VIDEO! Klaus Schwab ja WEF on riigijuhid ja valitsused üle võtnud?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. veebruar 2022 kell 14:49Foto: By Foundations World Economic Forum – 20th Anniversary Schwab Foundation Gala Dinner, CC BY 2.0, Wikimedia Commons

Koroonapettusega astus rambivalguse ette varasemalt suhteliselt madalat profiili hoidnud salapärane Klaus Schwab ja tema juhitud Maailma Majandusfoorum (World Economic Forum), kellel oli koheselt “pandeemia” saabumisega ette näidata detailne plaan kaosest väljumiseks – “Suur lähtestamine“ (The Great Reset). Tegemist on plaaniga, mida on sepitsetud aastakümneid ja mis näeb ette ajaloo suurimat varade ümberkantimist, keskklassi kaotamist, väikeäride väljasuretamist, sotsiaalse punktisüsteemi rakendamist ja täielikku kontrollühiskonda, kus transhumanistlik indiviid on 100% pandud sõltuma süsteemist. Klaus Schwabi tulevikunägemust iseloomustab filosoofia “Sa ei oma midagi ja sa oled selle üle õnnelik”. Küll aga omab Schwab kontrolli riikide valitsuste üle ja ta ei häbene seda välja öelda.

Kirjutasime sellest detailsemalt ka eelmisel nädalal avaldatud artiklis “Kas Maailma Majandusfoorumi kaudu juhitakse maailma?“.

 

Koroonaga nägid kõik, kes ei hoia oma pead seal kus päike mitte kunagi ei paista, et praktiliselt kõikide riikide valitsused ja erakonnad hakkasid päeva pealt mängima süsteemi pilli järgi. Konservatiivid, liberaalid, tsentristid, sotsiaaldemokraadid, vabariiklased, demokraadid, rohelised, vasakpoolsed, parempoolsed jne – absoluutselt kõikide poliitiliste vaadetega parteid-erakonnad-poliitikud võeti üle nii Eestis, kui mujal maailmas.

Aga kuidas on see võimalik?

Ütlesin juba 10 aastat tagasi ilmavalgust näinud dokumentaalfilmis “Ulmefilm”, et kõiki valitsusi juhitakse ühest ja samast kohast – st et Ida ja Lääne vaheline näiline konflikt on farss ja kokkumäng ning seega on kõik geopoliitilised intsidendid lavastatud masside lollitamiseks. Kui nii punase, kui ka sinise meeskonna riikides kehtib ühine rahandussüsteem, siis pole eelmises lauses mainitud loogikast väga raske aru saada. Rahasedeli peal on võib olla teine tekst aga need sedelid tulevad päeva lõpuks ikkagi ühest ja samast keskpangast. Ja isegi kui neid keskpankasid on rohkem, kui üks, siis nende pankade omanikud on ikkagi ühed ja samad tegelased.

Kui punane ja sinine meeskond mängivad kokku koroona”pandeemia”, 9/11 terrorirünnakute ja Apollo Kuu missioonide lavastamise pettuse osas, siis mis mõttes leidub inimesi, kes ei saa aru, et need on ju päeva lõpuks üks ja sama jõud?

Kui kõikide riikide valitsused hakkasid päeva pealt koroonapilli järgi mängima, siis kui raske on sellest ühisest salajasest One World Governmentist aru saada?

Tagatipuks mees, kellel oli koheselt ette näidata plaan koroonast väljumiseks, isegi uhkeldab, et ta on valitsused üle võtnud, siis millest käib üldse jutt, kui tuleb teemaks riikide iseseisvused?

 

Allolevas 2017. aasta Harvard Kennedy Schooli videos selgitab Klaus Schwab, et väga paljud maailmajuhid pärinevad tema koolkonnast:

Mainides nimesid nagu Merkel, isegi Vladimir Putin ja nii edasi –

kes kõik on olnud Maailma Majandusfoorumi noored globaalsed juhid.

Praegu oleme väga uhked uue noore põlvkonna üle nagu peaminister Trudeau, Argentina president ja nii edasi.

Oleme sisenenud valitsustesse.

Eile osalesin Trudeau vastuvõtul ja tean, et pool sellest valitsusest või isegi üle poole valitsusest on tegelikult meie globaalsed noored.

Sama kehtib ka Argentinas.

Jah, see on nii Argentinas, ja Prantsusmaal.

Täna olen ma siin koos presidendiga, kes on noor globaalne juht.”

VIDEO:

 

Schwab ütleb täiesti avalikult millega ta tegeleb ja kuidas mäng käib, kuid massid ei suuda endiselt punkte omavahel ühendada.

Juhul, kui kõiki riike juhitakse ühest ja samast kohast, siis kelle vahel toimub Ukraina sõda? Äkki on selle sõja eesmärk juhtida tähelepanu kõrvale koroonapettuselt?

 

Video allikas: Harvard Kennedy School (alates ca 1:08:30), Twitter

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt