Kuidas religiooni, poliitikat ja haridust kasutatakse meie orjastamiseks, II

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. november 2013 kell 16:10cosmic_rainbow_dna_by_ashmael-d2yu32a-533x400Rikkad globalistid kontrollivad varjatult kogu ühiskonda ja tõmbavad poliitikute nööre. Paljud neist on kõrgtasemel pankurid, kes on seotud ka salaseltsidega. PL Chang kirjutas portaalis Energyfanatics.com põhjaliku ülevaate sellest, kuidas Kontrollijad on sisse tunginud nii religiooni-, poliitika-, haridus- kui ka rahandussüsteemi. Tänases osas keskendutakse inimrassi tõelisele ajaloole ja tulevikupotentsiaalile.

 

Paljud meist ei mõista, et mitmed Maa muutused pole looduse põhjustatud, vaid selle taga on hoopis Kontrollijate relvad, ilmakontrollimise tehnoloogiad ja muud leiutised. Nende relvade kasutamine saab kahjustada Maa biosfääri, tuues kaasa muutusi magnetilises väljas. Üheks näiteks ohtlikust tehnoloogiast on HAARP, mis suudab soojendada ionosfääri kindlaid punkte, et siis mõjutada ilmastikku ning sealhulgas põhjustada üleujutusi, põuda, orkaane ja isegi maavärinaid.

 

Massiline ärkamine on juba põhjustamas Kontrollijate impeeriumi varisemist

Massiline ärkamine on üks peamistest põhjustest, miks Kontrollijate impeerium on kokku kukkumas. See põhjustab meie teadvuses suurt nihet, suurendades meie teadlikkust ning võimaldades meil näha, kes päriselt maailma juhib. Kontrollijate salaplaanide jõud peitub salatsemises ning seepärast ongi nii oluline harida teisi nendel teemadel ja tõsta kõigi teadlikkust. Kui piisavalt inimesi ärkab üles, saavad õiged inimesed õigetes olukordades tegutseda, et peatada Kontrollijaid meie elusid ja tulevikku hävitamast.

Me peame ka jagama ideid teistega selle asemel, et neid peita, kuna kardame, et teised võivad need ära varastada. Meil kõigil on näha vaid väikene pusletükk suurest pildist. Kui me jagame oma mõtteid, on suurem võimalus panna kokku suur pilt ning leida lahendusi maailma suurtele probleemidele.

Viimane, mida me vajame, on see, et rünnataks sõnumitoojaid. Tõeliselt arukad inimesed ei ründa kunagi sõnumitoojaid. Selle asemel kasutavad nad oma teadmisi, et aidata neil märgata seda infot ning siis teha uurimistööd, et näha, kas see on õige. Aga ignorantsed inimesed ründavad sõnumitoojaid, sest nad arvavad, et teavad nendest teemadest juba kõike. Viha ei iseloomusta tarka, vaid ignorantset inimest. Kontrollijad tahavad, et me võitleksime üksteisega, et me jääksime lõhestatuks. Lõpetagem võitlemine ja ühinegem!Idee rikastest Kontrollijatest, kes valitsevad maailma, kõlab nagu halb uni, aga kui mõista, kes on tõelised nukumeistrid, saame mõista ka seda, kuidas nad on olnud suutelised sellise süsteemi loomiseks. Viimane osa on kõige olulisem, sest see aitab ühendada punkte omavahel ja paljastada, kes on tõelised nukumeistrid. Lisaks paljastab see inimrassi tõelise potentsiaali ja ajaloo. Kui seda kõike mõista, saame ka aru, miks inimkonnal on olnud nii raske ennast orjastusest vabastada.

 

Inimrassi tõeline potentsiaal ja meie peidetud ajalugu

Inimrass on väga iidne hämmastava potentsiaaliga rass. See potentsiaal on nii hämmastav, et kui inimkeha on täiesti aktiveeritud, ei saa ükski tehnoloogia (ükskõik kui arenenud) sellega võistelda. Meie peidetud potentsiaali saladus peitub meie DNA-s. Kõigil inimestel Maal on vähemalt 12 DNA niiti, mitte kaks nagu tänapäevased teadlased väidavad. Nimelt, kõrgemad niidid eksisteerivad kolmedimensioonilisest ruumist väljaspool, mispärast teadlased ei suuda neid tuvastada. Kui nad aga leiutavad õige tehnoloogia, siis avastavad nad ka kõrgemad DNA niidid.

Oluline on ka meie “ramps-DNA”, millel pole kodeerimiseesmärki. Arvatakse, et “rämps-DNA” ongi meie ajaloo ja potentsiaali võti. Kui me suudame seda aktiveerida, lubame kõrgema sagedusega energiatel, millel on ravitoime, oma kehadesse siseneda. Seda tüüpi energiad saavad ravida haigusi, pikendada eluiga ning aktiveerida teatud peidetud võimeid meis, nagu telepaatia ja selgeltnägemine. Seda aga nukumeistrid ei taha, et me teaksime.

Teoreetiliselt on inimrassil potentsiaal saada pooljumalateks, aga seda kardavad Kontrollijad kõige enam. Me ei tunne, et meil oleks jumala omadused, sest me pole piisavalt arenenud, et tulla toime oma teadvuse tõelise jõuga.

 

Maailmavalitsejad ja nukumeistrid

Inimesed, kes on Vatikani ja illuminaatide võimupüramiidi tipus, teavad meie tõelisest ajaloost mingi teatud punktini, aga nad ei tea nii palju kui nende nukumeistrid, keda siinkäsitletud teooria järgi kutsutakse langenud inglite vanemateks. Neid kutsutakse nii, sest nad kaldusid kõrvale oma eluteelt, põhjustades igavese eluvoolu katkemise.

Need, kes jäid surmavalda, kahjustasid oma algupärast energiat, mis haldab nende kehasid kriitilise massi punktist kaugemal. See algupärane energiasüsteem on tuntud kui Kathara Grid või Elupuu ning selle malli peale ehitatakse erinevaid identiteedi kihte – originaalne energiasüsteem on kui hoone sõrestik. Nende süsteem on aga nii kaugele kahjustunud, et seda ei saa parandada ning nad on kaotanud oma võime muutuda surematuks.

Mingis mõttes on ka inimesed kui langenud inglid, aga meie pole oma algupärast energiasüsteemi kriitilise massi punktist kaugemale kahjustanud. Ometi oleme me jõudmas lähedale sellele päevale, kus me ei pruugi enam olla suutelised seda parandama, sest meid on manipuleeritud toetama surma teaduse õpetusi (mis lõppude lõpuks viib rassi, planeedi, päikesesüsteemi ja galaktika surmani). Reaalsed väljad, mis põhinevad surma teadusel on piiratud kvantenergiaga ja seega nad on ebaloomulikud ning piiratud elueaga. Need piiratud reaalsusväljad on tuntud kui fantoom-reaalsusväljad. Tuleb meeles pidada, et Linnutee on juba paar miljardit aastat vana.

Galaktika surma peamine põhjus on algupärase energiasüsteemi jäädav kriitilise massi energia moonutamine, põhjustades musta augu tekkimist selle keskele, mis neelab endasse kogu galaktika kvantenergia ja mateeria.

Langenud inglid on kukkunud nii kaugele, et nende algupärane energiasüsteem on kahjustunud nõnda, et see tarvitab ära nende energiat mustale augule sarnaselt. See protsess põhjustab selle, et nad kaotavad Loomisest neisse voolava energia ning neist saavad piiratud olendid, keda toitab piiratud kogus energiat, mis on nende energiasüsteemi veel jäänud. Lihtsamalt öeldes, nende hinged on suremas ning nad on muutumas hingetuteks olenditeks, aga hinge suremise protsess võib võtta miljoneid aastaid. Selleks et aeglustada seda protsessi, rändavad nad teiste elavate süsteemide juurde ning üritavad varastada nende elavate süsteemide kvantenergiat.

 

Teooria langemise piibliloo kohta

Piibli järgi olid esimesed kaks surematut inimest Aadam ja Eeva. Alles siis, kui nad sõid hea ja kurja tundmise puu vilja, kogesid nad surma ja haigust. Karistusena nende patu eest pidid edaspidi kõik inimesed kogema surma. Arvatakse, et Aadam ja Eeva ei olnud ainsad, kes olid surematud. Kui inimrass loodi, oli kõigepealt 12 hõimu, kes olid surematud ingellikud olendid.

Ingellikud inimesed loodi, et olla oma planeedi valvurid ning aidata langenud rassidel parandada nende DNA-d, et nad saaksid vältida väljasuremist. Paraku kahjustasid traagilised sündmused nende planeeti nii tõsiselt, et see põhjustas ühel osal sellest meie dimensiooni langemist. See sündmus põhjustas ka mõne ingelliku inimese Maale langemist, mida on ka piiblis kirjeldatud.

Sündmused, mis toimusid enne seda, muutsid ingellike inimeste DNA-d nii, et nad kaotasid oma surematuse. See aga toimus, kuna nad on energeetiliselt seotud oma koduplaneediga. Kui planeedi energiaväljad muunduvad, põhjustab see samuti muutusi kõigi sellel elavate DNA-s ja energiaväljades.

Kuigi piiblis ei ole öeldud, et vili, mida Aadam ja Eeva sõid, oli õun, on inimestele väidetud, et just õun see oligi. Õun aga on analoog sõõrikulisele energiaväljale, mis ümbritseb planeeti, keha, rakku ja aatomit Linnutee galaktikas. Enne traagilisi sündmusi, mis kahjustasid meie energiaväljasid, ei näinud need välja nagu sõõrid, vaid hoopis liblikale sarnased. Sõõrikujuline energiaväli on loodusliku liblikakujulise energiavälja moonutatud kuju, mis takistab Universumi elava energia loomulikku voolavust. Selle tulemusel on sõõrikujuline energiaväli üks peamiseks surma põhjustajaks.

Kosmose naturaalsetes süsteemides on protsess, mis avardub ja tõmbab kokku, sarnaselt hingamise protsessile. See loomulik protsess võimaldab energial voolata Loomisse ja sealt uuesti välja, n-ö umber töödeldes energiat. Seetõttu ei koge kosmose looduslikud süsteemid ei surma – nad laetakse alati uuesti täis Loomise armastavat energiat. Erinevalt looduslikest süsteemidest takistavad kunstlikud süsteemid nagu sõõrikujuline energiaväli kosmose energia looduslikku voolamist, põhjustades surma. Siin saabki tuua paralleeli piiblis mainitud õunaga, mis tõi inimkonnale surma.

Kui inimkond taastaks oma loodusliku energiavälja, ravides oma DNA-d, enne kui moonutused energiaväljas muutuvad liiga suureks, oleksime võimsamad kui langenud inglid. Selle jaoks aga peaksime aktiveerima oma 12 DNA niiti ja tegelema Elu teaduse õpetustega, nagu näiteks Kathara Bio vaimne ravimissüsteem.

 

Jeesus kui 12. taseme kehastus

Viimane inimene, kes suutis aktiveerida oma 12 DNA niiti, oli Jeesus ja ta saavutas selle oma 30. eluaastates, mistõttu temast sai valgusolend ja ta pääses Taevasse. Jeesus oli vaimne õpetaja, kelle õpetused põhinesid Elu teadusel ja ta õpetas inimestele ühtsust, armastust, kõrgemale tõusmist ja looduslikke süsteeme. Ta õpetas ka inimesi mitte kummardama välist Loomist (Jumalat), sest tõeline Loomine on olemas igaühe enda sees.

 

Maa dramaatiliste arengute lõplik eesmärk

Praegu Maad kimbutavad sündmused on kui illusioon, mis on kujundatud aitama meid ja Loomist edasi arenema. Kui me vaatame seda kõike eemalt, on see kui näidend ning kõigile on määratud oma roll, mida ta on nõustnud mängima. See on ka põhjus, miks me ei tohi vihata oma vaenlasi, sest nad lihtsalt täidavad oma rolle Universumi evolutsioonis. Probleem Maa arengus on see, et kui me jõuame punktini, kus me ei saa ümber pöörata, võib see põhjustada inimrassi väljasuremise.

Kontrollijad on siin, et meile õppetunde anda ning meie oleme siin, et anda neid neile. Sügavamal tasandil on Kontrollijad osa meist, millest me teadlikud pole. Paljud meist, ka Kontrollijad ise, on unustanud, kes me tõeliselt oleme ja seega me ei mäleta, et me oleme kõik üks. Kui me tahame tõesti õppida oma õppetunde ning aidata Universumil ja Loomisel areneda, peame me Kontrollijatele andestama. See aga ei tähenda, et me kiidame heaks seda, mida nad meiega teevad, vaid lihtsalt seda, et me oleme saanud õppetunni ning on aeg edasi liikuda. Üksteisega võitlemine tekitab ainult rohkem karmat ja Maa draama ei lõpe kunagi.

Armastus on kõige ravimise võti, isegi langenud rassid mõistavad seda. Armastuse südames on sagedus ja teadvus. Täpsemalt öeldes on armastus perfektne vibratsiooniline harmoneerumine või kõigi asjade teadvuste vaheline resonants. See igavene vibreeriv teadvuste resonants on see, mis hoiab kosmost koos. Kui tsivilisatsioonis puudub armastus, selle teadvuste võnkumine nõrgeneb ja suurendab nende väljasuremise riski. Iga rass, kus armastus puudub liiga kaua, sureb välja – eranditult. Kui me tahame tõepoolest saada ravitud, peame mõistma, mis on armastus ja seda Universumis levitama.

 

Allikas: Rise Earth

Foto: iamdavidbeaudry.com

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt