Vaktsineerimise efekt on olnud nädalaid null! Kas seepärast varjatakse ka statistikat?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. mai 2022 kell 18:18Foto: Pexels / Thirdman

Terviseametid kodu- ja välismaal varjavad jätkuvalt Covidi vaktsiinide tõhususe statistikat – kuigi selliste organisatsioonide ülesanne on pakkuda asjakohast objektiivset teavet. Kaudselt võime aga sellest järeldada, et vaktsiini efektiivsus langeb pidevalt – see jääb aga laiema avalikkuse eest varjatuks. Eestis tuli jaanuaris ilmsiks, et vaktsineeritud nakatuvad rohkem (loe: haigestuvad ja saavad positiivseid PCR-testi tulemusi – vaktsineeritute pandeemia). Kuna vaktsiinidel on olematu efekt, siis sellist statistikat enam ei avaldata.

 

Suurbritannias on vaktsiinide tõhususe statatistika varjamisega juba sammu võrra kaugemale mindud: Inglise (UK Health Security Agency, UKHSA) ja Šotimaa (Public Health Scotland, PHS) terviseametid on vaktsineerimise tõhususe kohta katastroofilisi andmeid teadnud juba pikka aega, nii et et nad pole aprilli algusest vastavaid andmeid avaldanud. Kolleegid Saksamaa RKI-st (Robert Kochi Instituut) eemaldasid ametlikud andmed oma kodulehelt siis, kui nende kohaselt oli juba 92,1% koroonasurmadest vaktsineeritud inimesed. Eesti terviseamet hakkas neid numbreid varjama juba jaanuaris ning isegi advokaatide abiga on praktiliselt võimatu seda infot Eesti terviseametist kätte saada.

See tähendab, et nii Eestis, Suurbritannias ega ka Saksamaal edaspidi vaktsiini efektiivsuse kohta enam selget infot ei anta – küll aga avaldatakse kord nädalas segane koondaruanne. Loomulikult ei ole sellise protseduuri põhjuseid selgitatud, kuid alles aasta tagasi hirmutas Kaja Kallas, et “suvi võib ära jääda”. Kuna kohalik koroonapoliitika muutus päevapealt Ukraina sõja vallandudes, siis võib seada hüpoteesi, et “Putin hävitas koroona”.

Teisalt, kui võtta vaevaks nädalaaruandeid hoolega läbi lugeda, siis võib avastada mõndagi häirivat. Hiljutises aruandes tunnistab RKI ametlikult, et vaktsineerimise efektiivsus langeb pidevalt ja kiiresti. Seal esitatud küsitlused näitavad, et nii topeltvaktsineeritud 5–11-aastased kui ka kolmikvaktsineeritud 12–59-aastased on vähemalt neli nädalat olnud nullilähedases kaitses sümptomaatilise infektsiooni eest.

 

Kriminaalhullus: 4. vaktsineerimine

Kuigi Bundestagis arutatakse praegu paari erakonna taotlust asutustega seotud kohustusliku vaktsineerimise ülevaatamiseks või tühistamiseks, väidab föderaalne tervishoiuminister Karl Lauterbach: „Asutustega seotud vaktsineerimine ja kohustuslik vaktsineerimine ei ole arutlusel.”

Bremenis ja Bremerhavenis on kuritegelik hullus jõudnud isegi uude dimensiooni: seal räägitakse endiselt, et vaktsiinid on tõhusad ning käima on lükatud 4. doosi kampaania: “Me tahame neile inimestele pakkuda täiendavat kaitset, mida pakub neljas vaktsineerimine,” selgitab kohalik terviseameti pressiesindaja.

 

Allikas: wochenblick.at

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt