Piltuudis: Energiakeeris jäi fotole

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. aprill 2013 kell 9:00Sedona-Energy-Vortex_reference

Foto: Coast to Coast AM

 

USA raadiosaate Coast to Coast AM kodulehel jagavad oma juhtumisi ka raadiokuulajad. Arizonast pärit Mark kirjutas, et 2. aprillil käisid nad oma pere ja sõpradega Sedona rahvusparkides maastikuautodega ringi sõitmas ning jäid pikemalt peatuma Chicken Pointis. Pärast seal tehtud fotosid üle vaadates jäi Markile silma ühel fotol olnud energiakeeris.

 

Ta jagas seda oma profifotograafist sõbraga, kes pärast mõningast uurimist ütles, et tegu ei ole valguse peegeldusega vaid arvatavasti ühega kuulsatest Sedona energiakeeristest. Pildistamisel oli kasutatud kaamerat Canon PowerShot ELPH 300 HS.

 

Energiakeerised kui turismimagnet

Sedona üheks turismimagnetiks ongi energiakeerised ja muud “metafüüsilised dimensioonid”, nagu reklaamivad mitmed turismiinfo leheküljed. Väidetavalt tajuvad kõik inimesed energiakeeriseid erinevalt – osad näevad heledaid või värvilisi energiapilvi, teised aga tunnetavad erilist heatujulist energiat.

 

2

 

 

Allikad: Coast to Coast AM, Visit Sedona, Love Sedona

Foto: Coast to Coast AM, Love Sedona

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt