Kuidas religiooni, poliitikat ja haridust kasutatakse meie orjastamiseks, I

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. november 2013 kell 19:00freemasons_symbolKontrollijad on rikkad globalistid, kes kontrollivad varjatult kogu ühiskonda ja tõmbavad poliitikute nööre. Paljud neist on kõrgtasemel pankurid, kes on seotud ka salaseltsidega. PL Chang kirjutas portaalis Energyfanatics.com põhjaliku ülevaate sellest, kuidas Kontrollijad on sisse tunginud nii religiooni-, poliitika-, haridus- kui ka rahandussüsteemi. Avaldame loo sellel nädalavahetusel kaheosalise järjejutuna.

 

Kui me tahame kogeda tõelist vabadust ja maailmarahu, peame õppima ja mõistma, kuidas Kontrollijad mõtlevad ning uurima nende kontrollisüsteeme, et me saaksime leida mooduseid, kuidas neile vastu astuda. Vastasel juhul hävitavad Kontrollijad meie vabaduse ning muudavad planeedi vanglaks. Kui see juhtub, ei saa meie lastel ja tulevastel generatsioonidel olema tulevikku, mida oodata.

Selle artikli peamine eesmärk on anda teile jõudu, aidates teil mõista Kontrollijate mõtlemist ning nende kontrollisüsteeme, et me saaksime mõista, miks neil on nii tugev kinnisidee maailma kontrollimisega. Pärast selle artikli lugemist peaksite mõistma, miks me ei saa jääda toetuma võimudele, et nad meid päästaksid, ning miks me peame olema vastutustundlikumad kodanikud. Ajalugu on meile õpetanud, et kui me muutume vastutustundetuks ning võtame vabadust enesestmõistetavalt, saame selle tulemusena türannia.

 

Miks on religiooni ja raha kontrollimine hädavajalik meie hingede orjastamiseks

Religioon on kõige efektiivsem tööriist, et kontrollida populatsiooni vaimsel tasemel. Seda selle pärast, et enamus inimestest on sätitud uskuma, et religioon on tugevalt mõjutatud looja või jumala sõnade poolt. Selleks, et Kontrollijad saaksid meie üle võimu, peavad nad nõrgestama meie seesmist vaimset jõudu, mis annab meile mõtlemise, teadvuse ning intelligentsuse ehk hinge.

Põhjus, miks on neil tarvis meie vaimset jõudu nõrgestada on lihtne – kui meie vaimne jõud on tugev, võib see aidata meil näha läbi nende valedest ja seega vabastada end nende kontrollimise maatriksist. See on põhjus, miks inimesed, kes on vaimselt rohkem ärganud, on need, kes hoiatavad teisi Kontrollijate mustade plaanide eest.Kontrollijate kaugem plaan on luua ülemaailmne katastroofiline sündmus, et nad saaksid ellujääjaid manipuleerida leppima nende ühe maailmavalitsusega. Selleks aga on vaja kontrollida nii raha kui religiooni. Kui tuua näiteks USA, siis seal on see hästi töötanud. 1913. aastal loodi USA-sse tsentraalne pank ehk föderaalreserv, mis on tegelikult erapank, mida omab väikene grupp eliitpankureid. USA rahandussüsteemi kontrollimine aitab neil oma taskusse toppida üle 15 miljardi dollari, mida nad saavad kasutada selleks, et ära osta poliitikuid ja firmasid. Lisaks aheldavad nad riigi lõputusse võlaorjusesse – 8. novembri seisuga oli USA riigivõlg 17 125 362 219 350 dollarit. USA hinanguline populatsioon on umbes 317 000 000, mis teeb iga kodaniku osaks sellest võlast umbes 54 000 dollarit. Selline süsteem annab neile finantsilise jõu konrollida maailma majandust.

Iga kord, kui Kontrollijad trükivad USA valitsusele raha, antakse see valitsusele kui laen koos intressiga. See pole erinev teiselt riigilt raha laenamisest. Lisaks varastatakse ameeriklastelt raha inflatsiooni kaudu, mida osad peavad lausa peidetud maksuks.

Paljud inimesed, kes on vastutavad plaani eest kukutada USA valitsus, on osa salaseltside kontrollivatest harudest. Siinkohal on oluline meeles pidada, et mitte kõik inimesed nendes salaseltsides pole halvad. Head inimesed ei saa mugavalt lahkuda, sest nende teadmised muudavad nad organisatsioonile ohuks ning lahkumine võib neile maksta nende elu. Näiteks illuminaadid on tegutsenud juba alates sumerite ajast.

Illuminaatide pahatahtlik haru on vastutav mitmete Jesheua ehk Jeesuse õpetuste moonutamise eest. Mitmed tänapäevase religiooni “pühad raamatud” on kirjutatud kindlate inimeste poolt, kes kuulusid salaseltsidesse või on nendega seotud. See on ka põhjus, miks piiblilugu Jesheua sünnist põhineb astroloogial. 25. detsember ei ole Jumala poja (inglise keeles son) sünnipäev, vaid hoopis päikese (sun) taassünd. Põhjapoolkeral on talvine pööripäev enamasti kas 21. või 22. detsembril, mis tähendab, et siis on aasta kõige lühem päev ning Päike lõpetab lõunasse liikumise kolmeks päevaks. Mõned iidsed tsivilisatsioonid nägid seda kui analoogiat sellele, et Päike on kolm päeva surnud. 25. aga liigub Päike ühe kraadi võrra põhja poole ning seda peeti Päikese taassünniks.

Kindlasti mitmed kristlased vihastavad selle väite peale, et Jeesuse sünd oli pettus, aga kui nad tahavad tõelist lunastust saada, peavad nad õppima miks, Kontrollijad moonutasid tema õpetusi, et nad suudaksid eristada tõde valedest. Meie, maailma rahvad, peame mõistma, et see grupp inimesi, kes andis meile kaasaegse pangandussüsteemi, on sama grupp, kes andis meile ka kaasaegse religiooni.

Siinkohal tasuks vaadata filmi Zeitgeist ning kuigi sealkujutatu tõestab mingi ulatuseni seda, et religioon sisaldab moonutatud informatsiooni või valesid, otsustavad paljud inimesed sellest lihtsalt mööda vaadata. Aga mis oleks siis, kui hästituntud religioosne liider ütleks meile, et selles videos on tõeterasid? Kas me siis usuksime seda?

The Telegraph kirjutas: Paavst kuulutas, et kogu kristlik kalender põhineb valearvutusel ning väitis oma raamatus, et Jeesus sündis mitu aastat varem, kui on siiani üldiselt usutud. “Eksimuse” tegi kuuenda sajandi munk Dionysios Exiguus, kes eksis oma arvutustes mitmete aastatega.

Kuigi see on üsna tühine ülestunnistus, näitab see siiski, et on asju, mida inimesed peavad tugevaks tõeks, aga mis tegelikkuses pole sugugi nii. Tähele tuleb panna ka seda, et seda sorti kuumadel teemadel ei tunnistata kunagi enda eksimust. Selle asemel veeretatakse süü kellegi teise kaela, et mitte kahjustada enda usutavust. Sellised liidrid, poliitilised ja religioossed, valitsevad maailma. Nad on valetanud minevikus ja mineviku kohta ning nad jätkavad valetamist, kuni me muutume vastutustundlikumateks kodanikeks, sest me ei saa kunagi saavutada tõelist vabadust ja maailmarahu, kuni me pole kodanikena vastutustundlikumad.

Üks küsimustest, mida me peaksime oma juhtidelt küsima, on, et mida nad meie eest veel varjavad. On kindel, et saladuses hoitakse palju asju, millest meil ei pruugi isegi aimu olla, sest kui tõde tuleks välja, variseks nende impeerium. Kui me tahame neid kiiremini kukutada, peame toetama neid, kes tõesti hoolivad vabadusest. Üheks võimaluseks on kasutada oma raha enda valikute peegeldajana, näiteks otsustades valida orgaanilist ja tervislikku toitu ohtliku rämpstoidu asemel, mis hoiab meid loiu ja haigena. Toetades orgaanilist toitu kasvab nende inimeste arv, kes väljendavad oma toetust sellele ning lõpuks ei jäägi valitsusel muud üle kui asuda samuti toetama orgaanilist toitu. Veel on üheks võimaluseks lõpetada peavoolumeediast uudiste lugemine (kui just korrumpeerunud juhid pole sealt eemaldatud) ning uurida alternatiivset meediat, mida ei rahastata Kontrollijate poolt ning kes ei karda nende salastatud plaane paljastada.

Tõde on hakanud välja lekkima. Valitsuste salaplaane paljastatakse, nagu ka globaalsete pankade pettuseid, ning inimestele pakutakse üha rohkem infot erinevate vaatenurkade kohta. Ärkamine on alanud.

 

Kõik suuremad religioonid on Kontrollijate poolt moonutatud

Kui te tahate teada, kes on paljude sõdade ja planeedil toimuva hävituse taga, jälgige, kuhu liigub raha, ning see viib lõpuks välja religioossete asutusteni. Vaadakem kasvõi ristisõdasid.

On oluline teda, et peamised religioonid on Kontrollijate poolt moonutatud, sealhulgas kristlus, islam, budism, hinduism ja judaism. Üheks religiooni moonutamise eesmärgiks on manipuleerida inimesi arvama, et maailma lõpp on tulekul, et meid muuta jõuetuks. Kuigi religioone on moonutatud ja sogaseks muudetud, on neis peidus palju tõest ja suurt tarkust, mida on aga raske valedest eristada.

Manipuleerides inimesi uskuma maailmalõpu ettekuulutust on Kontrollijad teinud neile ajuloputust, et nad toetaksid nende viimsepäeva plaane ning levitaksid edasi samalaadset ajupesu; et inimesed tegutseksid nii, et see viiks nende maailmalõpu ettekuulutuse täideviimiseni. Seega nende viimsepäeva plaane antakse edasi põlvest põlve, et iga generatsioon suudaks täita nende maailmalõpu ettekuulutusi. Paljud meist ei suuda hoomata, kuidas on Kontrollijate hämarad tagamõtted suutnud nii kaua püsida, aga kui mõista, kuidas nad mõtlevad ja töötavad, siis on kergem mõista ka seda, kuidas need plaanid siiani püsivad.

Tänapäeval on meil palju pahatahtlikke salaseltse, kes kontrollivad enamusi maailma süsteeme ja seepärast võime leida nii palju dogmasid religioonis ning korruptsiooni haridussüsteemides. See on ka põhjus, miks kogu maailma finantssüsteem on üks suur segadus.

Kontrollijad on vastutavad ka enamuste sõdade salajase põhjustamiste eest. Seda aga selleks, et külvata vaenu ja hirmu ning selle pealt kasumit teenida. Kasum tuleb aga mõlema sõdiva poole salajasest rahastamisest. Kontrollijad mõtlevad nagu psühhopaadid, nad ei hinda inimelu ja on ainult enese kasule orienteeritud. Nad kohtlevad teisi kui objekte ning kuna nad hindavad raha rohkem kui meie elusid, ei huvita neid see, kui tuhanded hukkuvad nende kasumi nimel.

Tänapäeval on võitlus Kontrollijate ja Vastupanu vahel USA-s tugevnenud. Viimase sajandi jooksul on Kontrollijad teinud head tööd poliitilisse, hariduslikku, religioosse ja finantsilisse süsteemi sisse tungimisega. The Patriot Act ja National Defense Authorization Act (NDAA) on tõendid selle kohta, et USA on muutunud väga korrumpeerunuks. Nende kahe seaduse kombinatsioon lubab USA valitsusel luurata oma kodanike järele ning neid ilma kohtuistungita kinni pidada.

 

Miks Kontrollijad kasutavad kaasaegset religiooni, et meie hingi nõrgestada

Üks peamistest põhjustest, miks Kontrollijad meid manipuleerivad on see, et nad tahavad nõrgestada meie sidet looja ja oma hingega. Seda tehes on neil kergem haarata võimu meie teadvuste üle. Teadvus aga on kogu Universumi kõige võimsam energeetiline jõud, sest see sisaldab elavaid koode, mis juhivad kõike elavat. Meie teadvust mingi astmeni kontrollides saavad nad ka mõjutada meie mõtteid, mis on hädavajalikud meie enda kogemuste loomiseks.

Enamus meist ei mõista, et kollektiivne inimteadvus on see, mis loob meie reaalsust ning et mateeria on fokuseeritud eksistentsi meie mõtetega. Kui meie mõtted loovad reaalsust, siis meie mõtete muutmine füüsiliseks ilminguks on raskendatud selle poolt, et me pole veel evolutsiooniliselt jõudnud sinna punkti, kus me suudame haarata kontrolli mõtte manifestatsiooni protsessi üle. Seepärast tegeleb sellega alateadvus. Muudatused meie valguskehades rikuvad samuti mõtete ilmingute protsessi, muutes keerulisemaks muuta oma mõtteid reaalsuseks.

Meie individuaalne mõte ei pruugi tunduda väga võimas, aga kui inimesed ühendavad oma mõtteid suurtes gruppides, muutuvad meie kollektiivsed mõtted eriti võimsaks. Kui me suuname oma kollektiivseid mõtteid millegi suunas, kiirendab see manifestatsiooni protsessi ekponentsiaalselt. Kollektiivsel inimeste mõttel on ka tugev ravitoime – kui grupis näiteks palvetatakse looja või muu jumaluse poole, et ta raviks meie lähedasi, siis tegelikkuses teeme hoopis meie ise ravimist.

 

Kuidas Kontrollijad muudavad inimesi rumalamaks läbi haridussüsteemi

Kui Kontrollijatel oli õnnestunud sisse tungida finantssüsteemi, asusid nad haridussüsteemi kallale, ostes ära või rahastades kindlaid koole ja kolledžeid. Piiramatu rahaga anti altkäemakse kõrgetasemelistele professoritele, et nad liituksid nende salaseltsidega ning siis julgustati neid kasutama nende manipulatiivseid raamatuid. Koolidelt ja kolledžitelt mis hakkasid vastu, võeti ära riiklikud abirahad, kui nad just ei otsustanud siiski Kontrollijatega koostööd teha. Selle tegi aga võimalikuks paljude poliitikute äraostmine.

Ajalugu ja teadus on kaks teemat, mida kõige rohkem moonutati. Nad rikkusid ajalugu, et ennetada seda, et inimesed avastaksid oma päris ajalugu. Aga ajalugu kipub ennast kordama ja seega kui me seda mõistame, saame ennetada Kontrollijate manipuleerimist ja süsteemidesse tungimist üle maailma.

Aga mis puutub teadusesse, siis Kontrollijad võtsid välja palju jõudu andvaid leide, sest nad teadsid, et kui me muutume liiga harituks teaduse alal, saab neil olema raske meid manipuleerida. Lisaks saab teadust kasutada, et tõestada, et mõned nende halvaendelised õpetused on valed. Et teha kindlaks, et teadust ei saa nende vastu kasutada, kasutavad nemad oma kontrollitud meediat ja teadlasi, et nad naeruvääristaks kõiki, kes julgevad esitada väljakutseid nende paradigmadele. Seepärast on nad vaikselt muutnud inimestele käsuks mitte kahelda asjades. Tavapärane teadus ei ole enam teaduse moodi, pigem on see muutunud religioonilaadeks.

 

Suur saladus, mida Kontrollijad ei taha, et me teaksime

Üks suurimaid inimrassi saladusi on see, et meie teadvus ja mõtted suudavad muuta reaalsust. Kui me kunagi saame teadlikuks oma tõelisest võimust, ei ole Kontrollijad võimelised meid kontrollima. See on põhjus, miks nad on kasutanud teadvuse ja mõtte jõudu meie vastu. Nad teevad seda levitades jõuetuks muutvaid õpetusi kogu maailmas, kasutades “pühasid raamatuid”, religioosset ja hariduslikku süsteemi.

Kontrollijad on teinud selles nii head tööd, et nad on pannud meid uskuma, et me oleme orjad ja võimetud ning et looja eksisteerib väljaspool meid. Uskudes nende õpetusi muutume me nende orjadeks ning nad saavad meid manipuleerides suunata tulevikku sinna, kuhu nad tahavad. Näiteks, üheks peamiseks eesmärgiks on neil luua stsenaarium, mis esindaks ühte nende ettekuulutust nimega End Times.

Manipuleerides meid uskuma nende “End Times” ettekuulutust, loob meie kollektiivne teadvus kindlaid sündmuseid, mis toetavad meie uskumusi. See on isetäituv ennustus. Nad on ka loonud sõdu, et me vihkaksime teisi riike. Maailm on säärane segadus, sest Kontrollijad on kasutanud meie teadvuse ja mõtte jõudu meie vastu, luues maailma, mis on täis hirmu ja hävitust armastuse ja rahu asemel.

 

Järgneb.

 

Allikas: Energyfanatics.com

Foto: energyfanatics.com

 

Toimetas Marlen Laanep

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt