VIDEOD! Suur andmemanipulatsioon: vähisurmadest said COVID-surmad?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. oktoober 2022 kell 16:18Foto: Pixabay / PDPics

USA Haigestumuse ja Suremuse Nädalaaruande (MMWR) andmete analüüs viitab sellele, et USA Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskus (CDC) on alates 2021. aasta aprillist filtreerinud ja ümber määratlenud vähisurmad COVID-surmadeks, asendades surma algpõhjuse. Artikli koostas Dr Mercola.

 

Kontrollimatud kiirenenud kuluga vähkkasvajad hakkasid ilmnema alles pärast COVID-i levikut.  Nimelt, Kaitseväe Meditsiiniepidemioloogia Andmebaasi (DMED) andmed näitasid sõjaväelaste ja nende perekonnaliikmete vähi esinemissageduse kolmekordset sagenemist pärast vaktsineerimise algust. Pärast COVID-i vaktsiinide kasutuselevõttu 2021. aastal on vähijuhtumite esinemise vanuserühm noorenenud, kusjuures suurim kasv esineb 30–50-aastaste seas, ka kasvajate suurus on järsult suurenenud ning ka mitmes elundis esinevad kasvajad on muutunud sagedasemaks; ühtlasi on kasvanud ka korduvate haigestumiste arv ning metastaaside esinemissagedus.

Kahtlustatakse, sellega püütakse varjata tõsiasja, et COVID-i süstid on põhjustanud vähijuhtumite hüppelise kasvu. Veebileht The Ethical Skeptic analüüsib artikli „Houston, meil on probleem, 1. osa” andmeid. 1

The Ethical Skeptic: vähisurmadest sai Covid-surmad

Twitteri The Ethical Skeptic lehel on endine luureohvitser esitanud hulga graafikuid, mis näitavad, et vähktõvega seotud surmajuhtumeid klassifitseeriti COVID-surmadeks. Kas sellega püütakse varjata tõsiasja, et COVID-i süstid on toonud kaasa vähktõve hüppelise tõusu?

Nagu vastavas artiklis märgiti, ilmnes USA Riikliku Tervisestatistika Keskuse jälgitavast 11-st rahvusvaheli

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt