Onkoloog hoiatab vähkkasvajate kiire progresseerumise eest pärast Covidi tõhustusdoose

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. detsember 2022 kell 17:52Onkoloog dr Angus Dalgleish / Wikimedia Commons – Edwardx – CC BY-SA 4.0

Ühendkuningriigis praktiseeriv tunnustatud onkoloog dr Angus Dalgleish kirjutas hiljuti meditsiiniajakirja BMJ peatoimetajale avaliku kirja, kutsudes ajakirja üles infot COVID-19 süstide kahjuliku mõju kohta kohe avalikustama ja arutama, sest vähkkasvajad ja muud haigused progresseeruvad kiiresti tõhustusdoosidega vaktsineeritud inimeste seas.

 

Dr Angus Dalgleish on Londoni Ülikooli onkoloogiaprofessor. Tema kiri BMJ peatoimetajale dr Kamran Abbasile oli kirjutatud kolleegi palve toetuseks, et BMJ muudaks kehtiva teadliku nõusoleku COVID-19 vaktsineerimiseks prioriteetseks teemaks.

Lugege professor Dalgleishi kirja allpool:

Hea Kamran Abbasi

Covid ei vaja enam vaktsiiniprogrammi, arvestades seda, et Covidisse suremuse keskmine iga Ühendkuningriigis on 82 ja kõigil muudel põhjustel on see 81 ja langeb.

Seos trombide, müokardiidi, südameatakkide ja insultidega on nüüd veenvalt tuvastatud, nagu ka seos müeliidi ja neuropaatiaga. (Ennustasime neid kõrvaltoimeid oma 2020. aasta juuni QRBD artiklis Sorensen jt. 2020, kuna analüüs näitas 79% inimese epitoopide (epitoop on antigeenne determinant antigeenimolekulis, mille alusel antikehad eristavad erinevaid antigeene – toim.), eriti PF4 ja müeliini homoloogiaid.)

Nüüd on aga veel üks põhjus kõigi vaktsiiniprogrammide peatamiseks. Praktiseeriva onkoloogina näen, kuidas stabiilse haigusega inimestel arenevad need kiiresti edasi pärast seda, kui nad on sunnitud revaktsineerima – vaktsineeritakse aga enamasti selleks, et saaks reisida.

Isegi oma isiklikes kontaktides näen pärast revaktsineerijatel B-rakkudel põhinevat haigust. Nad kirjeldavad selgelt halba enesetunnet paar päeva kuni nädalat pärast revaktsineerimist – näiteks ühel areneva leukeemiaga patsiendil, kahel töökaaslasel Non-Hodgkini lümfoomi korral ja ühel mu kauaaegsel sõbral, kellel oli pärast revaktsineerimist nn pikk Covid ja kellel pärast tugeva luuvalu kaebusi diagnoositi haruldase B-rakkude häire mitu metastaasi.

Olen piisavalt kogenud arst kinnitamaks, et need ei ole vaid suvalised kuulujutud, kuna sama mustrit nähakse Saksamaal, Austraalias, USAs jm.

Teated kaasasündinud immuunsupressioonist pärast mRNA vaktsiini saamist mitme nädala jooksul sobitub pilti, kuna kõigil neil patsientidel on olnud enne melanoom või B-rakkudel põhinev vähkkasvaja, mis on immuunsüsteemi häiretele iseäranis vastuvõtlikud seisundid.

Need probleemid ja juhtumid tuleb koha avalikustada ja läbi arutada, kuidas edasi toimida.

MD Angus Dalgleish

Loe lisaks:

 

B-rakkude vahendatud haigus

Oma kirjas viitab prof Dalgleish B-rakkudel põhinevatele haigustele ja vähkkasvajatele. Briti immunoloogiaühingu andmetel mängivad B-rakud olulist rolli immuunvastuse reguleerimisel ja B-rakkude funktsiooni düsregulatsioon võib põhjustada peremeesorganismile tõsiseid tagajärgi. Näiteks:

  • vähktõbi
  • autoimmuunsus
  • mitte-autoimmuunne põletikuline haigus
  • siirdamine, kroonilised siirikelundid peremeesorganismis
  • inimese immuunpuudulikkuse patogeeni levik

 

Ärge tehke rohkem tõhustusdoose!

Vähihaigeid patsiente raviv professor Dalgleish on šokeeritud ja jahmunud sellest, mida ta näeb – ja mitte ainult oma patsientide juures, vaid ka sugulaste ja sõprade puhul. Muutused organismis hõlmavad kiiresti kasvavaid vähkkasvajaid, kordumist patsientidel, kes on pikka aega olnud vähist paranenud või remissioonifaasis – mõnel juhul on inimene olnud vähkkasvajast vaba 25 aastat või rohkem. Prof. Dalgleishi arvates vallandavad vähkkasvajate taasteket just revaktsineerimissüstid.

 

Vaata videot:

Tess Talksis dr Tess Lawrie’le antud intervjuus rääkis prof Dalgleish, mida ta oma patsientide, pere ja sõprade tervislikus seisundis näeb. Ta juhtis tähelepanu

  • odavate, väljakujunenud ja geneeriliste ravimite rollile vähiravis;
  • sellele, kuidas inimestel, kes on aastaid remissioonifaasis olnud, hakkavad nüüd pärast Covidi vaktsiini tõhustusdoosi saamist vähkkasvajad taas arenema ja miks see juhtub;
  • et tema varasemad HIV-uuringud kinnitavad, et Covidi süstid põhjustavad vere hüübimist ja neuroloogilisi probleeme;
  • asjaolule, et tema ja tema kolleeg andsid häirekella, esitades oma järeldused Ühendkuningriigi valitsuskabinetile, aga mingeid asjakohaseid meetmeid ei ole kasutusele võetud.

Allpool on Tess Talksi intervjuu, mida saab vaadata ka SIIN.

 

Toimetanud Revo Jaansoo

Allikas: Expose-news.comKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt