Ajatu: Mis on geoinsenerlus ja kuidas see meid mõjutab? I osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. detsember 2014 kell 12:23Chemtrail Criss-Cross

Foto: worldgathering.net

Eesti Ekspress avaldas täna anonüümseks jäänud ajakirjanike poolt kirjutatud artikli lennukite keemiapritsimisest. Sel puhul tasuks uuesti üle lugeda kolmeosaline Telegrami artikkel geoinsenerlusest, mille I osa ilmus 15. aprillil 2013. II osa leiate siit, ja III osa siit.

Maa atmosfääris toimub tänapäeval väga palju tegevust. Meie taevas on tihtilugu täis pikki triipe, mida enamik inimesi ei märka. Need on keemiarajad/pilved, mida pritsitakse lennukitelt eesmärgiga blokeerida päikesekiiri, et jahutada planeeti. Keemiapilved ja HAARP on eriti vastuolulised teemad, mida enamik inimesi otsustab ignoreerida, viitsimata kaasa mõelda, kuigi need puudutavad meid kõiki. Praegu on keemiapilved 9/11 sündmuste kõrval kahtlemata teisena enim kõneainet pakkuv “konspiratsiooniteooria”.

 

dane-wigington-e1354728857709-300x284

Foto: geoengineeringwatch.org

Dane Wigington koos Michael Murphyga on maailma juhtivad geoinsenerluse (ka geotehnika – geoengineering) uurijad ja paljastajad ning filmide “What in the World Are They Spraying?” (2010) ja “WHY in the World Are They Spraying?” (2012) kaasautorid. Wigington on ka geoinsenerlust kajastava uudisteportaali Geoengineeringwatch.org üks eestvedajaid.

Üle 10 aasta geoinsenerlust uurinud Dane Wigington andis 13. märtsil USA raadiosaatele “Coast To Coast AM” 3-tunnise intervjuu. Telegram toob intervjuu lugejateni kolmes osas.

 

Mida tähendab termin “geoinsenerlus”?

Enamik inimesi pole seda väljendit kuulnud, aga ennekõike on tegu stratosfäärilise õhu rünnakuga või aerosoolide pritsimisega atmosfääri. Siinkohal on aerosool gaasi ja väikeste tahkete osakeste või vedelikupiiskade dispersne segu atmosfääris. Geoinsenerlus tähendab põhimõtteliselt üritust manipuleerida Maa kliimaga globaalsel tasandil. Kõik saadaolevad faktid tõestavad seda.

 

K

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt