Aigar Säde: püramiidisüsteemi tipus istuvad ka eestlased

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. juuni 2013 kell 12:36 

Teie ees on viimane osa Aigar Säde intervjuust Telegramile. Seekord räägib kosmosepsühholoog, mida teab tema parvlaeva Estonia ja Copterline’i katastroofidest. Lisaks selgub, et püramiidisüsteemi tipus istuvad ka eestlased ja saame aimu, mis toimub keemiapilvedega. Puudutamata ei jää ka kloonide ja inimhinge teemad. Artikli lõpuks selgub, miks meest kosmosepsühholoogiks kutsutakse.

 

Mida sa tead parvlaev Estonia katastroofist?

See oli õnnetus.

 

Kas allveelaev sõitis sisse?

Jah, rootslaste allveelaev.

 

See salajane relvaveo-teooria on lihtsalt suitsukate?

Loomulikult, Rootsi ei saanud jätta endale märki külge, et nende sõjaallveelaeva meeskond oli lakku täis. Seega mõeldi kohe välja teine teooria salajasest relvaveost. Rootsi pakkus juba esimestel päevadel peale katastroofi poolteist miljardit Rootsi krooni, et vrakk betooniga üle valada.

 

Kas see on juba üle valatud?

Ei ole.

 

Miks pole salavalitsus seda siis siiani ära betoneerinud?

Seda on odavam valvata ja lihtsalt inimesi eemale hoida sealt. Satelliit fikseerib kohe ära, kui keegi sinna lähedusse satub.

 

Kas Eesti tipp-poliitikud teavad kõik, et see oli kokkumäng Rootsi valitsusega või usuvad ka nemad ametlikku versiooni tormisest ilmast, mille tagajärjel tuli laevavisiir otsast ära?

Kõige pullim on see, et enamik poliitikuid ei tea essugi. Kusjuures see Copetrline’i katastroof oli ka õnnetus. See juhtus ajal, kui Venemaa lennukid ületasid pidevalt Eesti piiri. Nad käisid oma ohtlikke toksilisi aineid uputamas Läänemerre. Copterline sai ühe konteineriga pihta kogemata. Kui uudis Copterline’i õnnetusest raadios välja käidi, siis ma kohe vaatasin, mis seal toimus. Nägin sellist pilti, kus hõbedane konteiner kukkus kopteri kabiini paremasse külge. Siis umbes nädal aega hiljem tuli minusse mingi sisemine tung, mis ütles mulle, et ma vaataks uuesti, mis juhtus ja vaataksin kaugemalt. Ma vaatasin ja nägin, et üleval väga kõrgel lendas lennuk, konteiner puistati alla ja õhuvooludest kantuna lendas see kast vastu kopterit. Tõestuse sain sellele, kui mõned päevad hiljem ilmus ajalehes pisike teadaanne, et õnnetuskohalt leiti kilepakid ülitoksiliste ainetega. Loomulikult vaikitakse kõik sellised asjad maha ja meile söödetakse mingi muu jutt ette.

 

Parvlaev Estonia kohta veel… Esialgu teatati, et kapten Piht ja viis inimest veel olid ka päästetud, hiljem need nimed kustutati päästetute nimekirjast. Kas need inimesed on siis elus või mitte?

Piht on USA-s kinnises asutuses. Kui tõele liiga lähedale saadakse, siis nad hävitatakse ära. Kui sõjavägi on mängus, siis sõjaväe imidži puhtuse nimel tehakse mida iganes. Kõik meetodid on lubatud.

Kui palju on Eestis konkreetseid niiditõmbajaid kes istuvad n-ö loori taga?

Püramiidsüsteemis on olemas tipp. Seal tipus istuvad ka eestlased. Juba Hitler ütles, et kõige puhtam aarja rass planeedil Maa on eestlased. See on üks põhjus, miks välised vallutajad, kes on Eestit püüdnud alistada, ühel hetkel kõik ära lähevad. Nad ei pea vastu. Nad võivad sõjatehnikaga meist üle sõita aga siia elama jääda nad ei saa, sest energia on nende

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt