Püramiidienergial on puhastav ja tervendav toime

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. märts 2013 kell 10:09 

Sõna “püramiidienergia“ viitab Egiptuse püramiidide üleloomulikele omadustele. Selle energiaga on võimalik mudelpüramiidides näiteks säilitada toitu, teritada žiletiterasid ja parandada tervist.

 

1930-ndatel avastas prantslane Antoine Bovis Cheopsi püramiidi külastades ühes väikeses kambris sinna kunagi eksinud loomade korjused, mis polnud roiskunud, vaid ära kuivanud.Kuna Bovis tundis huvi energiaallikate vastu, siis sundis selline leid teda asja edasi uurima. Ta ehitas ühe meetri kõrguse püramiidi, mille kaldenurk oli 51°51’14’’ nagu Cheopsi püramiidil ja ka väikeses püramiidis kordus mumifitseerumise protsess.

Edasiste katsetuste tulemusel leidsid ka teised teadlased, et püramiidis toimib omapärane energia, mis omistati püramiidi kujust tulenevatele mikrolainetele. Püramiid tõmbab energiat ligi sarnaselt antennile – energia loob vibreeriva välja, mis põhjustab molekulide liikumist igas püramiidi sisse paigutatud aines.

 

Ideaalne puu- ja juurviljahoidla

Muutused molekulaarstruktuuris põhjustavad näiteks toidu puhul maitse teisenemist. Nii on täheldatud puuviljamahlade puhul happesuse langust ning värvi ja lõhna muutust. Katsetades näiteks tassi kohviga (ilma suhkru ja kooreta), mis on asetatud 20 minutiks püramiidi alla, võib täheldada mõru maitse kadumist.

Samuti on püramiid ideaalne puu- ja juurviljahoidla. Mikroorganismide kasv püramiidi all aeglustub või seiskub täielikult, seega säilivad toiduained kauem ning ei kaota oma maitset. Mädanemise asemel toimub püramiidi all kuivamise protsess. Seetõttu säilivad igasugused toiduained püramiidi all paremini ja nende maitseomadused paranevad. Püramiidi all ei teki ka metallesemetele roostet ning selle all on võimalik teritada nuge, kääre ja muid lõikevahendeid.

 

Tõhus vee puhastamiseks

Kõige tavapärasem protsess püramiidi all on vee puhastamine. Klaasitäie vee puhastamine võtab aega umbes 20 minutit, suuremaid koguseid tuleb seal hoida terve öö. Vesi säilitab püramiidi energiat, mis kandub üle ka taimede kastmisel. Katsed on näidanud, et kui koduloomale anda valida tavalise vee ja püramiidivee vahel, siis enamik eelistab püramiidi abil töödeldud vett.

Püramiidienergia korrastab ka inimorganismi seisundit ja taastab vaimset kooskõla. Seega aitab püramiid lahendada tervisega seotud probleeme. Selle abil on võimalik terveneda liigesepõletikest, reumast ja maovaevustest ning hamba-, pea- ja seljavaludest.

 

Kõige olulisem on kuju

Püramiidi ehitamisel ei ole vahet, mis materjalist seda teha. Paljud püramiidiuurijad peavad parimaks ehituskattematerjaliks läbipaistvat plasti, kuid sobilikud on ka kõik meile kättesaadavad materjalid. Uurimistööde tulemusel on selgunud, et püramiidil peab kindlasti olema põhi,häid tulemusi saab aga ka küljekateteta. Seega ongi paljud endale ehitanud raampüramiidi.

Samuti ei oma tähtsust püramiidi suurus, kõige olulisem on selle kuju. Õigete mõõtmete saavutamiseks võib püramiidi kõrguse korrutada 1,570-ga. Tulemuseks on püramiidi ruudukujulise aluse ühe külje pikkus. Näiteks kui püramiidi kõrgus on 1 meeter, siis aluse ühe külje pikkus on 1,570 meetrit. Külje servapikkus on 1,4945 meetrit ja külje kõrgus 1,27 meetrit. Kui püramiidi küljed on õigesti paigutatud, siis on nende nurk aluspõhja suhtes 51°51’14’’ kalde all. Püramiid peab asetatud olema nii, et neli külge oleksid asetatud nelja ilmakaarde.

Püramiidi energia suureneb vase kasutamisel. Kui avatud raampüramiidi peale panna vasktipp (püramiidi ülaosa katta vaskkapsliga), täheldati katsete käigus inimesel ajulainete näitude kasvu.

 

Allikas: Ingvar Luhaäär “Nii õpetas Gunnar Aarma“

Loe lisaks teemadel: “Kas püramiidienergia on päris või müüt?”, ”Püramiidid ja meditatsioon

Toimetas Stinne Loo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt