Taani lõpetab massvaktsineerimise kampaania!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. veebruar 2022 kell 16:36Taanist sai üks esimesi riike maailmas, kus tühistati kõik koroonapiirangud, sh ka maskide kandmise nõue. Mäletatavasti vabandas Taani suurim ajaleht Ekstra Bladet jaanuaris oma lugejate ees, et nad läksid kaasa valitsuse koroonapropagandaga ilma ise fakte uurimata. Nüüd on Taani teada andnud, et nad lõpetavad ka massvaktsineerimise propaganda ning Taani tervishoiuamet on hakanud lisaks uurima ka koroonahirmu õhutamisega seonduvaid fakte. Valitsus tahab ilmselt pikemas perspektiivis kogu koroonateema seljataha jätta, demonteerides isegi massvaktsineerimise infrastruktuuri.

 

Taani Statensi seerumiinstituut (võrreldav Robert Kochi Instituudiga Saksamaal) on nüüd avaldanud oma veebilehel koroonaga seotud “sagedaste desinformatsioonijuhtumite” faktikontrolli. Kuid siin ei arvustata mitte ühtegi sulgemis- ega vaktsineerimiskriitilist postitust, vaid pigem neid, mis koroonariskiga liialdavad ja hirmu levitavad.

Näiteks on sellel veebilehel klassifitseeritud valeväiteks tuntud mantra: “Taanis satub koroonahaiguse tõttu haiglaravile väga palju inimesi“. Tegelikult on koroona tõttu haiglaravile sattunud inimeste arv viimastel kuudel langenud.

Lehel on ümber lükatud ka väide, et lapsed haigestuvad tõsiselt koroonasse. Seal öeldakse hoopis: “Enamik lapsi COVID-19-sse ei nakatu ning võrreldes eakatega põevad lapsed seda haigust väga kergelt. Haiglasse sattunud lapsed kirjutatakse haiglast välja ja saadetakse koju tavaliselt vähem kui 12 tunniga.”

 

Taani paneb seega ka argumenteeriva aluse teema lõpetamisele pikemas perspektiivis. Ja mis puutub meetmetesse, siis on juba tehtud ka järgmine samm: Taani tervishoiuministeerium on nüüd teatanud neljanda vaktsiinidoosi soovitamise peatamisest ja alaealiste kolmanda doosiga vaktsineerimise soovituse peatamisest. Peagi selgub kuupäev, millal riiklik vaktsineerimiskampaania üldse lõpetatakse – massvaktsineerimise infrastruktuur tahetakse lõhkuda. Taani tuntuim epidemioloog Lone Simonsen teatas, et massilise vaktsineerimise aeg on möödas.

 

Allikad: tichyseinblick.de, ctvnews.ca

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt