineeritute lahkamistel paljastunud trombe, mis on surmade põhjuseks. Šokeeriv tõde kõige selle juures on see, et igal inimesel, kes ikka veel neid süste teeb, on olnud piisavalt võimalusi tõde välja selgitada. Nii et kui nad jätkavad selles vaktsiiniga abistatud enesetapus osalemist, on see igaühe isiklik otsus.

 

 

Piret Ropsu 25.11.2022 Facebookis:

Kohe kaheksa miljardi inimese maailma jõudmisele järgneval nädalal jõudis vabalevisse valesid täis tuubitud filmide “Vaxxed” ja “Plandemic” järg, mida ma praegu nimetama ei hakka. Filmi kandvaks teemaks on väide, nagu oleks covidi vaktsiinid põhjustanud massiliselt äkksurmasid. Tuletan meelde, kaheksa miljardit inimest. Film ise on haledaid valesid täis, vaktsiini kätte surnute pähe näidatakse inimesi, kes on surnud autoõnnetustes, spordiplatsil minestanud juba pikalt enne vaktsiinide kasutuseletulekut ja no klassikaline vaktsineerimisvastaste valede paraad. Ärge minge õnge. Covidi vaktsiinid aitasid ainuüksi esimese kasutusaasta jooksul ära hoida suurusjägus 20 miljoni inimese surmad. Covid on tappev haigus, mille vastu vaktsineerimine on ainult õige ja mõistlik tegu.

Foto: ekraanikuva

 

Piret Ropsu teab, et tänapäeval on väga lihtne mingi uudis või fakt kuulutada valeinfoks – piisab kui korduvalt valedega vahele jäänud uudistekanal teeb uudise sellest, kuidas miski on valeinfo (loe: faktikontroll). Mis sest, et 2021. aastal ootamatult surnud FIFA jalgpallurite arv oli 300% suurem kui eelmisel 12 aasta keskmine, saab faktikontroll ikkagi öelda “vale”.

 

Filmi tutvustuses on märgitud:

Terved täiskasvanud surevad kogu maailmas. Viimase 18 kuu jooksul on termin “äkitselt surnud” tõusnud Google’i “enimotsitud” terminite tippu. Nüüd reisib auhinnatud dokumentaalfilmide meeskond, kes tõi teieni „Watch The Water” ja „These Little Ones”, ümber maailma, et leida vastuseid ja rääkida nende lugusid, kes äkitselt surid.

Film algab montaažiga videoklippidest, mis kirjeldavad, kuidas valitsused on viimase 60 aasta jooksul psühholoogiliste operatsioonidega masse kontrollinud. See on asjakohane, sest 2020. aastast saadik on toimunud seni võimsaim psy-op koos lõputu propaganda, hirmuõhutamise ja sellele järgnenud massipsühhoosiga.

Juttu tuleb ka võimude pikaajalisest rahvastiku vähendamise plaanist. Kas inimesed tahavad seda näha ja kuulda või mitte, Bill Gates on kogu selle vaktsiinide genotsiidi läbiviijaks. See on tõsiasi ja tuleb sellisesse filmi lisada. Malthusianism, mis sai nime 18. sajandi Briti vaimuliku Thomas Robert Malthuse järgi, on määratletud rahvastiku vähenemise agendade päritoluna: 1800. aastaks ületas Maa elanikkond esimest korda miljardi piiri. See on kaks korda suurem kui eelistatud 500 miljonit, mis oli kirjas Georgia Guidestone’idel.

Vaieldamatult filmi parim, mõjuvaim ja hästi esitatud osa keskendub veretrombidele. Need suured plastist verehüübed tapavad inimesi ootamatult – see tähendab neid, kes lihtsalt äkki kokku kukuvad. Südameinfarkt, südameseiskus, aju aneurüsmide rebend jne tulenevad nendest tehislikest/plastist süstimisjärgsetest nähtustest. Need trombid põhjustavad amputatsioone ning inimeste kokkuvarisemist.

Filmist selgub, et kui surmad sama kiirelt suurenevad, siis ei jätku viie aasta pärast enam USAs sõdureid armee jaoks. Kui see on tõsi, siis sama olukord ootab ees ka kõigis teistes lääneriikides. 

 

Kiuliste trombide mikroskoopiauuring

Dr Jane Ruby paljastas “kiuliste trombide” loo 31. jaanuaril 2022 selles Rumble’i videos pealkirjaga „Ülemaailmselt eksklusiivne: palsameerijad leiavad veenid ja arterid, mis on täis kunagi varem mitte nähtud tehisklompe”.

 

Alates sellest esimesest eksklusiivsest uudisest viis dr Jane Ruby läbi kümneid intervjuusid ja uuris kiuliste trombide lugu.

13. juunil tegid dr Jane Ruby ja Richard Hirschman Alex Jonesi saates kiuliste trombide esimese otseülekande mikroskoopiauuringu 100 000 dollari suuruse laborimikroskoobiga otse-eetris.

Seda episoodi “Teadlased kinnitavad, et COVID-vaktsiinid sisaldavad inimkeha koloniseerivaid nanostruktuure” saab vaadata siit:

 

Avaldame seeria laborimikroskoopiaga tehtud fotosid veidratest hüübimistest, mida leitakse nüüd rutiinselt täiskasvanutel, kes “äkitselt surid”, tavaliselt mõne kuu jooksul pärast Covidi vastu vaktsineerimist.

 

Neid hüübeid nimetatakse sageli “verehüüveteks”, kuid need pole sugugi tavalised trombid ja koosnevad palju enamast kui lihtsalt vererakkudest. Erinevalt tavalistest hüübimistest, mis on želatiinsed, peaaegu tarretisesarnased, sisaldavad need “hüübed” äärmiselt suuri, keerulisi korduvaid struktuurielemente (kõik allpool näidatud), mis on selgelt konstrueeritud nendesse trombidesse surnud ohvrite veres.

Kõik need trombid eraldati patsientidelt mõne tunni jooksul pärast nende surma. Need ei ole surmajärgse verestaasi tagajärg. Need on struktuurid, mida leidub veresoontes ja arterites. Need ei ole hüübinud veri.

Siin on viaal nendest värsketest trombidest, mis on enne värvimist verest pestud ja konserveeritud:

 

Nendel struktuuridel on järgmised šokeerivad omadused.

 • Need on sitked, kiulised ja elastsed ning nende materjaliomadused on sarnased väikeste kummiribadega.
 • Need koosnevad paljudest väikestest kiulistest kiududest.
 • Need kiulised kiud (vt kõige viimast fotokomplekti allpool) näitavad korduvaid mustreid, justkui oleks keha programmeeritud ehitama veresoontesse teist eluvormi.
 • Nendel trombidel on leitud kummalisi kristallilaadseid struktuure, mis näitavad läbipaistvust ja vastupidavust tavalistele grammivärvimistehnikatele.
 • Altpoolt leiate ühe näite struktuurist, mis näib sarnanevat ränitaolise bioskeemiga või mikrokiibi sarnase struktuuriga. Me ei tea veel, mis see on.
 • Üks allolevatest fotokomplektidest paljastab bioskeemi rea, mis näitab selgelt korduvaid mustreid ja nanoskaala liidese struktuure, mis on teadmata otstarbeks kokku pandud kindlas geomeetrias.

Fotode kontekst, mida hakkate nägema:

 • Need “verehüüvete” proovid on saadud mainekalt palsameerijalt (Richard Hirschman), kes kinnitas, et need ei ole veresooned ega muu kude. Need on struktuurid, mis eemaldati balsameerimisprotseduuride käigus veresoonte seest.
 • Need proovid on värvitud mikrobioloogias kasutatavate standardsete grammivärvimismeetoditega, et suurendada mikroskoopia ajal struktuurset kontrasti. Üks allolevatest proovidest – kollakam proov – värviti ainult joodiga, mitte ühegi violetse värviga.
 • Seejärel pesti proove etüülalkoholiga ja pandi slaididele, kasutades mikroskoopia jaoks standardset koeproovi ettevalmistamist.
 • Mikroskoobi suurendus varieerub 20x kuni 1500x, olenevalt allolevast fotost. Suurendused on märgitud iga fotokomplekti juurde.
 • Allpool toodud kirjeldused on vaid tähelepanekud ega ole mõeldud identifitseeritavate ainete kindluse näitamiseks. Näiteks kui juttu tuleb “biolülitusest” või “nanojuhtmetest”, ei saa me kinnitada, et need on struktuurid, mis on tegelikult loodud bioskeemide jaoks. Need lihtsalt meenutavad struktuure, mis näivad viitavat sellisele eesmärgile, kuid nende tähelepanekute kinnitamiseks on vaja täiendavaid uuringuid.

 

Mikroskoopia fotokomplekt nr 1: kummalised kristallilaadsed nanostruktuurid

See esimene komplekt näitab kummalisi kristallilaadseid struktuure, mis on vastuolus värvimistehnikatega ja näivad sisaldavat mingisuguseid nanomõõtmelisi selgeid kristallstruktuure, mis tavaliselt ei ilmuks kunagi veres või trombides.

Kõik, mida te nendel fotodel näete, on osa surnud inimeselt eraldatud verehüübest.

Siin näidatud suurendused on 20x, 50x, 200x ja 500x:

 

 

Mikroskoopia fotokomplekt nr 2: struktuurid, kiud ja osakesed

See teine komplekt näitab nendes verehüüvetes leiduvate kiudude, struktuuride ja osakeste suurendatud üksikasju.

Kuvatud suurendused on 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x: (äärmuslikud suurendused põhjustavad teravussügavuse kaotust, mistõttu tunduvad tugevalt suurendatud fotod teatud piirkondades nii udused)

 

Mikroskoopia fotokomplekt nr 3: kristallikujulised struktuurid

Kristallitaolised struktuurid on kinnitatud verehüübe kooretaolise struktuuri külge. Pidage meeles, et see tromb on värvitud violetse peitsiga, mis annab selle tumelilla värvi.

Suurendused on 20x, 50x, 100x, 200x, 500x ja 1000x:

 

Mikroskoopia fotokomplekt nr 4: kiuline materjal ei ole lihtsalt tardunud vererakud

Järgnev proov värviti joodiga, seejärel pesti etüülalkoholiga. Kui te ei saanud aru, kust see pärineb, võite arvata, et see on veiseliha või kanatükk. Tegelikkuses on see kõik veresoonte või arterite seest leitud trombkude.

Nagu näete, pole need mingil juhul “tavalised” verehüübed. Need on struktuuriga ja kiulised. Neid ehitab ilmselgelt keha, kasutades valgusünteesijuhiseid, et luua see suur mass, mis sarnaneb peaaegu lihaskoega. Ometi ehitatakse see veresoonte sisse.

Suurendused on 20x, 50x, 100x ja 200x:

 

Mikroskoopia fotokomplekt nr 5: ränitaoline “kiibi” struktuur

See seeria näitab midagi, mis näib meenutavat ränipõhiseid mikrokiibi struktuure, kuigi me ei saa kindlalt väita, et see on mingisugune vooluring. See meenutab lihtsalt seda, kuidas mikrolülitus sarnaste suurendustega välja näeb.

Siin kasutatud suurendused 20x, 50x, 100x, 200x ja 500x:

 

Mikroskoopia fotokomplekt nr 6: kriiditaolised valged osakesed

Palsameerija ütles, et nende inimeste kehadest palsameerimise käigus väljatõmmatud veres on sageli näha “kriiditaolisi” valgeid osakesi, mis on teatud juhtudel nähtavad isegi palja silmaga.

Näib, et mikroskoopiafotodel on jäädvustatud mõned neist kriiditaolistest valgetest osakestest, mis on määrdumiskindlad ja näivad olevat hajutatud nende trombide teatud piirkondades.

Siin kasutatakse suurendusi 20x, 50x, 100x, 200x, 500x, 1000x ja 1500x:

 

Mikroskoopia fotokomplekt nr 7: “nanowire” struktuurid ja korduvad struktuursed skaalad

Järgneb vapustav pilk sellele, mis näib esmapilgul mikromõõtmelise juhtmena. Seda suumides näeme ülaosas mitmeid korduvaid struktuure, mis näivad olevat nanomõõtmelised juhtmeliidese ristmikud. Kogu “traat” on valmistatud korduvatest segmentidest ja selle välimine kiht on kaetud korduvate “skaalataoliste” mustritega, mis tegelikult meenutavad roomajate nahka rohkem kui midagi inimlikku.

Me ei tea, mis need struktuurid on. Siiski on selge, et see ei kuulu vereringesüsteemi.

Lõpuks, see kiud ei ole lihtsalt inimese juuksed. See on tugevalt trombi küljes kinni ja kui seda prooviti eemaldada, ei rebenenud see kergesti ära. See ei ole saastumise probleem, see on trombist endast lähtuv struktuur. Kõik, mida siin näete, tuli välja inimese veresoontest:

Siin kasutatakse suurendusi 20x, 50x, 100x, 200x, 200x, 500x, 500x, 500x, 1000x ja 1500x:

 

Mis see kõik on?

Me ei tea veel, mis kõik need struktuurid on. Me teame aga, mida nad ei ole: need ei ole lihtsalt hüübinud vererakud. Kui need oleksid vererakud, siis viimasel ülaltoodud fotol näidatud 1500-kordse suurendusega näeksime üksikuid vererakke. Need ei ole vererakud, vaid valgustruktuurid.

Sellised veres ringlevad valgustruktuurid, mis aja jooksul kogunevad, on selgelt konstrueeritud keharakkude poolt. Rakkudes olevad ribosoomid juhendavad keha, milliseid valke konstrueerida. Need ribosoomid kaaperdatakse mRNA geeniteraapia süstidega, mis kirjutavad rakkudele uued juhised üle, pannes need tootma midagi muud peale inimrakkude.

Ilmselt tulenevad ülaltoodud struktuurid mRNA valgu sünteesi juhistest, mis on süstitud inimestele “vaktsiinide” kattevarju all.

Nende struktuuride funktsiooni ja koostise kinnitamiseks on vaja rohkem uuringuid, kuid praegu maailmas valitseva äärmise tsensuuri ja “teadusliku autoritaarsuse” tõttu ei julge ükski labor ega ülikool neid trombe uurida ja tulemustest ausalt teatada. Seda tehes oleks oht kaotada kogu NIH rahastamine ja föderaalsed toetused, kuna samad inimesed, kes valmistavad vaktsiine ja biorelvi, kontrollivad ka enamikku teaduse rahastamisest Ameerikas.

Seega julgevad nende trombide kohta tõtt rääkida ainult sõltumatud teadlased, laborid ja ajakirjanikud.

Kokkuvõtteks võib öelda, et need ei ole “verehüübed”. Need on struktuurid veres. Need on „struktuursed trombid” või „kiulised trombid”, mis on äärmiselt suured ja aja jooksul tekivad keha sees.

Tõsine mure on see, et iga inimene, kellele on süstitud mRNA “juhiseid”, võib igal hetkel oma keha sees neid kiulisi struktuure konstrueerida ja on vaid aja küsimus, millal nad blokeerivad suured arterid või põhjustavad südameinfarkti, insulti või muid ägedaloomulisi haigusi, mis on täiskasvanu äkksurma sündroomi (SADS) põhjused.

Usume, et need struktuurid võivad väga hästi selgitada, miks nii paljud pealtnäha terved täiskasvanud ootamatult surevad.

 

Allikad: diedsuddenly.info, naturalnews.com 1, naturalnews.com 2thecovidblog.com

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt