Hollywoodis toimus suur meeleavaldus inimkaubanduse ja laste ärakasutamise vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. august 2020 kell 14:5431. juulil kogunesid sajad inimesed USA-s Hollywoodis Walk of Fame´ile, et protesteerida lastekaubanduse ja eliitgruppide poolt harrastatud pedofiilia vastu. Peamised loosungid ja märksõnad plakatitel olid “Child Lives Matter!”, “Save The Children!”, “Trump 2020!”, “End Human Trafficking!”, “#Pizzagate” ja “QAnon”.

 

Mida kujutavad endast Pizzagate ja QAnon?

Pizzagate’i teooria sai alguse 4chani foorumis ja see põhines USA demokraatliku partei e-kirjadel, mille oli avaldanud Wikileaks. Väidetavalt suundusid Hillary Clinton ja teised demokraadid Washingtoni pitsabaarist välja, et tegeleda lastega seotud seksuaalkuritegevusega. Kommentaatorid väitsid, et meilides olevad sõnad – näiteks juust ja pizza – olid väikelapsi ja seksuaalakte kirjeldavad koodsõnad. Peavoolumeedia sõnul on tegemist alusetu kuulujutuga: “FBI pole Pizzagate’i ega sellega seotud vandenõuteooriate kohta midagi kinnitanud, kuna need on kõik valed.” 

QAnon on peavoolumeedia andmetel 2017. aasta oktoobris alguse saanud vandenõuteooria, et demokraadid, Hollywoodi eliit ja meediasse kuuluvad liikmed tegelevad satanistliku pedofiiliaga ning president Donald Trump kavatseb salaja neid kõiki arreteerida (väidetavalt loodi seetõttu ka ülemaailmne koroonapandeemia, et selle varjus neid kinnipidamisi teostada). 

Telegramil ei ole tõendusmaterjale mainitud teooriate kinnitamisega ega ümberlükkamiseks, kuid selge on see, et lastekaubandus ja pedofiilia on endiselt väga levinud nähtused, mida on mitmeid kordi eliitseltskondadega seostatud. Näiteks Suurbritannias lahvatanud ajaloo suurimat pedofiiliaskandaali kajastas Telegram juba aastaid tagasi. See Facebooki postitus sisaldab veel mõningaid värskeid uudiseid lastekaubanduse kohta. Samuti on pedofiiliavõrgustikuga seotud Epstein ja Maxwell, kelle kuritegusid on ametlikult kinnitatud. Ka mitmed Hollywoodis tegutsevad näitlejad ja teised meelelahutusmaailmas töötajad on sel teemal sõna võtnud (link 1, link 2, link 3, link 4)

Sotsiaalmeedias käivatest aruteludest leiab ka seisukohti, et QAnoni puhul tundub kohati tegemist olevat vandenõuga vandenõuteooriate sees ning toimuvat vaadates pole mingit kahtlust, et erinevad huvigrupid, sh Trump, saavad QAnonlaste tegevuse pealt kasu lõigata. Vastuolu üldiste eliidi kohta käivate vandenõuteooriatega seisneb ka selles, et QAnon kuvab demokraate vaenlastena, samas kui nii demokraadid kui ka vabariiklased olevat eliidi käpiknukud.


Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt