Uudiseid Venemaalt: duuma arvates võiks iga koolipäeva alustada riigihümn

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. november 2013 kell 17:04Riigiduuma tegeleb patriotismiga

Riigiduuma on Venemaal võtnud ette patriotismi tõstmise läbi riiklike sümbolite senisest tõhusama rakenduse. Nimelt plaanitakse muuhulgas koolide peauste juurde heisata iga päev riigilipud ja mängida iga koolipäeva alguses riigihümni, rääkimata selle tegemisest kõiksugu pidulikumatel puhkudel.

Allikas: Kommersant

 

Venemaa edukamate ärimeeste määraja

Kommersant pani oma majandustoimetuse eriprojektina kokku ülevaate Venemaa edukamate äritegelaste kohta. Erinevalt muudest edetabelitest peeti ainult raha kokkulugemise asemel silmas ka näiteks muid olulisi tegureid – Venemaa kodakondsus ja Venemaal elamine ning avalikus elus osalemine, kajastatus meedias ja saavutused väljaspool äri.

Allikas: Kommersant

 

Peterburi sihib 2024. aasta olümpiat

Peterburist on hakatud Venemaal tegema kandidaati 2024. aasta suveolümpia korraldajaks. Vastav idee plahvatas, kui Sotši olümpiatuli külastas Peterburit ja ilmselt ongi kaalukeeleks antud küsimusega tõsisemalt tegelema hakkamisel Sotši olümpiamängude edukus.

Allikas: St. Petersburg Times

 

Foto: secondglobe.com

 

Toimetas Ain Hinsberg *

 

*Igal esmaspäeval teeb möödunud nädalal meie naabreid (Läti, Leedu, Soome, Venemaa, Rootsi) enim kõnetanud uudistest kokkuvõtte turismi-teadjamehest läänemereruumi-poliit, EHTE (Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkooli) arendus- ja uuringute osakonna juhataja ning õppejõud Ain Hinsberg.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt