Ajatu: Mis on geoinsenerlus ja kuidas see meid mõjutab? I osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. detsember 2014 kell 12:23Chemtrail Criss-Cross

Eesti Ekspress avaldas täna anonüümseks jäänud ajakirjanike poolt kirjutatud artikli lennukite keemiapritsimisest. Sel puhul tasuks uuesti üle lugeda kolmeosaline Telegrami artikkel geoinsenerlusest, mille I osa ilmus 15. aprillil 2013. II osa leiate siit, ja III osa siit.

Maa atmosfääris toimub tänapäeval väga palju tegevust. Meie taevas on tihtilugu täis pikki triipe, mida enamik inimesi ei märka. Need on keemiarajad/pilved, mida pritsitakse lennukitelt eesmärgiga blokeerida päikesekiiri, et jahutada planeeti. Keemiapilved ja HAARP on eriti vastuolulised teemad, mida enamik inimesi otsustab ignoreerida, viitsimata kaasa mõelda, kuigi need puudutavad meid kõiki. Praegu on keemiapilved 9/11 sündmuste kõrval kahtlemata teisena enim kõneainet pakkuv “konspiratsiooniteooria”.

 

dane-wigington-e1354728857709-300x284Dane Wigington koos Michael Murphyga on maailma juhtivad geoinsenerluse (ka geotehnika – geoengineering) uurijad ja paljastajad ning filmide “What in the World Are They Spraying?” (2010) ja “WHY in the World Are They Spraying?” (2012) kaasautorid. Wigington on ka geoinsenerlust kajastava uudisteportaali Geoengineeringwatch.org üks eestvedajaid.

 

Üle 10 aasta geoinsenerlust uurinud Dane Wigington andis 13. märtsil USA raadiosaatele “Coast To Coast AM” 3-tunnise intervjuu. Telegram toob intervjuu lugejateni kolmes osas.

 

Mida tähendab termin “geoinsenerlus”?

Enamik inimesi pole seda väljendit kuulnud, aga ennekõike on tegu stratosfäärilise õhu rünnakuga või aerosoolide pritsimisega atmosfääri. Siinkohal on aerosool gaasi ja väikeste tahkete osakeste või vedelikupiiskade dispersne segu atmosfääris. Geoinsenerlus tähendab põhimõtteliselt üritust manipuleerida Maa kliimaga globaalsel tasandil. Kõik saadaolevad faktid tõestavad seda.

 

Kas sa arvad, et piloodid ise teavad, mida nad seal pritsivad ja et nad üldse pritsivad?

Jah ja ei. Sõjaväepiloodid kindlasti teavad, et nad miskit pihustavad ja midagi on teoksil. Paljud küsivad, kas reisilennuki piloodid on ka asjaga kursis. Inimesed võiksid uurida Project Cloverleafi internetist (link 1, link 2).

See on mittetulunduslik programm, mis näeb ette, et ka reisilennukid saaksid vajaduse korral tegeleda pihustamisega. Ja tõepoolest, reisilennukeid on märgatud jätmast enda järel triipe, mis ei ole kondensatsioonijäljed. Seega, jah, reisilennukeid kasutatakse ka selles programmis, kuid piloodid ja meeskond ei pruugi sellest ise tingimata teadlikud olla sellest. Meile teadaoleva info kohaselt toimib pritsimine automaatselt ning arvatavasti ilma pilootide teadmata.

 

Sadestis, mis tuleb tavalistest kondensatsioonijälgedest ehk siis auru väljavool lennuki mootoritest, kas see võib olla tervisele ja keskkonnale kahjulik?

Kindlasti on igasugune kütuse põlemine ebatervislik, aga võrreldes sihiliku metalliosakeste pritsimisega atmosfääri on sellel suur vahe. Termin “keemiarada” käibki ainult geoinsenerluse kohta. Riikliku ookeani ja atmosfääri ameti (National Oceanic and Atmospheric Administration – NOAA) esialgne ametlik andmestik märkis, et kondensatsioonijälg tekib –56 ºC kraadi juures 70% niiskusega. Täna on need andmed NOAA kodulehelt eemaldatud, samamoodi nagu nad eemaldavad või muudavad norme tuumakatastroofide puhul. Näiteks Fukushima tuumakatastroofi tõttu muutis NOAA kiirituse “turvaastet” kuni 10 000%. Seega, teadus on väga paindlik, kui tegu on valitsuse agentuuridega.

Need keemiarajad, mida me täna taevas näeme, katavad planeeti nii massiivselt, et käibele on tulnud veel üks uus väljend, millest enamus pole kuulnud – globaalne hämardumine. Maa on hinnanguliselt 20% hämaram kui aastaid tagasi, sest otsesed päikesekiired ei jõua enam meie planeedini. Testid kinnitavad, et tohutu hulk metalliosakesi õhus blokeerib päikesekiiri – see on fakt.

 

Ma olen viimasel ajal näinud meeletult palju haigeid inimesi, kellel on kas hingamishäired, sagedased aevastused, uimasus, sügelevad silmad ja muud allergiasümptomid. Nad ütlevad, et nad ei ole tegelikult haiged, aga ei saa aru, mis neil viga on. Paljud kahtlustavad mingeid allergiaid, kuigi nad pole ise varem allergiaga võidelnud. Kas on võimalik, et see pritsimine võib mõjutada nõnda inimese tervist?

See on rohkem kui võimalik – see ongi nii! On fakt, et meile sajab pähe hiiglaslikus koguses metalli.

Üle maailma on tehtud teste sadadest eri piirkondadest, metalli lendab meile pähe kõikjal, vanasti see polnud nii. Viimase 10 aasta jooksul oleme näinud, kuidas vihmavee alumiiniumisisalduse testid on hüpanud 7-lt osakeselt miljardi kohta 3450 osakeseni miljardi kohta. See on peagu 50 000%-line tõus. Need numbrid on jahmatavalt suured.

Mida väiksemad metalliosakesed on, seda suuremat kahju nad suudavad tekitada hingamisteedele. Statistika järgi on aastast 2005 kuni 2010 hingamisteede haiguste tõttu surmapõhjus tõusnud 8. kohalt kolmandale. Sinusiit ehk äge või krooniline ninakõrvakoobaste põletik, sisuliselt raske nohu ja põskkoopapõletik, on tõusmas kõikjal. Samuti keskendumishäired, Alzheimer ja autism. Kõik need haigused on kahtlemata seotud pritsimisega.

 

Kindlasti jõuavad need metalliosakesed siis ka meie veevarudesse…

Jah! Ma väga loodan, et juhtivatel kohtadel töötavad inimesed ja agentuurid hakkaksid sõna võtma geoinsenerluse teemadel. Mind kutsuti hiljuti Põhja-California keskkonnaministeeriumisse kinnisele koosolekule, kus arutluse teemaks olid testitulemused Sacramento jõest. Sacramento jõest võetakse joogivesi poolele Californiale ja sealt leiti suures koguses alumiiniumi.

Olen kohtunud ka kalapüüdmismängude ja -ürituste analüütikutega, kes on samuti asjast teadlikud, kuid nad ei julge avalikult sõna võtta, kuna neil puudub esimese põhiseaduse ehk sõnavabaduse kaitse.

Üks USA sõjaväeametnik on tegelenud vee testimisega 35 aastat ja tema on mulle teatanud, et viimase 10 aastaga on märkimisväärselt näha veeliikide vähenemist, mida tema seostab samuti geoinsenerlusega.

 

Me ärkame hommikul üles, taevas on ilus ja puhas, pärastlõunaks on taevas trips-traps-trulli mustrid. Kas sellest käib jutt?

Jah. Nõnda hakkas ka mul endal huvi selle vastu tekkima. Ma kasvasin üles suitsu-uduses Lõuna-Californias, lapsena mõtlesin ainult sellest, kuidas sealt minema saada. Ma kolisin Vaikse ookeani loodepiirkonda aastal 2001 ja ehitasin endale metsa sisse kodu. Varsti hakkasin taevas märkama neid trips-traps-trulli mustriga triipe. Olen ise päikeseenergia peal – lennukite pritsimise ja globaalse hämardumise tõttu kaotan mõnel päeval kuni 80% potentsiaalsest päikeseenergiast. Peagi avastasin termini “geoinsenerlus” ja hakkasin ise teste tegema. Minu testide tulemused olid sarnased nendele, mida lugesin internetist, et ka teised on saanud.

Geoinsenerluse eesmärk on blokeerida Päikest. Teaduslikult tõestatud andmed kinnitavad, et keskmiselt 20% Päikese valgusest ei jõua enam Maa pinnani. Mõnedes piirkondades on see protsent oluliselt suuremgi. Põhimõtteliselt saab kõik need komakohad omavahel ühendada ja need inimesed, kes ütlevad, et see pole nii, panevad oma pea sinna, kuhu Päike ei paista.

 

Chemtrails052

 

Räägi oma kodulehest www.geoengineeringwatch.org.

Meie eesmärk on avaldada infot ja teaduslikke andmeid geoinsenerluse kohta ilma poliitikata. Ma olen seda kõike uurinud üle 10 aasta. Ma ei hakanud tegelema sellega, kuna see tundus mugav. See on viimane võitlus, mida eales soovinuksin, et peaksin  pidama. Kui seda infot korralikult läbi töötada, jõuad arusaamani, et kui potentsiaalne tuumakatastroof välja jätta, siis geoinsenerlus on esmane ja kõige suurem oht kogu elule planeedil Maa.

Need kliimaga manipuleerimise programmid on ohtu seadnud kõikide elusorganismide elu atmosfäärist maapinnani, mikroobidest inimesteni. Kui sa taipad, et õue minnes hingad sa paratamatult endale sisse kopsutäie metalli, siis ei jää enam midagi muud üle, kui häält teha ja sellele vastu hakata.

 

Miks nad siis manipuleerivad ilmaga ja miks nad meile sellest ei räägi?

Nad ei räägi teatud põhjustel, nagu ikka. Samamoodi, nagu me nüüd oleme teada saanud paljudest teistest asjadest, millest valitsus on meile valetanud või suu kinni hoidnud, eriti, mis puudutab sõjatööstust ja sõdimist.

Sellel sibulal on n-ö mitu kihti. Meie andmetel on alustatud ilma modifitseerimise programmiga juba 1940-ndate lõpus. Sellised programmid saavad alguse alati suurema kontrolli ja võimu ajendil.

Minu hinnangul kasvasid need programmid aastate jooksul üha suuremaks ja neid kasutati strateegilistel eesmärkidel. Selle tulemusena on meie atmosfäär tohutult kahjustada saanud. Siin ei käi jutt Al Gore’ist ega süsihappegaasi maksust. See siin on reaalsus. Nad on veerema lükanud midagi, mida nad ei suuda enam peatada. Looduslik kliima ei suuda enam reageerida nendele programmidele, seega me näeme täielikku looduse hävinemist. Suurim probleem on, et peaaegu mitte ükski teaduslik asutus ei tunnusta geoinsenerlust. Kliimat on nii tohutult kahjustatud, et nad üritavad meeleheitlikult pritsida ja manipuleerida kliimaga veel rohkem, et varjata seda kaost, mis on juba tekitatud. See on surmaring.

 

Kust me teame, et nad ei ürita kontrollida inimesi nende programmidega? Elanikkonna sigimisvõime on dramaatiliselt langenud viimastel aastatel. Kuidas me teame, et need ei ole omavahel seotud?

Ma arvan, et me teame seda, et need on omavahel seotud. Merevägedes ja õhujõududes tehti 1990-ndatel uuringuid nende nanoosakeste mõjust, mis kinnitasid, et need tõepoolest on inimestele ohtlikud – selle üle ei ole mõtet isegi vaielda.

Võime järeldada, et need tervisehädad ja looduse hävimine on võimude poolt aktsepteeritud tagajärg või mis veel hullem, soovitud eesmärk. Aga tänaseks me teame, et probleem ei ole ainult nendes metalliosakestes, mis me oleme õhust ja veest avastanud, nagu näiteks alumiinium, baarium, strontsium jpt, vaid ka nende metallide omavaheline keemiline koosmõju. Süsihappegaasist tuleb elavhõbedat, mida me nagunii iga päev sisse hingame.

Katsed kinnitavad, et kui õigetes tingimustes ühendada alumiinium elavhõbedaga, on mürgisuse tase suurem kuni 10 000%. Seega, need õhus olevad niigi mürgised metallide osakesed võivad tekitada veelgi suuremat kahju, kui neid teatud tingimustes ühendada.

 

Kas geoinsenerluse alla läheb ainult taeva pritsimine ja ilmaga manipuleerimine või teevad nad miskit veel?

Ionosfääri soojendajad nagu näiteks HAARP kuulub ka geoinsenerluse alla. Me usume, et HAARP-e on üle maakera kokku vähemalt 18. HAARP-iga saab teha igasugu imetrikke.

Näiteks Pakistan, mis tundub, et näitab üles vastuhakku geoinsenerlusele, sai 20% oma alast järsku veega kaetud. Sarnane olukord oli ka Tais. Tai valitsus ei nõustunud USA valitsusel rajamast nende territooriumile “ilmavaatlusbaasi”, kuna nad ilmselt taipasid, et tegu on hoopis ilma manipuleerimise baasiga. Ja peagi olid Tais enneolematud rekordilised üleujutused. Seega, need punktid on kindlasti omavahel seotud. Ja Haiti maavärin – kohe pärast seda ronis USA oma vägedega sinna sisse. Väga huvitavad kokkulangemised.

 

Kas tegemist on sõjamasinatega?

On olemas ametlik dokument “Owning the weather” (ilma omamine), mis toob välja strateegilised eesmärgid ilma kontrollimiseks. Iraani president Mahmoud Ahmadinejad on kaks korda ÜRO-s teatanud, et tema usub, et Iraani on selliste relvadega rünnatud. Seega, kindlasti on tegu sõjamasinatega.

Satelliidifotodelt näeme, et planeeti pritsitakse iga päev, siin ei ole mingit kahtlustki. Kui nõnda paksult pritsida, siis piltlikult öeldes sa tõmbad planeedile teki peale, see aga mõjutab hüdroloogilist tsüklit, vihmatsüklit. Ja nõnda näeme me üha suuremat põuda. Sarnaselt käitusid 1850-ndatel farmerid, kes ehitasid meelega tamme ja takistasid alumistel farmeritel saada vett. Maa kuivas ära ja müüdi sentide eest maha. Me näeme täna sarnast olukorda, aga suuremas mastaabis, seega, me saame spekuleerida küll ja küll.

 

satelliidi foto

 

satelliidi foto2

 

See on päris hirmus.

Minu jaoks küll. Minu meelest pole suuremat ega ka kiiremat ohtu kui geoinsenerlus, ma ei pühendaks tervet kümnendit oma elust selle uurimisele, kui ma nõnda ei arvaks.

 

Kas kõik täidesaatva võimu organid toetavad geoinsenerlust?

Tundub küll nii. Soojematel aastatel on selgelt näha intensiivsemat pritsetööd. 1998. aasta oli väga soe ja ühel hetkel läks lahti tohutu pritsimine. Samamoodi oli 2005, 2006, 2008, 2009. Viimastel nädalatel olen saanud eriti palju teateid kõikjalt maailmas, et pritsimine on taas kord tihenenud. Lisaks oleme täheldanud ka tehislikku jäätumist ehk kunstlikult kutsutakse esile lumetorme.

 

Mis selle eesmärk oleks?

Sellel võib-olla erinevaid põhjusi. Et simuleerida talve, et suurendada Maa albido’t ehk peegeldust. Kuna jää on kadumas ümber maakera, on Maa albido nõrgenenud ja Maa neelab üha enam Päikese termoenergiat. Me teame, et need programmid on osoonikihi ribadeks rebinud.

Ma väga loodan, et inimesed ei võta mu juttu lihtsalt tõe pähe, vaid ise uurivad kõik minu väited järgi. Kuna osoonikiht on katki, tuleb üha enam Päikese termoenergiat läbi, seega on võimalik, et nad üritavad tõhustada Maa albido’t. Tehislik jäätumine jahutab maha õhumassid. Hiina valitsus isegi ei eita, et nad on seda teinud ja teevad ka edaspidi. See toimib sarnaselt esmaabikarbis olevale jääpakile, mida sa võid 20 aastat hoida kodustes tingimustes, aga vajadusel saad sealt tekitada endale jääd. Viimastel aastatel on tihti teatatud lumesadudest 6–7-kraadises soojuses. Weather Channel on teinud isegi huvitavaid saateid selle nähtuse uurimiseks. Nad nimetavad sellist lumesadu raskeks lörtsiks – see on uus termin.

 

Mis on need keemilised ühendid, mis testide kohaselt selle mikstuuri sees on, mida pritsitakse?

Ma olen ise teinud umbes 50 testi ja ma suhtlen inimestega üle kogu maakera, kes samuti teste teevad. Elemendid, mis absoluutselt alati välja tulevad, on alumiinium, baarium ja strontsium.

Uurijad Norrast ja Saksamaalt aga on mulle teada andnud, et nende 60 viimases testis on nad avastanud ka suures koguses fluoriidi. Nad on välistanud igasuguse tööstusliku allika fluoriidi puhul. Seega tundub, et nüüd segatakse fluoriidi ka sinna sisse. Selleks võib olla erinevaid põhjusi. Ennekõike, et kui me seda ise sisse ei joo, siis lasevad selle vihmaga meile kaela ikkagi.

Üks potentsiaalne põhjus, miks fluoriidi lisatakse, võib olla ka selles, et teatud tingimustes on fluoriidi nanoosakesi võimalik kõvaks kuivatada ja nii tekib paks pilv, mis ei hakka sadama. Ja sellist pilve saab HAARP-i abiga liigutada ühest kohast teise ning vajadusel lasta vihmana alla. Minu enda kodukandis on viimased seitse aastat sadanud 5000 millimeetrit vähem vihma kui varem. Seega, siin on mitmeid aspekte, millega spekuleerida. Kuid on fakt, et need programmid on töös ja me kõik oleme katsejänesed selles tohutus eksperimendis, kuhu me ise alla kirjutanud pole.

 

Kuidas me teame, et me ei tee sedasi keskkonnale liiga? Jätame inimesed korra kõrvale, aga kuidas on lood keskkonnaga?

2010 võtsin osa rahvusvahelisest geoinsenerluse konverentsist. David Keith, maailma tunnustatuim geoinsener, kes pooldab aastas 20 miljoni tonni nanoosakeste pritsimist atmosfääri, võttis ka konverentsist osa.

Pärast 3,5-tunnist kõnet sain temalt ajakirjanikuna küsida, kas on tehtud uuringuid, kuidas geoinsenerlus avaldab mõju inimeste hingamisteedele ja keskkonnale üldiselt. Ta proovis küsimusest kõrvale hiilida ja ütles lõpuks: “Kas homme võib juhtuda kohutavaid asju, me ei tea seda…” Sellise lausega tuli välja tunnustatud teadlane! Saime selle ütluse ka videolindile ja seda kaadrit saab näha Michael Murphy esimeses filmis “What In The Hell Are They Spraying?”.

Mis keskkonda puudutab, siis olukord ei saaks olla enam hullem. Kui me küllastame keskkonda nende metallidega, siis on ilmselge, et mõju ei saa olla hea. Põhjaparasvöötme metsad on suremas, need on planeet Maa kopsud. Kuna puud on suremas, väheneb igasuguseks eluks vajalik hapnikutoodang. Öeldakse, et mardikad ja muud kahjurid tapavad puid, kuid mardikad on tegelikult nõrgaks jäänud puu sümptom.

Olgu siis puul kas vee- ja päikesepuudus, kasvuhäired teisenenud fotosünteesist või on ta saanud kahjustada mürgivihmast, kahjurid on omakorda selle kõige sümptomid, mitte vastupidi. Veeputukad ja loomad on suremas, kahepaiksed on suremas, metsad on jäänud viimase 10 aastaga nii vaikseks, linde on harva kuulda, õudne mõelda. Viimaste andmete kohaselt on liikide väljasuremine pea 200 liiki päevas. See on 10 000 korda suurem väljasuremine kui looduslik tsükkel ette näeb.

 

Hirmuäratav. Kui nõnda juhtub loomade ja putukatega, siis saab nii juhtuda ka meiega.

Krooniline ninakõrvakoobaste põletik on lausa muutumas epideemiaks kõikjal üle planeedi. Inimesed peaksid endale teadvustama, et kui sa vaatad taevasse ja see pole sinine, pilved pole valged, vaid sellised sasised ja udused, siis need on aerosoolpilved. Kui taevas pole näha selgeid keemiaradasid, siis see ei tähenda, et sa ei hinga sisse aerosooli. Kui sa elad piirkonnas, mis ei ole tuntud oma suduse taeva poolest, nagu näiteks LA või Bangkok, ning näed, et taevas on justkui räpane ja ähmane, siis on tegemist aerosooliga. See on selline vaade, nagu kuskil peaks olema suur tulekahju, justkui suitsune vine on taevas. See on aerosool!

 

sasine pilv

 

 

Räägime veidi globaalsest hämardumisest, mis asi see täpselt on?

Jutt käib päikesekiirtest, mis ei jõua enam maapinnani. Taas kord, ma panen inimestele südamele, et nad ise kontrolliks mu väiteid. Keskmiselt 20% päikesekiirtest ei jõua maani. Kui vähendada päikesevalgust, siis väheneb ka aurumine. Geoinsenerlus põhjustab ka tuulte vähenemist. Ja kuna atmosfäär on metalliosakesi täis, sajab ka vähem vihma. Ja sel pole vahet, kuidas need osakesed õhku pääsesid. Näiteks Pinatubo 1991. aasta laavapurske tagajärjel paiskus õhku tohutus koguses tuhka, mille tulemusena mõõdeti seal piirkonnas 1991. aastal kõige vähem sademeid eales. Geoinsenerlusel on sama efekt.

 

Misasi on see ämblikuvõrku meenutav sätendav kaste, mida me hommikuti näeme? Tundub nagu ämblikuvõrgud oleks kõikjal.

Sellist ämblikuvõrku meenutavat kastet on märgatud piirkonniti, aga mitte kõikjal. Mõned geoinsenerluse patendid kirjeldavad ka polümeeri kasutamist aerosoolides. Seega me oletame, et kui nad kasutavad polümeeri, et metalle omavahel kuidagi paremini siduda, siis võib tekkida taoline ämblikuvõrku meenutav välimus sademel. Tagajärjed on kohutavad. Mesilaskolooniad on suremas. Räägitakse, et selle põhjustab pestitsiidide kasutamine. Mina aga elan kaugel nendest põldudest, kus pestitsiide kasutatakse ja minu mesilased surevad täpselt samamoodi.

 

Mis on geoinsenerluse suurim probleem?

Raske öelda, mis on kõige suurem. Nad üritavad ionosfääri soojendajate abiga juhtida keemiapilvi. Need massiivsed raadiolainete installatsioonid (HAARP) võimaldavad soojendada alasid suurusega sadu ruutkilomeetreid ja liigutada seda ala vastavalt oma soovidele. See aga põhjustab uue ahelreaktsiooni atmosfääris, mis on niigi ribadeks lõhutud. Kui hävineb osoonikiht, sureb igasugune elu välja ja hetkel me liigume just selles suunas. Kõik sureb. Nad manipuleerivad ka tuulega, mis omakorda mõjutab ookeanide hoovusi ja nõnda jõuab soe vesi Arktikasse. Satelliidifotodelt on näha, et Siberi madalikust tõuseb tohutu hulk metaani atmosfääri – see põhjustab kliima soojenemist. Arktika jää sulab tohutu kiirusega. Inimesed saavad selle ise järele kontrollida, sest Arctic Methane Emergency Group – AMEG (Arktika metaaniavarii grupp) on seda juba ammu öelnud ja kõva kisa teinud. Aga nemad pakuvad olukorra lahendamiseks välja lausa ööpäev ringi toimuvat sõjaolukorralist geoinsenerlust, kuigi geoinsenerlus on saladusekatte all toiminud juba üle 60 aasta.

 

arktiku  jää

 

See on nagu enesetapumissioon. Kas keegi tahab meid hävitada?

Olen palju uurinud inimeste käitumist ja seda arutanud mitmete professionaalidega. Olen lugenud võimuliidrite psühhoanalüüse ja ma usun, et kõik, kes asja on uurinud, on minuga nõus, et läbi ajaloo ei ole võimulolijatel mõistus kunagi korras olnud. Neid kõiki iseloomustab sarnane käitumisviis: täielik tegevuse tagajärgedest arusaamise puudumine, ka iseendale.

Seega neil kindlasti pole mõistus korras. Teiseks, nagu ma juba varem mainisin, paljudel inimestel, kes nendes programmides osalevad, puudub teadmine sellest, millega nad tegelikult tegelevad – neil lihtsalt pole õrna aimugi, mida nad teevad.

Ma ei usu, et meie vennad ja õed sõjaväest teeksid seda meile meelega. Ma arvan, et neile öeldakse, et tegu on mingi heatahtliku planeedi päästmise programmiga ühise hea eesmärgi nimel. Kuskil seal püramiidi tipus võib olla isegi paar mõistuse juures inimest, kes saavad aru, mis toimub, aga samas ei või olla iial kindel ka selles.

Kui vaadata teadlasi, siis kas nad on ikka mõistuse juures? Miks on üle planeedi õhatud 18 tuumapommi? Hävitades nõnda troopilisi saari ja paisates õhku mürgiseid osakesi. Miks nad loovad programme nagu “Project Starfish” (1962. aastal 400 km kõrgusel maapinnast tehtud tuumapommi katsetus – toim.), miks nad teevad vesinikpommide katsetusi, et lihtsalt vaadata, mis juhtub. Seega neil kohe kindlasti mitte pole mõistus korras.

Mis puudutab geoinsenerlust, siis ma ei usu, et nad nägid ette, et nende programmidega nad avaldavad kliimale nii suurt mõju. Nüüd on neil aga paanika, sest nad mõistavad, et nad on läinud üle piiri ja nad üritavad seda salaja kinni mätsida. Põhimõtteliselt nad tulistavad torpeedosid omaenda laevadesse.

 

Kas geneetiliselt muundatud toit (GMO) mahub ka siia kuhugi ära?

Ma arvan, et firmad nagu Monsanto on parajad raisakotkad. Geoinsenerlus on tekitanud tohutuid põudasid üle maailma. Maastik on alumiiniumi täis. Ja mis teeb Monsanto?

Nad on välja aretanud alumiinumikindlad seemned, mis peavad vastu ka põua tingimustes. See ei tundu minu jaoks kokkusattumus. Ja juba on tulnud teisigi firmasid sarnaste toodetega turule. Austraalias näiteks hävitati põuaga palju kasutuskõlblikku maad, mis lõpuks müüdi kopikate eest maha. Suurkorporatsioonid ostsid selle ära ja nüüd sajab seal jälle vihma. Siin pole midagi uut päikese all, raha ja võim nagu ikka.

 

Misasi on Veenuse sündroom?

Veenuse sündroom on taas kord seotud metaaniga. Veenuse sündroom on stsenaarium, kus kliimamuutusest tingitud järelmõjud hakkavad ise tekitama omakorda uusi järelmõjusid. Näitena saab välja tuua meie nõrgenenud osoonikihi, mille tulemusena üha enam tuleb Päikese termoenergiat. Arktika jää sulab, sest Maa peegeldab üha vähem Päikest tagasi ja soojad hoovused, millest varem rääkisin juhitakse ka sinna. Siis omakorda mere põhjast tõuseb metaan atmosfääri, mis hakkab planeeti katma nagu klaasikihiga. Kogu kuumus jääb selle kihi alla lõksu. Päike tuleb sisse, aga ei pääse välja, metaani tõuseb üha enam ja kõik kuumeneb – see ongi Veenuse sündroom.

Ja see ei lõpe enne, kui planeet Maa ei suuda saavutada tasakaalu. Veenus on selle tasakaalu saavutanud 460 kraadiga. See ei ole metafoor, vaid teaduslik stsenaarium. Kõik saadaolevad andmed kinnitavad, et oleme Veenuse sündroomi suunas liikumas. Me peame lõpetama geoinsenerluse. Planeet tuleb vabastada hullusärgist, sest mitte ükski Maa naturaalsetest süsteemidest ei toimi hetkel õigesti.

Inimesed arvavad, et see on ulmekirjandus, aga tegelikult on see potentsiaalne teaduslik fakt.

 

Kuula täispikka Dane Wigingtoni täispikka intervjuud saates “Coast To Coast Am” (algab 39.25).

Intervjuu II osa leiad siit, ja III osa siit.

Allikad ja lisalugemist: Geoengineeringwatch, Wikipedia, AMEGWhat In The World Are They Spraying? (eestikeelsete subtiitritega), Puhas Taevas, Chemtrail EestiEesti chemtrail grupp Facebookis, Coast to Coast AM

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt