Plahvatusohtlik video: Keisril ei ole koroonat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. aprill 2022 kell 9:36Vaba meedia ja sõltumatute ajakirjanike-teadlaste viimase kahe aasta uuringud on paljastanud, et valitsusel ja vastutavatel isikutel (teadlased-eksperdid) puuduvad teaduslikud tõendid n-ö koroonaviiruse isoleerimise kohta. Kuidas on võimalik, et ühed teadlased kinnitavad, et viirust polegi isoleeritud ning teised teadlased ei oska kommenteerida, kuidas viirust üldse isoleeritakse, aga samal ajal on toodetud miljardeid doose vaktsiine, mis peaks sisaldama sedasama esialgset viirust? Kui see viirus tegelikult eksisteeriks, kas ei peaks see teave olema üldiselt kättesaadav? Nendele küsimustele keskendub plahvatusohtlik video “Keisril pole koroonat”.

 

Riik, mis on seadustanud ja välja kuulutanud eriolukorra, kuna teadlased väidavad, et viroloogia normaalparadigma järgi eksisteerib kergesti nakkav ja surmav haigus, siis peab riik suutma ka näidata, et riigil oli külmikus selle “katku” puhastatud viiruskultuur enne, kui saaks kehtestada vastavaid ohutusmeetmeid. Kui seda viiruskultuuri ei ole, siis MIKS, küsitakse videos “Keisril pole koroonat”.

Vaata tiiserit:

 

Minu Telegrami tellijad näevad allpool täispikka videot eestikeelsete subtiitritega.

Dr. Zunyou Wu, Hiina haiguste kontrolli ja tõrje keskuse (CDC) peaepidemioloog ja UCLA ülikooli epidemioloogia abiprofessor on avalikult teatanud, et koroonaviirust SARS-CoV-2 ei ole mitte kunagi isoleeritud: “Nad ei ole viirust isoleerinud, selles on probleem.” Mitmed tunnustatud teadlased, sh Nobeli preemia laureaat prof David Baltimore ei suuda selgitada, kuidas viirust isoleeritakse, nagu on tõestatud dokfilmis “House of Numbers”. Ehk on huvitav teada ka seda, et SARSi isoleerimise ja COV2 geneetilise sisu tõendamise eest on välja pakutud üle miljoni euro. Aktivistid üle maailma on viimased kaks aastat üritanud saada tõestusi, et viirus, mis väidetavalt tekitas ajaloo suurima laustaudi, on reaalselt isoleeritud.

Kuidas on võimalik, et ühed teadlased kinnitavad, et viirust polegi isoleeritud ning teised teadlased ei oska kommenteerida, kuidas viirust üldse isoleeritakse, aga samal ajal on toodetud miljardeid doose vaktsiine, mis peaks sisaldama sedasama esialgset viirust? Kui see viirus tegelikult eksisteeriks, kas ei peaks see teave olema üldiselt kättesaadav?

Tegemist on viroloogia normaalparadigma vaidlustamisega. Kuid mitte ainult. Kui ei ole SARS-CoV-2 puhast

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt