Londonis BBC peahoone ees toimus Covid-19 süstide vastane massiprotest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. jaanuar 2023 kell 12:11Eelmisel nädalavahetusel kogunesid tuhanded inimesed Londonis meeleavaldusele “Truth Be Told” (“Tõde tuleb välja öelda”), kus nõuti rohkete vaktsiinikahjude ja surmajuhtumite tõttu koroonavaktsineerimist survestanud ja koordineerinud isikute vastutusele võtmist, vahendab Vanglaplaneet.ee.

 

Loomulikult on peavoolumeedia seda suurt Covidi süstimiskampaania vastast meeleavaldust ignoreerinud. Britid kogunesid BBC peahoone ette, et kuulata rahvasaadik Andrew Bridgeni, ajakirjanik Mark Sharmani ja mitmete vaktsiinikahjustusega inimeste kõnesid.

 

Rahva seas populaarne Bridgen rääkis valedest, mida inimestele Covidi süstide kohta on öeldud.

“Ma olen surmani tüdinenud inimeste vastu suunatud ähvardustest,” ütles ta. “Ma olen surmani tüdinenud sundimisest. Ma olen surmani tüdinenud mustamisest igaühe vastu, kes julgeb sõna võtta ja ma olen surmani tüdinenud valedest. Ükskõik kui kaua see ka aega ei võtaks, ma luban teile, et tõde võidab!”

Oracle Filmsi produtsent Mark Sharman ja näitleja John Bowe julgustasid inimesi positiivse sõnumiga, et rahvas on ärkamas ja tuleb jätkata seda mida me teeme.

Bowe märkis, et Tesla tegevjuht Elon Musk tunnistas hiljuti, et Moderna tõhustusdoosi tõttu tekkisid tal probleemid ja et ilmselt avaldatakse Twitteris peagi ka Fauci failid.

Sharman kritiseeris Briti ajakirjandust vaktsiini ohtude varjamise eest ja BBC-d koostöö eest valitsuse ja tehnoloogiahiidudega, eesmärgiga edendada globalistliku tegevuskava.

Järgmisena astus lavale ameeriklanna Cat Parker, kes selgitas, kuidas ta peale J&J ja Pfizeri Covidi süstide tegemist juba 50-aastaselt haigestus Parkinsoni tõvesse ja tekkis hulgaliselt muid tervisehäireid.

Ta selgitas, et usaldas valitsust ja just seetõttu oli nõus endale üldse neid eksperimentaalseid süste tegema, kuid nüüd on ta kaotanud igasuguse usalduse oma riigi vastu.

“Ärge laske endale teha teist doosi, ega üldse mitte ühtegi süsti,” ütles ta. “Ärge tehke seda oma lastele, pere liikmetele või üldse kellelegi. Olge selles suhtes järeleandmatu, sest me räägime nende eludest.”

Järgmine kõneleja oli Adrian Walker, veel üks vaktsiinikahjustusega inimene, kelle tervis on süsti tagajärjel hävinud.

“Nüüd ma saan aru, et mind sunniti selleks ja mulle valetati,” ütles ta rahvale. “Me teame nüüd, et vaktsiin ei takista teid Covidiga nakatumast ja see ei takista teid ka Covidit levitamast.”

Adam Rowland ei saanud oma tervisliku seisundi tõttu kohale tulla, kuid edastas oma pöördumise video teel.

Ta saatis BBC-le ja Briti valitsusele sõnumi, milles ütles: “Te teate, et olete tapnud tuhandeid ja vigastanud sadu tuhandeid. Tõenäoliselt üle miljoni.”

Ta jätkas: “Te loobusite küll AstraZeneca vaktsiinist, kuid hülgasite ja tsenseerisite meid. Te jätsite meid mädanema. Te jätsite meid mädanema ja surema. Te jätkate oma õelate valede ja tsensuuriga jumalat mängides, vigastades ja tappes emasid, isasid, poegi ja tütreid. Te ei saa seda igavesti varjata ja teid võetakse vastutusele.”

 

Allikad: Vanglaplaneet, Infowars, lingid artikli sees

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt