Suurbritannia liigub prof “Lockdown” Fergusoni matemaatilise mullimudeli ja delta-tüve abil “neljanda laine” poole?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. juuli 2021 kell 16:33Pärast üürikest hingetõmbeaega on Suurbritannias taas hirmukampaania käima tõmmatud. Õhus on küsimus, kas riiki ootab ees uus ülemaailmne lukustus, mis aitab sedapuhku võidelda Covidi delta-tüve vastu. Ühendkuningriigi tervishoiuasutused väidavad nüüd, et delta B1.617 tüve uued juhtumid suurendavad haiglaravi riski 2,7 korda ja liigutakse neljanda laine poole, mille vastu aitab ikka vaid vaktsineerimine ning sulgemised.

 

Esimest korda tuvastati nn delta-tüvi eelmisel aastal Indias ning SARS-CoV-2 delta-tüve peetakse ka sel suvel Indias möllava teise surmava infektsioonilaine põhjuseks. Peavooluteaduse seisukoha järgi levib see väidetavalt kogu maailmas umbes 80 riigis.

BBC andmetel: “Delta Plus tüve on leitud ka veel üheksast riigist – USA-st, Suurbritanniast, Portugalist, Šveitsist, Jaapanist, Poolast, Nepalist, Venemaalt ja Hiinast, võrreldes algselt väga nakkava deltatüvega, mis on nüüdseks levinud 80 riiki.”

Valge Maja sõnul: delta-tüvi on nakkavam, surmavam ja levib kiiresti kogu maailmas, jättes noored vaktsineerimata inimesed haavatavamaks kui kunagi varem.

Joe Bideni pakutud “lahendus”: “Palun vaktsineerige, kui te pole seda veel teinud. Võtame selle tüve rajalt maha, enne kui on liiga hilja.”

 

Milline on aga selle desinfokampaania taga olev “teadus”?

Juunis 2021 avaldas Suurbritannia tervishoiuasutus Public Health England (PHE) aruande pealkirjaga “SARS-CoV-2 murettekitavad ja uuritavad tüved Inglismaal, Tehniline ülevaade 16”, mis annab suunised selle kohta, kuidas delta-tüve saab tuvastada.

Tehniline ülevaade 16 sisaldab viiruse tüvede diagnoose, mis on tehtud nii kogu genoomi järjestamise kui ka genotüpiseerimise PCR-testi abil, sealhulgas kinnitatud ja tõenäoliste tüvede tulemuste kategoriseerimine ning reeglitel põhinev otsustusalgoritm (RBDA), et tuvastada tüve ja mutatsioonide (VAM) profiilid genotüübi testi mutatsiooniprofiilidest.

Genotüüpimist kasutatakse alfa, beeta, delta ja gamma tüvede tuvastamiseks. Sihtmärke ajastati 2021. aasta mai keskel, et seada esikohale delta tüve täpne tuvastamine alfa asemel.

Ülaltoodud väide PCR-i genotüpiseerimise testi kohta on kahtlane. WHO kinnitas 2021. aasta jaanuari avalduses, et PCR-test selleks ei sobi. Vaadake ka viimast PHE ülevaadet 25. juunil 2021.

 

Kurikuulus lukustamise “matemaatiline mudel”

Epidemioloog ja matemaatilise bioloogia professor Neil Ferguson on Boris Johnsoni valitsuse nõustaja, kes on ühtlasi Imperial College’i kurikuulsa matemaatilise mudeli arhitekt – just seda mudelit kasutati 2020. aasta 11. märtsil maailmamajanduse sulgemise ja riikide lukustamise õigustamiseks, põhjustades massilist töötust, vaesumist ja meeleheidet.

Bill ja Melinda Gatesi fondi poolt heldelt rahastust saanud mudeli hinnangud ja ennustused ei kannata kriitikat. 2020. aasta märtsi nn lukustuse majanduslik ja sotsiaalne laastustöö on kirjeldamatu: 190 ÜRO liikmesriiki nõustus oma majandust “sulgema” koos näomaski, sotsiaalse distantseerumise rakendamise ja inimõiguste kitsendamistega väljakuulutatud eesmärgiga kaitsta inimesi viiruse eest.

Selline sulgemine väidetava pandeemia ohjeldamise põhjusena on inimsusevastane kuritegu!

Irooniline on see, et “Professor Lockdown” oli sunnitud oma ametipostilt tagasi astuma karantiinireeglite rikkumise pärast, nimelt võrustas ta oma armukest ajal, mil riigis kehtisid karmid liikumispiirangud. Ta on olnud sotsiaalse distantseerimise põhimõtte suur toetaja ning öelnud, et need meetmed on viiruse kontrollimiseks hädavajalikud. Kuigi Ferguson taandus SAGE’i tegevusest, jätkas ta tööd Imperial College’is ning nüüd on seesama diskrediteeritud ekspert (koos kolleegidega SAGE’i ekspertide komitees) kujundanud uue “matemaatilise mudeli”, mida kasutatakse “neljanda laine lukustuse” õigustamiseks.

Briti meedia teatel:

Valitsuse ekspertkomisjoni SAGE (kuhu Ferguson kuulub) uus modelleerimine on rõhutanud kolmanda laine nakkuste ja haiglaravi” ohtu. Whitehalli allika sõnul oli “üldiselt õige”, et väljavaated on nüüd pessimistlikumad.”

“Juhtumeid on ilmselgelt rohkem ja nende arv kasvab kiiresti”, sedastas The Guardian.

Prof Neil Fergusoni sõnul viitavad “mudeli” simulatsioonid “nakkuste ja haiglaravi suurenemise riskile”. Juuni alguses osutas Ferguson “olulise kolmanda laine riskile“.

“Koroonaviiruse delta tüvi on 30% kuni 100% levivam kui varem domineerinud tüvi,” tsiteerib The Guardian.

 

Kust “Professor Lockdown” saab oma andmed ja hinnangud?

Ferguson jätab mainimata, et viiruse uued tüved on algse viirusega võrreldes alati “vähem valvsad” ja “vähem ohtlikud”.

Ühendkuningriigi ametnikud mõtlevad sellele vaatamata neljanda laine sulgemise võimalusele Suurbritannia peaarsti professor Chris Whitty (kes on ka SAGE komitee liige) sõnul.

“NHS peab valmistuma veel üheks raskeks talveks, kus on võimalik väga oluline Covidi tõus.”

Professor Whitty hoiatus lähtus ekspertide sõnul sellest, et Suurbritannia on nüüd viiruse kolmanda laine alguses ja välistada ei saa lukustuspiirangute taastumist (Independent, 17. juuni 2021). Vaata SAGE’i komisjoni 9. juuni protokolli.

SAGE viitab teadlaste nõukojale The Scientific Advisory Group for Emergencies, kes nõustab Ühendkuningriigi valitsust Covidiga seotud poliitika osas. Paljud selle rühma liikmed võivad olla huvide konfliktis.

SAGE’i alarühm on Scientific Pandemic Insights Group on Behaviour (SPI-B): Covid-19. SPI alarühm on ka modelleerimisega tegelev rühm, aga ka Imperial College’i raport SAGE-le.

 

Riiklik tellimus

Professor Whitty avaldus põhineb valitsuse tellitud uuel uuringul. Professor Graham Medley, kes juhib valitsuse SAGE’i paneeli SPI-M modelleerimise alarühma, juhtis tähelepanu võimalusele, et piirangud tuleb uuesti kehtestada.

Prof Ferguson, kes kuulub ka SPI-M modelleerimise alarühma, ütles, et delta tüvi kujutab endast suuremat hospitaliseerimis riski, kuid möönis, et endiselt on ebaselge, kui surmav võib olla kolmas infektsioonilaine. (The Independent)

Nende teadaannete eesmärk on põhjendada drastiliste poliitiliste meetmete (lukustamine, maskikandmine, sotsiaalne distantseerumine, majandustegevuse piiramine, tervishoiuteenuste katkestamine) kui ka vaktsineerimisprogrammi kiirendamist.

Ühtlasi kasutatakse Suurbritannia tervishoiuametnike vastavaid avaldusi (rääkimata “modelleerimisharjutuse“ tulemustest) nn nakkavama delta variandi levitamise kohta nüüd neljanda laine lukustuse rakendamise õigustamiseks.

Piiravate meetmete väljatöötamine on toimunud muu hulgas Indias, Sahara-taguses Aafrikas, Brasiilias ja Malaisias. Austraalias on suured linnapiirkonnad, sealhulgas Sydney, Brisbane, Perth ja Darwin on sõna otseses mõttes suletud.

Kaheldavate meetoditega tehtav teadus Delta tüve kohta on nende meetmete liikumapanev jõud, mis tekitavad halastamatult sotsiaalset kaost ja majanduse destabiliseerimist.

 

Ärge kartke, Pfizer on siin!

Delta tüve kasutatakse kogu maailmas ettekäändena mRNA vaktsiinikampaania kiirendamiseks.

Vaatamata mRNA vaktsiiniga seotud surmade ja vigastuste lainele on Inglismaa rahvatervise (PHE) ning selle SAGE ja Imperial College’i tuntud ekspertide paneelide põhilahendus neile väidetavatele “surmavatele tüvedele” saada süstitud.

Pfizeri eksperimentaalne mRNA vaktsiin on praeguse seisuga kuulutatud 88% efektiivseks ka delta tüve vastu.

 

Allikas: Global Research

Teised lingid teksti sees.

 

Tõlkinud Indrek HimmaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt