Video: Viroloog Luc Montaigner koroonaviirusest (eestikeelsete subtiitritega)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. mai 2020 kell 15:26Foto: Canva

“Oleme jõudnud järeldusele, et see viirus on loodud,” ütles teadlane Luc Montagnier intervjuus Prantsuse kanalile CNews. 2008. aastal sai Montagnier Nobeli meditsiinipreemia teadusuuringute eest, mis viisid HIV-i avastamiseni, Montagnieri sõnul sisestasid “molekulaarbioloogid” HI-viiruse DNA-järjestused koroonaviirusesse osana oma tööst, et leida vaktsiini AIDS-ile.

 

“Viirusega on manipuleeritud: vähemalt osaga sellest, mitte kõigega. On üks mudel, see on klassikaline viirus, mis pärineb peamiselt nahkhiirtelt, kuid millele on lisatud HIV järjestusi. Igal juhul pole see loomulik. See on spetsialistide, molekulaarbioloogide töö. Väga hoolikas töö. Mis eesmärgil? Ma ei tea. Üks hüpotees on, et nad tahtsid luua AIDS-i vaktsiini,” sõnas Montagnier.

Oma teooria toetuseks viitas Montagnier New Delhis asuva India Tehnoloogiainstituudi teadlaste rühma uuringule, milles avastati, et SARS-CoV-2 järjestuses ja HIV-1 valgus on “jäljendamatu sarnasus”, millel on “praktiliselt olematu võimalus kokkusattumuseks”. Autorid avaldasid uuringu veebisaidil, kus teadlased jagavad käimasolevaid analüüse, ootamata ekspertiisi, kuid võtsid selle hiljem tagasi.

Montagnier ennustas ka viiruse peatset kadumist, sest väidetavalt kunstlik päritolu nõrgestaks seda.

“Loodusega võib midagi ette võtta, aga kui teed kunstliku konstruktsiooni, siis tõenäoliselt see ellu ei jää. Loodus armastab harmoonilisi asju; see, mis on võõras, nagu näiteks mõnest teisest viirusest pärit viirus, ei ole hästi talutav. Teadlase jaoks on viiruse osad, millesse HIV sisestati, kiiresti muteeruvad, põhjustades selle enesehävitamise.”

“Näeme ka seda, et USA lääneosas, Seattle’is, on järjestused hävitatud, praktiliselt olematud. Nii et kui koroonaviiruse patogeenne jõud on seotud nende järjestuste sisestamisega, võime arvata, et see kaob iseenesest,” ütles ta.

Montagnier lisas, et teda ei kõiguta kriitika, sest ta on juba nii kõrges vanuses ning lisaks ka Nobeli preemia võitja, et tema võib endale lubada vabalt töötamist: “Mind ei saa survestada!”

 

Loe pikemalt: https://www.telegram.ee/maailm/nobeli-preemia-laureaat-luc-montagnier-koroonaviirus-loodi-laboris

Originaalvideo: https://www.youtube.com/watch?v=durcHyxpFT4

Vaata ka: Avalik kiri Eesti vastutavatele isikutele seoses COVID-19-st tingitud kriisiga
https://avalik-kiri.ee/

Foto: Canva

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt