Uudiseid Venemaalt: 267 olulisemat sündmust riigis aastal 2013

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. detsember 2013 kell 15:50267 sündmust aastal 2013, mis mõjutasid elu Venemaal

Komsomolskaja Pravda koostas ajajada 267 sündmusega läbi kogu lõppeva aasta, mis mõjutasid mingil moel elu Venemaal. Skaala on riigi juhtimisest meelelahutuseni, seega meeleolukas kaleidoskoop kõigest, millest suure tõenäosega Venemaal olulisemate päevauudistena räägiti.

Allikas: Komsomolskaja Pravda

 

Venemaal registreeriti “Tehtud võõrtööjõuta” märgis

Venemaal registreeriti “Tehtud võõrtööjõuta” märgis, millega hakatakse tähistama tooteid, mille puhul ei ole kasutatud võõrtööjõudu. Erinevatel hinnangutel sooviksid 73% venemaalastest ja 80% Moskva elanikest vabaneda võõrtööjõust ning 70–80% venemaalastest on mingil määral ksenofoobsed.

Allikas: The St Petersburg Times

 

Venemaal puhastatakse netti sanktsioneerimata miitingutest

Järgmisel aastal ei tohi Venemaal inimesi neti kaudu sanktsioneerimata miitingutele kutsuda. Vastava tegevusega vahele jäänud sait suletakse prokuratuuri otsusega ja kohtuta.

Allikas: Kommersant

Foto: expert.ru

 

Toimetas Ain Hinsberg*

*Igal esmaspäeval teeb möödunud nädalal meie naabreid (Läti, Leedu, Soome, Venemaa, Rootsi) enim kõnetanud uudistest kokkuvõtte turismi-teadjamehest läänemereruumi-poliit, EHTE (Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkooli) arendus- ja uuringute osakonna juhataja ning õppejõud Ain Hinsberg.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt