Video! Kanadalased uurivad kodanikukorras COVIDile reageerimise meetmete õiguspärasust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. aprill 2023 kell 13:21Foto: ekraanikuva

Tänaseks on ilmselge, et praktiliselt kõik selle kohta, mida valitsused ja vanameedia meile rääkisid koroonapettuse (COVID-19) kohta, on täielik vale. Veelgi enam, kõik kehtestatud abinõud, eriti ülemaailmsed sulgemised ja geene modifitseerivad süstimisprotseduurid, on kaasa toonud katastroofilised mõjud. Nende täielik ulatus on praegusel üha apokalüptilisemal ajal veel endiselt hoomamatu, sest mitte mingeid uuringuid ja analüüse selle kuriteo kohta riiklikul tasandil ei tehta.

 

Seni on maailma ligi kaheksa miljardit elanikku saanud kokku umbes 14 miljardit süsti. Sellel on katastroofilised tagajärjed kogu inimkonnale ja ka meie järeltulijatele.

 

Destruktiivsed poliitikad

Peaaegu kõigi maailma 192 riigi valitsused tulid välja sarnaste halbade poliitikate kogumitega, mis on teinud lõviosa COVID-kriisi tekitatud kahjust. Nende järjekindlalt destruktiivsete poliitikate sarnasus näitab, et rahva türanniseerimise orkestreerimiseks on mobiliseeritud suur rahvusvaheline algatus, mis on rahvusriikide tasandist kõrgemal. See algas kõrgelennuliselt 2020. aasta talvel, kuid iseäranis pärast seda, kui Maailma Terviseorganisatsioon kuulutas välja ülemaailmse „pandeemia“ ilma piisavate usaldusväärsete tõenditeta. Tegelikult mitte mingit pandeemiat polnud ja süsteem hakkas kohe tsenseerima kogu infot, mis läks vastuollu ametliku narratiiviga.

Seega on hädavajalik mõelda globaalselt, tegutsedes samal ajal lokaalselt, praegu täiesti asjakohane, kui eesmärgiks on garanteerida, et selline enneolematu pettus ei saaks mitte kunagi uuesti korduda.

 

Siin-seal korraldavad kodanikud avalikke uuringuid koroonapettuse tekke kohta, mille mõju me tajume tänaseni. Kanadas on praegu käimas üks selline kodanike juhitud uurimine.

Allikas: Youtube

 

Riikliku kodanike uurimise (NCI) missioon on uurida „Kanada COVID-19 reageerimist“. Selle missiooni edendamiseks on käimas kodanike poolt ametisse nimetatud NCI volinike ringreis. Tegu on just kodanike, mitte valitsuse poolt läbiviidava uurimisega, sest viimased on harva usaldusväärsed, kui tegemist on valitsuste kahtlustatavalt toime pandud kuritegude uurimisega – need muutuvad sageli nõiajahiks, mille eesmärk on määrida valitsuse poliitika ja tegevuse kõige tõhusamaid kriitikuid.

Seda mustrit illustreerib ilmekalt Kanada peaministri Justin Trudeau ennekuulmatu püüe kriminaliseerida Kanada vabaduskonvoiliikumine ja seeläbi tõsta ennast esile valvsa korrakaitsjana. 2022. aasta veebruari keskel tugines Trudeau Kanada sõjaseisukorra versioonile. Trudeau kasutas Vabaduskonvoi vastu taktikat, mis hõlmas politseivägivalda rahumeelsete meeleavaldajate vastu parlamendi juures ning osa autojuhtide ja nende toetajate pangakontode arestimist.

Trudeau määras väga politiseeritud liberaalse partei kohtuniku ja oma peresõbra Paul Rouleau juhtima 2023. aasta alguses komisjoni, mille ülesandeks oli uurida, kas Kanada valitsus on tegutsenud nõuetekohaselt või mitte, kui kehtestas kõrgeimal tasemel erakorralisi meetmeid lisaks varasematele COVIDi-vastastele erakorralistele meetmetele. Sama protsessi variatsioone on käibel kogu maailmas, kus valitsuse täitevvõim on „viiruse“ vastu võitlemise nimel haaranud enneolematuid volitusi kodanikuvabaduste peatamisega.

Pole üllatav, et liberaalse partei kohtunik tegi otsuse, et peaminister Trudeau valitsus pole süüdi – kõik oli seaduspärane ja nüüd tuleb lihtsalt edasi liikuda.

Nii et Kanadas luuakse pretsedent, mis näitab, et me ei saa loota, et valitsused uurivad ise oma meetmete asjakohasust COVID-kriisi ja sellele järgnenud toodetud kriiside asjus, mis lähtuvad koroona valehäirest. Me vajame kohalikke algatusi, riiklikke algatusi, piirkondlikke algatusi ja lõppkokkuvõttes ülemaailmseid algatusi, et jõuda juhtunu tuumani ja algatada juriidiline menetlus, mis on vajalik selleks, et peatada see inimsusevastaste kuritegude laine.

Ainult kohtuprotsessid, kriminaalotsused, kui need on õigustatud, ja asjakohased karistused teenivad sellist õiglust, mida me praegu hädasti vajame, kuna õigusriik kaob iga päevaga.

Siin mõningaid näiteid NCI poolt seni kogutud tunnistustest.

 

Kodanike juhitud uurimine Kanada COVID-19 reageerimise kohta:

Riiklik kodanikuuuring (NCI) on kodanike juhitud ja kodanike rahastatud algatus, mis on valitsusest täiesti sõltumatu. 2023. aasta alguses kogub NCI kanadalastelt ja ekspertidelt infot ning uurib valitsuste COVID-19 poliitikat õiglasel ja erapooletul viisil.

NCI eesmärk on kuulata, õppida ja soovitada. Mida tehti õigesti? Mis läks valesti? Kuidas saavad kanadalased ja meie valitsused tulevikus riiklikele kriisidele paremini reageerida viisil, mis tasakaalustab kõigi meie ühiskonna liikmete huve?

 

 Meediapäringute korral võtke ühendust SIIN

Kohtuge komisjoni volinikega SIIN

 

Allikad: Global Research, National Citizensin Quiry

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt