Austria Rahvusnõukogu liige Dagmar Belakovitsch: Valitsus peaks lõpuks koroona kohta tõtt rääkima! (täiendatud)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. mai 2020 kell 22:50Foto: ekraanikuva

Austria parlamendi alamkoja ehk Rahvusnõukogu 13. mail 2020 toimunud eriistungil võttis sõna liberaalide esindaja, doktor Dagmar Belakovitsch: “Valitsus peaks lõpuks koroona kohta tõtt rääkima! Lubatud apokalüpsis on tühistatud. Valitsus on viinud meie riigi koos oma rahva ja majandusega põhja ning nüüd vajab igasugust vabandust oma läbikukkumise varjamiseks. Koroonatööstus koosneb teise laine teatamisest, hirmust ja paanika pritsimisest kohutava epideemia varjus.”

 

Täiendatud 2. juunil 2020: Youtube lukustas Telegrami poolt tõlgitud video, öeldes, et tegu on “osaliselt valega”, originaalvideo on samas endiselt saadaval.

Mõned kommentaarid YT video alt:

“Häbiväärne, et Eesti valitsus läks kaasa selle valepandeemiaga ja uskus sellist kuritegelikku organisatsiooni nagu WHO! Isegi Helmed mõnitasid oma valijaid enda saates kutsudes targemaid inimesi vandenõuteoreetikuteks…”

“Ka meie poliitikud ja ninamehed võiks kapist välja tulla ja tõtt Eesti rahvale rääkida. Hea töö Telegram!” [stream_video src="https://www.teleg

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt