Postimees valetab taas: Delta-õhunumber on alanud!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. juuni 2021 kell 18:10Enam kui aasta päevast päeva Eesti rahvast olematu pandeemiaga hirmutanud ja inimõiguste piiramist õigustanud Margus Linnamäele kuuluv sopaajaleht Postimees jätkab uute koroona-hirmu-uudistega, mis seekord keskenduvad väidetavalt veel nakkavamale delta tüvele. Paneb hämmastama, kuidas suudetakse terve artikkel kirjutada nõnda, et absoluutselt iga lause on lausvale.

 

“Ülinakkav koroona delta tüvi võib põhjustada rasket haigestumist ka vaktsineeritutel” seisab värske üllitise pealkirjas.

Mille põhjal saab väita, et delta tüvi on ülinakkav? Kas sellisel juhul ei peaks juba terve maailm olema haigestunud? Kas me saame siis lõpuks ometi kinnitust, et vaktsineerimisel pole mitte mingit mõtet?

“Venemaal massiliselt leviv koroonaviiruse delta tüvi muutub terviseameti prognooside kohaselt ka Eestis peamiseks tüveks juba juulikuu lõpuks.”

Millistest prognoosidest käib jutt? Kas need baseeruvad Krista Fischeri pseudoteadusel põhinevatel mudelitel? Mudel ei võrdu reaalsusega!

“Viiruse levikut suurendab asjaolu, et Eesti riiki sisenejatelt ei nõuta negatiivset koroonatesti.”

See on puhas vale. Kõik minu Venemaalt tulevad sõbrad-tuttavad peavad alati tegema koroonatesti 48 tunni jooksul. Ja isegi kui kõik inimesed teeksid testi, kas see muudaks midagi? Viimased poolteist aastat on tõestanud, et haigusel ja testimisel ning maskidel pole mitte mingit seost.

“Delta tüvi on umbes 60 protsenti nakkavam kui briti tüvi.”

See on juba täiesti sinka-sonka uhhuu-maastik. Mitte ühtegi tõestust selliste nõdrameelsete väidete kinnitamiseks Terviseamet ei esita ja Postimehe lugejad ei küsi ka.

“Samuti on täheldatud, et vaktsiinide efektiivsus on madalam kui teiste tüvede puhul.”

Ma ei saa enam aru, kas naerda või nutta, see artikkel on niivõrd ajuvaba. Praegu on laussuvi, tõenäoliselt on tegemist ühe kuumema juunikuuga Eesti ajaloos, rahvas on rannas, mitte midagi ütlevate PCR-testidega suudeti välja pigistada mõnikümmend positiivset juhtumit viimase ööpäeva jooksul, aga Terviseamet ja Postimees väidavad, et meid on tabamas enneolematu nakkushaiguse puhang.

Eesti rahvas seisab endiselt küsimuse ees: kui kaua te seda mängu kavatsete kaasa mängida?

 

Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt