Järgmise diktaatori valimine: koledad tõed, mida te Trumpilt ega Bidenilt ei kuule

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. juuni 2024 kell 16:18“Kui vabadus üldse midagi tähendab, tähendab see õigust öelda inimestele seda, mida nad kuulda ei taha,”  on öelnud George Orwell. Olenemata sellest, milliseid hoolikalt läbimõeldud kõnesid ja poliitilist keerutamist Joe Biden ja Donald Trump enne 2024. aasta presidendivalimisi valijateni toovad, võite olla kindlad, et ühtegi probleemi, mis jätkuvalt kahjustab meie vabadusi, ei lahendata usaldusväärse meetodiga hoolimata rahva raskest olukorrast. Seda kindlasti mitte, kui see võib seada ohtu nende positsiooni ametiühingute, korporatsioonide või rahalise eliidi ees, kes kampaaniaid rahastavad. Ehk 2024. aasta valimised ei muuda USA ja kogu maailma praegust kurssi politseiriigi suunas.

 

Samuti ei muuda Valge Maja uue elaniku populaarsuskonkurss keskmise ameeriklase igapäevaelu oluliselt. Neid elumuutvaid otsuseid teevad mujal nimetud, valimata riigiametnikud, kes on muutnud bürokraatia täiskohaga ja kasumlikuks äriks.

Vabaduse ja tõe huvides on siin mõned ebamugavad tõed elust Ameerika politseiriigis, mida me ei kuule kummaltki kahest juhtivast presidendikandidaadist.

  1. Valitsus ei ole meie sõber. Samuti ei tööta see “meie, inimeste” jaoks. Meie niinimetatud valitsuse esindajad ei esinda tegelikult meid, kodanikkonda. Meid valitseb korporatiivsete huvidega oligarhiline eliit, kelle peamine huvi on võimu ja kontrolli säilitamine.
  2. Vähendades järk-järgult meie vabadusi – sõnavabadust, kogunemisvabadust, nõuetekohast menetlust, eraelu puutumatust jne – on valitsus tegelikult vabanenud oma le
Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt