Video! Ivor Cummins: delta-paanika on täielik rumalus!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. juuli 2021 kell 13:06Foto: ekraanikuva

Avaldame eestikeelsete subtiitritega Ivor Cumminsi Youtube’i kanalis ilmunud ülevaate koroona delta-viiruse teemal, milles Cummins toob rohkete graafikute ja arvandmete näitel välja, et paanikaks ei tohiks olla põhjust. Ta ütleb, et otsus IIrimaad mitte taasavada põhineb täielikult läbikukkunud teaduslikele uuringutele, mis on absoluutselt ilma loogikata. “Iirimaa on ainus koht Euroopas, kus siseruumides ei ole einestamine lubatud. See on täielik absurd. Iirimaa on ka ainus Euroopa riik, kus antigeeni kiirtestimine ei ole lubatud. Mis võiks seletada asjaolu, et inimesed peaksid seda jama aktsepteerima?” küsib ta allolevas videos.

 

“Vastus on lihtne: ainus asi, mis mulle pähe tuleb, on äärmine rumalus!” ütleb Cummins. “Kuidas inimesed ei saa aru, et eelmisel aastal ei toimunud Põhja-Euroopas terve suvi läbi tegelikult midagi, kuigi siis polnud isegi ravimeid saadaval. Kuidas inimesed ei saa kroonaviiruse hooajalisusest aru?” imestab ta.

 

Mis see Delta variant õieti on?

“Tegelikult Delta variant ongi India variant. Kuid tegelikkus on see, et inimesed arvavad olevat olnud nii Delta kui ka India variandi, mis tundub kahekordselt hirmutav,” selgitab Cummins.

Ta näitab, et infot andmete analüüsimiseks saab alla laadida Inglismaa rahvatervise ameti kodulehelt. Kuigi Delta variant on haigusjuhtudes domineeriv ja on paari kuuga üle võtnud kogu maa, ei kasva seetõttu haiglajuhtude arv ning pole kuigi suur probleem. Probleem on hoopis see, et nüüd hakatakse seda ära kasutama taas piirangute kehtestamiseks.

“Delta variandi peamised sümptomid on meedia kohaselt aevastamine ja nohu. Ja jällegi on need positiivsed PCR-testid, mis ei näita paljudel juhtudel Covidit. Kogu see asi on ennekuulmatult teadusevastane. Leidub inimesi, kes tahavad lubada ainult vaktsineeritud inimesi siseruumidesse einestama. Ja kahjuks nad on võõrandamatute põhiliste inimõiguste vastased,” ütleb Cummins.

Ta kutsub üles lugema oma blogi TheFatEmperor.com, kus on 43 esseed, artiklit ja analüüsi, mis näitavad et lockdown’il on minimaalne mõju viirusele. Andmed räägivad iseenda eest.

Vaata eestikeelsete subtiitritega videot: [video width="1920" height="1080" mp4="https://www.telegram.ee/wp-content/uploads/2021/07/A-Short-Crucial-Update-on-the-Delta-Variant-and-Much-More-

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt