Nobeli preemia laureaat: Covidi vaktsiin tekitab uusi viirusetüvesid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. mai 2021 kell 11:56Prof Luc Montagnier sõnul on epidemioloogid teadlikud, kuid “vaikivad” nähtusest, mida nimetatakse “Antibody-Dependent Enhancement” (ADE). Kuigi on teada, et viirused muteeruvad ja tekitavad uusi tüvesid, väidab Prantsuse viroloog ja Nobeli preemia laureaat Luc Montagnier, et “just vaktsineerimine on see, mis tüvesid tekitab”, vahendab Vanglaplaneet.ee.

 

2008. aastal töö eest HIV-iga Nobeli preemia saanud Montagnier avaldas need põrutavad kommentaarid pikema intervjuu käigus Pierre Barnériasega Hold-Up Medias käesoleva kuu alguses.

Eelmise aasta aprillis esitas prof Montagnier kaalukaid tõendeid selle kohta, et koroonaviirus loodi laboris. Toona püüti teda häbistada, kuid meedia taganes peale seda, kui silmapaistvad teadlased edasist uurimist nõudsid ja tänaseks on teema korduvalt saanud tähelepanu peavoolumeedias.

 

Vaktsiinid tekitavad uusi viirusetüvesid

Prof Montagnier nimetas koroonaviiruse vaktsiiniprogrammi kui “lubamatut viga”. Massvaktsineerimine on nii “teaduslik kui ka meditsiiniline viga”, ütles ta. “See on lubamatu viga. See läheb ajalooraamatutesse kirja, sest viirusetüvesid loob just vaktsineerimine, ”jätkas prof Luc Montagnier.

Silmapaistev viroloog selgitas, et “on olemas vaktsiini loodud antikehi”, mis sunnivad viirust “teist lahendust leidma” või surema. Siinkohal tekivad uued tüved. Tegemist on viirusetüvedega, mis “on vaktsineerimisest tulenev saadus ja tagajärg”.

 

Antibody-Dependent Enhancement (Antikehast tulenev võimendamine)

Prof Montagnier sõnul on epidemioloogid teadlikud, kuid “vaikivad” sellest nähtusest, mida nimetatakse Antibody-Dependent Enhancement (ADE). Artiklites, milles mainitakse ADE-d, jäetakse professor Montagnieri tõstatatud probleemid kõrvale. “Teadlased ütlevad, et COVID-19 vaktsiinide puhul ei ole ADE sisuliselt probleemiks,” seisis märtsis Medpage Today artiklis.

Prof Montagnier selgitas, et trend avaldub “igas riigis”, kus “vaktsineerimise graafiku kõverale järgneb surmajuhtumite kõver”.

Nobeli preemia laureaadi seisukohta rõhutab suure hulga arstide poolt Euroopa Ravimiametile saadetud avalik kiri. Kirjas seisab muu hulgas, et “üle maailma on ilmunud arvukalt meediakajastusi hooldekodudest, kus elanikud on COVID-19 haigestunud mõne päeva jooksul pärast vaktsineerimist”.

Selle kuu alguses kajastas RAIR Prantsuse viroloogi Christine Rouziouxi avaldust:

“…uute juhtumite arv suureneb vaktsineeritud patsientide hulgas hooldekodudes Montpellieris, Sartes, Rheimsis, Moselle’is…”

Prof Luc Montagnier märkis, et ta teeb ise katseid nendega, kes on pärast vaktsiini saamist koroonaviirusega nakatunud. “Ma näitan teile, et need loovad variante, mille puhul vaktsiin ei toimi,” ütles ta.

 

Allikas: Vanglaplaneet, lingid artikli sees

Foto: europarl.europa.eu

 

Toimetas Peeter Proos / VanglaplaneetKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt