Californias plaanitakse seadusega suukorvistada arstid, kes räägivad COVID-i kohta tõtt

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. mai 2022 kell 17:11



Foto: Natasa / Adobe Stock

Selle pandeemia üks vapustavamaid ilminguid on olnud põhiteaduse eitamine ja üks šokeerivamaid arenguid selles rünnakud arstide vastu, kes üritavad tõtt rääkida. California seaduseelnõu ähvardab nüüd arstidelt ära võtta arstilitsentsi, kui nad avaldavad meditsiinilisi seisukohti, millega riik ei nõustu, teatab dr Jay Bhattacharya – Stanfordi tervishoiupoliitika professor, riikliku majandusuuringute ameti teadur ja Great Barringtoni deklaratsiooni, mis kutsub üles kõige haavatavamate inimeste sihipärasele kaitsele, kaasautor. Artikkel ilmus dr Mercola kodulehel.

 

Bhattacharyal on sellise nõiajahiga vahetu kogemus. Ta oli üks esimesi, kes uuris COVID-19 levikut 2020. aastal ja leidis, et sulgemised ja piirangud ei aita haiguse levikut peatada.

Bhattacharya on nimetanud COVID-19 sulgemisi “suurimaks rahvatervise veaks, mis eales tehtud”, rõhutades, et tekitatud kahjud on olnud “absoluutselt ja katastroofiliselt laastavad”, eriti laste ja töölisklassi jaoks kogu maailmas.

Pärast seda, kui Bhattacharya nimi sai avalikuks Great Barringtoni deklaratsiooni kaastoetajana, alustasid riiklike allergia- ja nakkushaiguste instituutide (NIAID) direktor dr Anthony Fauci ja tema endine ülemus, nüüd pensionil riikliku terviseinstituudi (NIH) direktor Francis Collins kulisside taga kokkumängu, et tühistada deklaratsioon päevapealt.

Sel eesmärgil asusid nad määrima ja hävitama Bhattacharya ja deklaratsiooni teiste kaasautorite mainet. Ühes e-kirjas nimetas Collins kolme kõrgelt tunnustatud ja lugupeetud teadlast “epidemioloogideks” ja kutsus üles kolmiku pressiesindajat ametist maha võtma (Link 1), (Link 2), (Link 3), (Link 4). Dr Mercola kirjeldas seda reetmist üksikasjalikult artiklis “Barringtoni deklaratsiooni autorid avaldavad”.

Suured tehnoloogiahiiud nagu Facebook ja Google järgisid (nende) eeskuju, surudes meie ideid alla, pidades neid ekslikult “desinformatsiooniks,” kirjutab Bhattacharya. “Mulle hakkasid helistama ajakirjanikud, kes küsisid, miks ma tahan lasta viirusel laastada, kuigi ma ei olnud midagi sellist välja pakkunud. Olin rassistlike rünnakute ja tapmisähvarduste sihtmärk.

Vaatamata valedele, laimavatele ja kohati hirmutavatele rünnakutele jäime endale kindlaks. Ja täna on paljud meie seisukohad end igati õigustanud. Kuid “hingede värbamine”, mis oleks pidanud seda episoodi rahvaterviseametnike seas põhjustama, on suures osas ebaõnnestunud. Selle asemel näib õppetund olevat järgmine: eriarvamus omal riisikol.

Ma ei ole praktiseeriv meedik — olen Stanfordi meditsiinikooli epidemioloogiale ja tervisho

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt