Kas Maailma Majandusfoorumi kaudu juhitakse maailma?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. veebruar 2022 kell 9:35Foto: World Economic Forum /Photo by Remy Steinegger /, CC BY-SA 2.0, Wikimedia Commons

1971. aastal asutas Klaus Schwab Šveitsis Maailma Majandusfoorumi, mis on eelkõige tuntud oma iga-aastaste tippkohtumiste poolest Davosis, kuhu kogunevad maailma poliitilised liidrid ja ärijuhid. Foorumist on saanud üks maailma tähtsamaid võrgustikke, mida toetab ligi 1000 suurfirmat. Artikli autor on Teilo T. London. 

 

Kui annan teile järgmiste inimeste nimed – Biden, Putin, Trudeau, Merkel, Macron, Draghi, Morrison, Xi Jinping, siis mis on neil teie arvates ühist? 

Usun, et need nimed seostuvad kindlasti piirangute ja koroonameetmetega. See on tähelepanuväärne seltskond: 

Maailma Majandusfoorum (inglise keeles World Economic Forum, WEF) on organisatsioon, millel pole nimest hoolimata ametlikku seost ühegi maailma juhtimisorganiga. Sama hästi oleks võinud seda nimetada “Liidrite kirikuks”. 

“Suur lähtestamine“ (The Great Reset) on WEFi poolt väljatöötatud pikaajaline ülemaailmne juhtimiskava, mis püüab inimkonda ja maailma ümber kujundada. Ja seda täiesti avalikult, pole mingit salajast vandenõud. 

Kui arvate, et WEF-i liikmesus lõpeb ainult riikide liidritega, siis siin on veel mõned nimed:

  • Juhan Parts, endine Eesti peaminister
  • Al Gore, endine USA asepresident
  • Mark Carney, ÜRO kliimameetmete erisaadik
  • Christine Lagarde, Euroopa Keskpanga president
  • Kristalian Georggieva, IMFi tegevdirektor
  • Laurence Fink, BlackRocki tegevjuht

Pole saladus, et 2020. aastal, vahetult enne “pandeemia” algust võttis ka toonane peaminister Jüri Ratas osa Maailma Majandusfoorumist. Et näha tõelist WEFi mõju ulatust, minge selle veebisaidile ja valige sealt ettevõtte nimi; valikus on palju organisatsioone ja ettevõtteid: Bill ja Melinda Gatesi Fond, Astra-Zeneca, Pfizer, Johnson & Johnson, Moderna, Abbott Laboratories, Merck, Novartis, Biogen, BASF, Mayo Clinic, Wellcome Trust, Blackrock, CISCO, Dell, Google, Huawei, IBM, Intel, Microsoft, Zoom, Yahoo, Amazon, Airbus, Boeing, Honda, Rakuten, Walmart, UPS, Coca-Cola, UBER, Bank of China, Deutsche Bank, State Bank of India, Royal Bank of Canada, Goldman-Sachs, Bloomberg, VISA, New York Times jt. 

 

Võimul on Klaus Schwabi uute liidrite kooli kasvandikud

Maailma Majandusfoorumi juhi Klaus Schwabi loodud nn noorte liidrite kooli on läbinud paljud praegused poliit- ja ärimaailma tipud. Saksa ajakirjaniku ja ökonomisti Ernst Wolffi arvates otsustasid enam kui 190 riigi juhid üle kogu maailma tegeleda koroonaga ühel ja samal moel – s

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt