USA advokaat: see on ebaseaduslik, et FDA lubab Pfizeri COVID-vaktsiini 5–11-aastastele lastele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. oktoober 2022 kell 16:27Foto: ekraanikuva

Advokaat Aaron Siri , kelle võiduks saab lugeda ka aasta algul tehtud kohtuotsust, et FDA peab Pfizeri dokumendid avalikustama 75 aasta asemel 8 kuu jooksul, jagas 4. oktoobril Fox Newsi intervjuus šokeerivaid V-Safe’i andmebaasi andmeid, mis saadi USA Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskusest (CDC) pärast mitmeid juriidilisi nõudmisi. Hiljuti ennetas CDC oma immuniseerimistavade nõuandekomitee (ACIP) hääletust, postitades kaks päeva enne hääletust COVID-19 vaktsiinide immuniseerimiskava lastele. Siri saatis kirja 15-le USA kongressi liikmele, pöördudes nende poole nõudmisega kaitsta üksikisiku ja iga kodaniku õigust otsustada ise oma keha üle, eriti oluline on see lapsi ja noori puudutavates meditsiiniotsustes, rõhutab ta.

 

Eesti kontekstis: vaatamata jõustunud kohtuotsusele, mis on tunnistanud nn sundvaktsineerimise õigusvastaseks, nõuab Eesti Kaitseväe juhataja Martin Herem jätkuvalt kõigi ajateenijate “vaktsineerimist”. Tallinna Kiirabi vaidlustas kohtuotsuse ja kaebas edasi.

USA FDA on lubanud ebaseaduslikult Pfizeri COVID-19 mRNA vaktsiini 5-11-aastastele lastele.

ACIP pidi hääletama selle üle, kas lisada COVID-süstid laste vaktsineerimiskavasse. 19. oktoobril toimunud hääletuse tulemuseks on see, et uus vaktsineerimiskava näeb ette Moderna ja Pfizeri mRNA vaktsiinisüstid juba 6 kuu vanustele imikutele. CDC immuniseerimiskavas on ka Jansseni ja Novavaxi COVID-vaktsiinid 18-aastastele ja vanematele noortele täiskasvanutele ja seda hoolimata joone all märgitud müokardiidiriskist.

 

Advokaadi pöördumine 15-le kongressi liikme poole

FDA soovis juba 2020. aastal lubada Pfizeri vaktsiini 5–11-aastastele lastele ilma piisava ohutusteabeta. Aaron Siri kirjutas 6. novembril 2021 oma Substacki kontol: “Ignoreerige jah valitsuse andmeid, mis näitavad, et riskid kaaluvad üles kasu. Ignoreerige jah laste tõsiseid vaktsiinikahjusid, mida näitavad kliinilised uuringud. Andke jah erakorralise kasutamise luba ebaseaduslikult, sest lastele pole hädaolukorda! Andke jah Pfizerile täielik rahaline puutumatus lastele tekitatud tervisekahjude eest. Kuid teha kõiki neid asju teadmisega, et see toode on seadusega lubatud lastele üle kogu riigi, see on salakaval ja häbiväärne.”

Siri teavitab, et tema firma saatis ICAN-i nimel kirja viieteistkümnele kongressi liikmele, kes on võtnud seisukoha üksikisiku õiguste kaitseks.

Lugupeetud rahvaesindajad!

Teadliku nõusoleku tegevusvõrgustiku (ICAN) nimel pöördume teie poole üksikisikute ja kodanikuõiguste kaitsmiseks. Kui üksikisiku- ja kodanikuõigused ei hõlma võimalust valida ilma valitsuse sunnita, mida tema kehaga tehakse, siis on need õigused illusoorsed. See tähendab, et need õigused võivad haihtuda ükskõik millise rahvatervise ametniku arvamuse või päevakorrast lähtuva uuringu kapriiside tõttu.

Seetõttu ei tohiks ühelegi lapsele lubada teha COVID-19 vaktsiini, eriti kuna Pfizeri COVID-19 vaktsiini (“Pfizeri vaktsiin” või “toode”) erakorralise kasutamise loa (“EUA” [Euroopa Liidus “CMA” — toim]) osana esines tõsiseid õiguslikke ja eetilisi rikkumisi 5–11-aastastele lastele.

Toidu- ja Ravimiametil (FDA) puuduvad seadusjärgsed volitused selle toote jaoks lastele EUA väljastamiseks (sama õiguslik järeldus kehtib seega ka Euroopa Ravimiameti (EMA) CMA andmisel Pfizeri COVID-19 mRNA tootele — toim)], sealhulgas seetõttu, et lastele ei kujuta COVID meditsiinilist hädaolukorda.

Samuti ei ole kohane väljastada lastele EAU-d, kui andmed ei näita, et teadaolev kasu kaalub üles teadaolevad risked. Eespool nimetatud seisukohtade rakendamist aga raskendab asjaolu, et riiklikud tervishoiuasutused on andnud Pfizerile rahalise puutumatuse selle toote põhjustatud vigastuste eest, sealhulgas juhul, kui see tegeleb tahtliku üleastumisega, hoolimata Pfizeri varasemast sellisest käitumisest.

FDA teeb vigu toodete tunnustamisel ja litsentside väljastamisel, seda juhtub, ent tavaliselt ei sunnita avalikkusele neid tooteid peale. Ent nüüd surutakse koolides COVID-vaktiine peale kogu riigis. See olukord tõstab teravalt fookusesse asjaolu, et kodanikuõigused ja üksikisiku õigused ei tohiks kunagi sõltuda meditsiinilisest protseduurist.

See õigus on meie viimane kaitsemeede ohtliku autoritaarse tendentsi eest, mis tekib siis, kui lubame valitsusel otsustada, mida võib meie kehasse süstida.

Ükskõik, millised on teie vaated COVID-19 vaktsiini enda kohta, usume, et seisate koos ameeriklastega, kes ei lase valitsusel otsustada, millistes meditsiinilistes protseduurides nad peavad kodanikuühiskonnas osalemiseks osalema.

Pfizeri vaktsiini EUA on ebaseaduslik, kuna hädaolukorda pole! Kongress võttis vastu seaduse, mis andis FDA-le õiguse väljastada EUA-sid pärast seda, kui Ameerika Ühendriigid kogesid 11. septembrit 2001 ja pärast seda mitmeid terroriakte (sealhulgas Siberi katkuga nakatatud ümbrikke, mida levitati USA postiteenistuse kaudu. Sellega aga loodi võimalus kasutada litsentseerimata ja seega eksperimentaalseid meditsiinitooteid bioterrorismi või sarnase hädaolukorra korral.

 

Vaata videot:

 

Allikas: FDA Illegally Authorizes Pfizer Vaccine for 5-11 Year Old Children (substack.com)

 

Tõlkis: R.JKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt