Video: EP saadikud räägivad koroonapettusest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. aprill 2022 kell 10:58Vabadust armastavate Euroopa Parlamendi (EP) saadikute 16. veebruaril 2022 toimunud pressikonverentsil räägiti avameelselt koroonapettusest ja nõuti Euroopa Komisjoni presidendi Ursula von der Leyeni viivitamatut tagasiastumist. Saadikute hinnangul on koroona ajaloo suurim poliitiline pettus ja organiseeritud vandenõu.

 

Ursula von der Leyenile heidetakse ette, et ta teeb salajast koostööd Pfizeri tegevjuhiga ning kuna tema abikaasa Heiko von der Leyen on ka ise vaktsiinitootja, siis on tegemist ilmselge huvide konfliktiga. Samuti kutsusid saadikud üles lõpetama ELi digitaalse Covidi sertifikaadi kehtestamist, mis on kasutu, mittevajalik ja diskrimineeriv. Üks parlamendiliige kutsus ka üles looma hüvitisfondi vigastatute COVID-vaktsiini eest ja kõik lõppesid Kanada vabadust armastavate veokijuhtide kasvava julgustamisega.

Strasbourg’is 16. veebruaril 2022 toimunud pressikonverentsil osalesid Cristian Terheș Rumeeniast, Stasys Jakeliūnas Leedust, Ivan Vilibor Sinčić Horvaatiast, Virginie Joron Prantsusmaalt ja Christine Anderson Saksamaalt.

 

Allikad:

https://vimeo.com/680763017

https://www.bitchute.com/video/eXjfsbsYVPnQ/?fbclid=IwAR3xwRY1wUKAO4cvRPIRRE_iLXAmV-1C5f6Cp-BEGB2zm3AOT2qn2rnfYxA

Foto: ekraanikuva + Canva

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt