Telegrami uudised (18/22): vaktsineerimiskahjustused TV3 eetris ja arstide vaikimine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. mai 2022 kell 14:38Foto: ekraanikuvad + Canva.com

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 2.-8. mai. Irja Lutsar üllatas lamemaalasi süüdistades neid eestlaste vaktsineerimisloiduses. Paar päeva hiljem aga räägiti TV3 eetris vaktsiinikahjustustest – saade, mille peale reageerisid kohalikud staararstid ja vaktsineerimispropagandistid Karmen Joller ja Piret Rospu Facebookis lihtsalt vaikusega.

 

Vaata lähemalt:

 

1

https://www.telegram.ee/arvamus/kas-irja-lutsar-puuab-end-reaalsust-eirates-koroonafiaskost-puhtaks-pesta

Kas Irja Lutsar püüab end reaalsust eirates koroonafiaskost “puhtaks pesta”?

Kuigi viroloog Irja Lutsar oli aastatel 2020 ja 2021 valitsust nõustava teadusnõukoja juht ja sai valitsuselt/riigilt selle eest ka palka, suutis ta nii mõneski küsimustes säilitada neutraalse hoiaku. Kuid 28. aprillil leidis Lutsar, et on õige aeg hakata liigsurmades süüdistama koroonameetmete asemel inimesi, kes levitavad ja usuvad nn alternatiivset infot.

https://tartu.postimees.ee/7510304/irja-lutsar-umbluujutud-kasvatasid-koroonasurmade-arvu-seni-2533

Lutsar jätab oma artiklis täielikult mainimata Terviseameti poolt kinnitatud fakti, et 99% koroonasse surnutest olid kaasuvate haigustega, öeldes hoopis, et “17 protsenti Covid-19sse surnutest olnud enne täiesti terved” – kust tuleb selline väide? Miks Irja Lutsar valetab? Terviseameti väitel oli vaid 1% Covid-19sse surnutest olnud enne täiesti terved.

Vaktsineerimine algas 2021. aastal ja kui vaadata, kui palju inimesi suri möödunud aastal koroonaga, siis neid oli Terviseameti andmetel ca 1770. Kokku oli 2021. aastal surmasid ca 18 350, nendest siis ca 2800 olid liigsurmad (kuna viimase 10 aasta keskmine surmade ar on ca 15 500). Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse (TEHIK) andmetel suri eelmisel aastal üle 5200 topeltvaktsineeritu ja ligi 1000 1 süsti saanud inimest, seega kokku üle 6000 koroonavaktsiini saanu.

Irja Lutsari (ja ka paljude teiste arstide, teadlaste, ekspertide ja poliitikute) jutust jääb mulje, et nendest 1770-st koroonaga surnust kindlasti osad lähevad ka sinna ligi 3000 liigsurma alla, mida oleks alternatiivse info puudumisel saanud vältida, aga vot need ca 6000 süsti saanu surmade osalisest liigitamisest liigsurmade alla ei puutu keegi poole sõnagagi. Kas see ongi teaduslik lähenemine?

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/vaata-siin-varsket-kolmedokki-enam-ei-vaiki-koroonavaktsiin-rikkus-mu-tervise-i-osa

TV3 lasi eetrisse doksaate “Enam ei vaiki – koroonavaktsiin rikkus mu tervise” I osa

3.mail vaatles kolmedokk “Enam ei vaiki – koroonavaktsiin rikkus mu tervise“ eestlasi, kelle elu on koroonavaktsiini süsti(de) järel drastiliselt muutunud.

Esimeses saates jagasid oma lugusid inimesed meie keskelt, valdavalt oma nime ja näoga, teiste hulgas ka rahvusvaheliselt edukas ekstreemtriatleet Heiko Sepp. Pärast kaitsesüsti tekkisid ideaalsete tervisenäitajatega mehel hingamisraskused, lihastõmblused ja liigesevalud.

Sõna sais ka erinevad ametnikud, näiteks endine Terviseameti kriisijuht ja praegune Õiguskantsleri nõunik Martin Kadai.

10. mail ilmub internetti ka saate teine osa, mida saad vaadata ka Telegram.ee-s.

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/meditsiiniskandaal-saksamaal-charite-haigla-nouab-vaktsiinikahjustuste-kliinikute-loomist

Meditsiiniskandaal Saksamaal: Charité haigla nõuab vaktsiinikahjustuste kliinikute loomist

Koroonavaktsiini kahjustuste ja kõrvalmõjude teema on Saksamaal tasapisi jõudmas peavoolu, sest Berliini Charité haigla uuringus jõuti järeldusele, et vaktsiinikahjustuste ametlik arv on liiga väike ning et vähemalt 70 protsenti kahjudest ja kõrvalmõjudest ei registreerita.

Ligikaudu 40 000 osalejaga pikaajalise uuringu juht prof dr Harald Matthes selgitab, et senised tulemused teda ei üllata:

“Asjaolu, et umbes 8 vaktsineeritud inimest 1000-st peavad võitlema tõsiste kõrvalmõjudega, vastab sellele, mida oleme kuulnud ka teistest riikidest nagu Kanada, Iisrael ja Rootsi – vaktsiinitootjad oleksid pidanud oma uuringutes jõudma sarnastele järeldustele.”

Kuid Matthesi sõnul on tõsiste kõrvalnähtude arv võrreldes tavapäraste vaktsiinidega, näiteks lastehalvatuse või leetrite vastu, oluliselt suurem.

Vähemalt 500 000 tõsiste vaktsiini kõrvaltoimete juhtude tõttu nõuab Matthes juhtumite raviks spetsiaalsete ambulatoorsete kliinikute loomist. Ta näeb ka vajadust, et arstid peaks saama vaktsineerimise kõrvalmõjude teemaga avalikult tegeleda, ilma et neid peetaks vaktsineerimise vastasteks. Kõik juhtumid, mis nõuavad arstiabi ja kestavad mitu nädalat või kuud, liigitatakse rasketeks.

 

4

https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/oxfordi-uuring-labipodenud-on-13-korda-paremini-kaitstud-kui-vaktsineeritud

Oxfordi uuring: läbipõdenud on 13 korda paremini kaitstud kui vaktsineeritud

Oxford teadlaste aprillis avaldatud uuringus jälgiti 2021. aasta juunist augustini Iisraelis 124 000 inimest. Osa katseisikuid oli viiruse juba läbi põdenud, teine ​​osa kaks korda vaktsineeritud.

Uuringus leiti, et mRNA-ainega vaktsineeritutel oli umbes 13 korda suurem risk läbimurdeliseks nakatumiseks Delta-tüvega võrreldes läbipõdenutega. Lisaks oli vaktsineeritud isikutel uuringu ajal oluliselt rohkem haigussümptomeid.

See aga näitab, et nn vaktsiiniskeptikutel on olnud õigus ning vastutavad isikud ja “eksperdid” nagu Kaja Kallas, Tanel Kiik, Toivo Maimets, Karmen Joller, Irja Lutsar, Ruth Kalda jne on rahvale sõna otseses mõttes vaktsineerimise tõhususe osas valetanud.

 

5

https://www.telegram.ee/nwo/endise-pfizeri-juhtivteadlase-mike-yeadoni-suur-analuus-covidi-valed

Endise Pfizeri juhtivteadlase Mike Yeadoni suur analüüs: Covidi valed

Endine Pfizeri juhtivteadlane ning allergia ja hingamisteede uuringute osakonna asepresident, vilepuhuja Michael Yeadon leiab oma värskes analüüsis, et kõik peamised narratiivid SARS-CoV-2 ja kehtestatud “meetmete” kohta esitatud väited on valed.

Eelnevat arvesse võttes ei saa enam kahte viimast aastat pidada heade kavatsustega tehtud vigadeks. Yeadon arvab, et selle asemel on kurjategijate eesmärk suure tõenäosusega totalitaarne kontroll elanikkonna üle kohustuslike digi-ID-de ja sularahata keskpanga digitaalvaluutade (CBDC) abil.

 

6

https://www.telegram.ee/maailm/macroni-uus-tulemine-prantsusmaa-liigub-jouliselt-digi-id-d-peale-surudes-kontrolluhiskonna-poole

Macroni uus tulemine: Prantsusmaa liigub jõuliselt digi-ID-d peale surudes kontrollühiskonna poole

Prantsusmaa juba liigubki Mike Yeadoni poolt mainitud täieliku kontrollühiskonna suunas ja seda vaid paar päeva pärast president Emmanuel Macroni tagasivalimist. Üle-eelmisel nädalal allkirjastas valitsus digitaalse identiteedi tagamise rakenduse väljatöötamise plaani ehk siis alustati digitaalse identiteedi juurutamist. Samal ajal vaktsineerimise rindel surutakse prantslastele peale neljandat süsti. Mis toimub?

 

7

Ja lõpetuseks üks näide sellest, kuidas maailmavalitsejad ise endale vee peale tõmbavad.

https://www.telegram.ee/nwo/orwell-tervitab-lugejad-pormustavad-klaus-schwabi-uue-teose-suur-narratiiv

Nimelt sai düstoopilist tulevikku ihaleva Klaus Schwabi uus raamat lugejatelt hävitava hinnangu

Klaus Schwabi teos “Suur Lähtestamine” sai möödunud aasta lõpus teise osa nimega “Suur narratiiv”, millel on mittemidagiütlevalt kahtlane alapealkiri: “Parema tuleviku nimel”. Lugejad ei ole aga Maailma Majandusfoorumi asutaja uusimat teost kaugeltki avasüli vastu võtnud.

Teost nimetatakse meie aja „Mein Kampfi“ II osaks, kus kus Schwab nimetab 6,5 miljardit inimest “kasututeks sööjateks”.

Kõige paremini võtab raamatu sisu kokku ühe UK lugeja kommentaar: “Kui olete viimased kaks aastat psühhoterrorismi, biofašismi, kogukonna hävitamist ja väljamõeldud tervisekriisi nautinud, siis palju õnne – onu Klausil ja tema psühhopaatidest sõpradel on palju muudki varrukas. Nad ei ole rahul massiliste surmajuhtumite põhjustamisega ja lukustamise ning eksperimentaalsete geeniravimitega, vaid kavatsevad meie ühiskondi ja vabadust veelgi hävitada, et nad saaksid maailma “taas paremaks ehitada”. Näib, et meile ei kuulu midagi ja meie finantssüsteem muudetakse sisuliselt kõrgtehnoloogiliseks järelevalve- ja kontrollivõrgustikuks, mida juhib kuriteos süüdistatud meeste rühm, kes peaks olema inimsusevastaste kuritegude eest vanglas. Lugege seda ja laske sellel üdini tungida – ja seejärel hakake oma elu ja vabaduse eest võitlema.”

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt