Naabrid: Venemaal kütab kirgi 20 miljardi euroga täidetud fantoomlennuk

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. oktoober 2013 kell 12:59Lada päästjaks britist autodisainer?

Kaks aastat tagasi Venemaale kolinud Briti autodisainer on lähedal Lada-naljade lõpetamisele, sest 18 aastat Mercedeses ja 18 aastat Volvos töötanud Steve Mattin on tõstnud Lada disaini X-ray kontseptautoga mitte ainult Venemaal, vaid ka välismaal uuele pilkupüüdvale tasemele. Uue ehk järgmise põlvkonna disainiga autosid on teedele oodata 2015. aastal. Link.

 

Hollandi ajakirjanik sai Sotši reportaažide pärast Venemaal viisakeelu

Tunnustatud Hollandi fotograafi ja ajakirjaniku Rob Hornstra, kes on viimased viis aastat kajastanud eluolu ja sündmusi Kaukaasias, viisataotlus jäeti sedapuhku rahuldamata. Selle otsuse taga on tõenäoliselt Hornstra kriitiline vaatenurk Sotši olümpiamängudeks valmistumisele Krimmis. Link.

 

20 miljardi euroga täidetud fantoomlennuk

Šeremetjevo lennuväljal olevat ühe linnalegendi alusel – mis nüüd on Venemaa vandenõuasjatundjad uuesti üles kütnud – nähtud 2007. aasta augustis ootel seismas lennukit, mille pardal olevat olnud 20 miljardit eurot sularaha. Tookord lükkasid ametlikud infoallikad sellise uudise kohe tagasi, kuid nüüd olevat ilmunud tunnistajaid, kes kinnitavad nii lennuki kui ka raha olemasolu. Värskemad vandenõuteooriad seovad nii lennukit kui ka raha Gaddafi relvaostudega, kuid õhus on ka mitu muud varianti. Link.

 

Foto: nationallotteryeuromillions.com

 

Toimetas Ain Hinsberg

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt