Valgevene presidendi Aleksandr Lukašenka kõne märtsis 2020: koroona on massihüpnoos

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. august 2020 kell 18:01Miks on kutsub massimeedia järsku Valgevene presidenti Aleksandr Lukašenkat diktaatoriks, kuigi varem on teda nimetatud alati presidendiks? Näiteks Putin on olnud võimul peaaegu sama kaua kui Lukašenka, ent teda diktaatoriks ei sildistata, samuti tekitavad mõlema presidendi valitsusstiilid ja paljud otsused mitmeid õigustatud küsimusi ja pahameelt. Kas antud juhul võib vastus peituda selles, et Lukašenka ei läinud kaasa ülemaailme koroonapettusega ning ei sulgenud oma riiki, majandust ega korraldanud karantiini? Mäletatavasti on Lukašenka olnud väga kriitiline IMF-i ja WHO suunal ning väitnud, et riiki on püütud isegi “ära osta”, et koroonahullusega kaasa minna.

 

Tehke omad järeldused alljärgneva video põhjal, mis pärineb märtsist 2020, mil maailm oli koroonaga hulluks minemas, kuid Lukašenka jäi rahulikuks.

Videol on eestikeelsed subtiitrid:

 

Koroona pole viirus, vaid massihüpnoos. Riikide, äride, koolide sulgemine ning karantiin on mõttetud. Küsige ise endilt, kas poliitikud üle maailma on kasutanud seda viirust ära oma enda huvides? Kui me tahame olla suveräänsed ja iseseisvad, siis saame loota ainult iseendale. Viirus on levinud iga kevad, samamoodi ka käesoleval aastal, kuid suremuse esikohal on koroona ajal endiselt olnud südamehaigused. Elu läheb edasi, me peame ravima vähihaigeid, südamehaigeid jne, mitte süüdistama kõike koroonas. Sellepärast elage ja töötage rahulikult. Üks vale samm ja psühhoosi asemel tekib paanika. Tööstust ei tohi mitte mingil juhul seisma panna. Peagi mõistame, mida tähendab majanduse seiskamine maailma juhtivates riikides. Mina ei sulgenud restorane ega hotelle, turismitööstust tuleb toetada. Meil on vaja vastu võtta Venemaalt saabuvad turistid ja hoida majandus elus. Sest meil pole naftatoru ja meie ei trüki dollareid. Meie ei sulge oma ettevõtteid ega jäta ära massiüritusi.

 

Originaalvideo: https://www.youtube.com/watch?v=0Jm9k3B1YEMFoto: rferl.org

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.