DJ: Meelelahutusmaailma superstaarid on kontrollsüsteemi käpikud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. oktoober 2013 kell 16:04mark29. augustil 2012 andis Rootsi raadiosaatele “Radio 3Fourteen“ intervjuu Suurbritannia raadio- ja klubi-DJ Mark Devlin, kes on spetsialiseerunud hiphop-muusikastiilile. Devlin uurib vandenõuteooriaid, on huvitatud reaalsuse tõelisest olemusest ja inimese teadvusest, keskendudes meetoditele, kuidas kontrollsüsteem süstemaatiliselt muusikatööstust õõnestab.

 

Millal hakkas kontrollsüsteem muusikatööstust õõnestama?

Eks seda ole kogu aeg tehtud, aga minu isiklik huvi on hiphopi vastu, mida ma mängin. Kui ma 1990-ndatel alustasin, siis oli hiphopi kuldaeg. Kõik oli väga innovaatiline, oli võimalik eristada muusikuid, sõnad ja lood olid väga tähendusrikkad, viidates sotsiaalsetele küsimustele ja ka politsei jõhkrusele. Kui räppar Notorius B.I.G  1997. aastal mõrvati, siis hakkas kõik muutuma ja tasapisi allamäkke veerema. Peavoolu jõudnud hiphop hakkas rääkima materialismist, tarbimisest, firmamärkidest, šampanjast ja relvadest. Võib tunduda, nagu see oleks asjade loomulik käik, kuid praegu pole 15 aastat mitte midagi muutunud.

materialism

 

2000. aastate lõpus allakäik jätkus ja ilmus palju artiste nagu T-Bone, Akon, Little Wayne jpt. Kui kuulata nende loomingut, siis tekib küsimus, kas nad üldse on räpparid. See ei ole enam hiphop, sest igal pool kasutatakse auto-tune’i, mis robortiseerib häält. Näeme inimväärikuse koostlagunemist, hingetuid laule, mõttetuid sõnu – inimlikkus on kadunud ja muusikast on saanud tuim masinavärk.

Auto-tune 

Mida sina arvad sümbolitest, mida tänapäeval muusikavideotes näidatakse?

Maailma valitseb salaühing, kes kontrollib valitsusi ja ettevõtteid ning kaaperdab tööstusharusid, et oma agendat edendada. Meelelahutusmaailm, mis põhineb peamiselt Hollywoodi filmidele ja mis on muusikatööstuse kontrolli all, on suur osa sellest. Sümbolite pikkimine videotesse on nende viis masside kontrollimiseks. See kõik käib alateadvuse kaudu ja me ise ei pruugi sellest arugi saada.

sümbolid

 

Reklaamid on hea näide sellest, kuidas inimesi mõjutades saab neid erinevaid tooteid tarbima panna. Kui võtta esikümme popimatest lauljatest ja räpparitest, siis läbivaid neid sümbolid nagu kõikenägev silm ja püramiidid – kas nad midagi lahedamat siis ei suuda välja mõelda? Rihanna videot “Umbrella“ läbib püramiidi kujund ja Rihanna poseerib seal “kitsena“, viidates satanismile. Seda on tuntud laulja esituses häiriv näha.

 

Kuidas valitakse superstaare?

Minule kui artistile on selge, et artist peab laskma end muusikatööstusel täielikult kontrollida, et midagi saavutada. Varem väljendasid muusikud end kui tõelised artistid. Paljud hiphop-lauljad tulevad getost ja vaestest oludest, nad kirjutavad alla lepingule, kus esitatakse nõudmised ja öeldakse, et kui nad teevad, nagu vaja, siis ei pea nad enam kunagi vaesust tundma. Kuna muusikat kasutatakse rahva ajupesuks, siis ei tule ka paljud esinejad selle peale, et neid ennast kasutatakse ära. Tihti luuakse lauljale alter ego – nagu seda on tehtud Nicki Minaj, Lady Gaga ja Beyoncé puhul.

 

Mida sa arvad Jay-Z kuulumisest illuminaatide hulka?

See, et ta toetab Obamat ja propageerib illuminaatide sümboolikat, on minu jaoks piisav tõend, et teda kontrollitakse. Ükski artist ei ole minu arvates illuminaat, nad on nukud, jalavägi ja kannupoisid, kes on tööle pandud täitma erinevaid ülesandeid. Loomulikult seda eitatakse, sest mis neil öelda oleks. Kanye West ei tea isegi seda, kes on illuminaadid.

illuminati-jayz

 Jay-Z

 

Millisena sa näed popkultuuri 20 aasta pärast?

Loodan, et inimesed saavad aru, et meie viie meelega manipuleeritakse. Selle mõistmine muudab 20 aasta jooksul popkultuuri inimesele hingelähedamaks. Räägitakse, mis tegelikult toimub ja samal ajal on muusikat mõnus kuulata. Paljud kultuurid erinevates maades on kasutanud muusikat positiivsete tunnete tekitamiseks ja ravimiseks – usun, et me jõuame sinna millalgi tagasi. Praegu tundub, et asjad peavad olukorra paranemiseks enne veel hullemaks minema. Kontrollsüsteem proovib ennast edasi laiendada, kuid meie endi vaimne valgustumine suudab seda peatada. Ärge kuulake nende lugusid, ärge vaadake videoid, ärge tehke nendega koostööd, sest muidu loote energeetilise ühenduse, millega vaid toidate neid.

 

Kuula saadet siit.

 

Mark Devlini veebilehekülg markdevlin.co.uk

Fotod: mi-fone.mobi, fsb.zedge.net, s3.amazonaws.com, warningilluminati.files.wordpress.com, www.therundown.tv

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt