Huvide konflikt? Euroopa Komisjoni juht Ursula von der Leyeni abikaasa arendab koroonavaktsiine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. detsember 2021 kell 15:20Foto: Canva

Koroonapoliitika muutub järjest totalitaarsemaks. Erinevad riigid on karmistanud koroonameetmeid, kehtestanud karme karistusi ja repressioone. Kodanikud on mitmes piirkonnas lukustatud. Ja nüüd on tee üldisele kohustuslikule koroonavaktsiinile sillutatud. Üha rohkem kodanikke on mures põhivabaduste pärast. Euroopa komisjoni juht Ursula von der Leyen soovib isegi laiendada kohustuslikku vaktsineerimist kogu EL-ile, vahendab Freiwelt. Ursula abikaasa Heiko von der Leyen juhib aga farmaatsia ja ravitehnoloogia ettevõttet Orgenesis Inc, mis kasutab molekulaarset ja rakulist lähenemist ravimite väljatöötamiseks. Vahetult pärast koroona saabumist (18.05.2020) teatas Orgenesis, et käivitab rakupõhise vaktsiiniplatvormi, mis on suunatud SARS-CoV-2 ravile.

Hullumeelne ja totalitaarne mõtlemine Brüsselist!

Kuna Saksamaa endisele kaitseministrile ja Euroopa Komisjoni juhile Ursula von der Leyenile teeb muret nähtamatu deemon, siis soovitab ta kaaluda kohustuslikku vaktsineerimist kogu Euroopa Liidus. Aga mida ütlevad selle kohta poolakad, prantslased, itaallased või eestlased?

Mida ütlevad selle kohta EL-i liikmesriikide valitsused? Kas EL jaguneb nüüd nendeks osariikideks, kes kummarda

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt