Telegrami uudised (nädal 11): maskinõue, vaktsiinid, WHO + 9/11 Ukraina sõja valguses

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. märts 2022 kell 11:07Foto: kollaaž + Canva.com

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 14.-20. märts. Kuigi meediaruum on värvunud sini-kollaseks, on selle taustal usinalt toimetamas ka koroonasõdurid, kes teevad ettevalmistusi tervisediktatuuri põlistamiseks.

 

Milline uudis oli möödunud nädalast kõige tähendusrikkam sinu jaoks?

 

1

Kuigi Eestis juba kadus vaktsiinipass, võetakse avalikult sõna ka maskinõude vastu

Oma arvamust on väljendanud nii teadlased kui ka poliitikud. Suurimaks maskinõudes kahtlejaks on tõusnud valitsuse eelmise teadusnõukoja juht Irja Lutsar, kes peab maskikandmist mõttetuks ja Riigikogu II aseesimees Martin Helme, kes kutsub üles loobuma maski kandmisest ja selle nõudmisest.

https://www.telegram.ee/eesti/err-endine-teadusnoukoja-juht-irja-lutsar-peab-maskinouet-mottetuks

https://www.telegram.ee/eesti/martin-helme-kutsub-ules-loobuma-maski-kandmisest-ja-noudmisest

SAPTK-i õiguskeskus tegi aga avalikuks komplekti dokumente, et aidata inimestel vaidlustada näomaski mittekandmisega seonduvalt tehtud trahviotsuseid. Lingi dokumentidele leiad siit:

https://www.telegram.ee/eesti/koigile-kasutamiseks-saptk-koostas-naidiskaebuse-maskitrahvide-vaidlustamiseks

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/avalik-kiri-toivo-maimetsale-palun-esitage-toendid-maskikandmise-vajalikkuse-kinnituseks

Avalik kiri Toivo Maimetsale: palun esitage tõendid maskikandmise vajalikkuse kinnituseks

Teadusnõukoja juht Toivo Maimets, kes alles mõned kuud tagasi väitis, et maskidest erilist kasu pole ja tegu on peamiselt hoolimise ehk “teatud suhtumise näitajaga”, tegi möödunud nädalal Vikerraadios enneolematut maskipropagandat, öeldes muuhulgas, et maskid peavad jääma kohustuslikuks. Kuna Maimetsa väited maskide elupäästva võime kohta räägivad vastu reaalsusele Eestis ja mujal maailmas, siis nõuame teadlaselt avaliku kirjaga teaduslikke tõendeid ja täpsustavaid kommentaare oma väidete kinnitamiseks.

Sarnaseid küsimusi esitas Maimetsale Facebookis ka teadlane ja arst Ain Aaviksoo, kes palus teadusnõukoja juhil viidata konkreetselt vähemalt paarile nendest suurest hulgast teadusuuringutest, millest lähtudes saab väita, et maskide kandmine on kuidagimoodi tõhus epidemioloogiline meede haiguse leviku piiramiseks.

Postituse all läks lahti elav arutelu, kus Maimetsa poolt viidatud uuringud teiste teadlaste poolt sõelapõhjaks lasti.

Huvitav, mida ütleksid siinkohal Rootsi teadlased, kes ei ole soovitanud viimase 2 aasta jooksul kordagi maske kohustuslikuks teha. Maskid olid soovituslikud paar kuud vaid täiskasvanutele ja ainult ühistranspordis, tipptundide ajal.

 

3

https://www.telegram.ee/eesti/euroopa-ravimiameti-ema-andmebaas-eesti-on-maailmas-2-kohal-vaktsineerimise-jargsete-surmajuhtumitega

Euroopa Ravimiameti (EMA) andmebaas: Eesti on maailmas 2. kohal vaktsineerimise järgsete surmajuhtumitega

Euroopa Ravimiameti European Medicines Agency ravimikõrvaltoimete andmebaasi EudraVigilance andmed näitavad, et vaktsineerimise järgsed surmajuhtumid võivad olla seotud revaktsineerimiskampaaniaga.

Austria väljaandes Wochenblick avaldatud aruandlusest selgub, et Eesti on maailmas 2. kohal vaktsineerimise järel aset leidnud surmajuhtumitega. Vaktsineerimine ei pruugi siinkohal olla kinnitatud surma põhjustaja. Samuti võib erineda riikide enda aruandlussüsteem, mille alusel need ühisesse andmebaasi esitati.

Kuid teatavasti algas ühes vaktsineerimiskampaaniaga Eestis ka liigsurmade tõus, mida 2021. aasta lõpuks kogunes lausa 3000 üle keskmise. Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus (TEHIK) kinnitas aasta lõpus Telegramile, et kahe süstiga kaitsepoogituid suri möödunud aastal lausa enam kui 5000. Kas ja millal uuritakse meil vaktsineerimise ja liigsurmade seoseid?

 

4

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/uk-ravimiamet-ei-kontrollinud-uldse-pfizeri-vaktsiiniuuringu-andmeid-ilmselt-ei-teinud-seda-ka-eesti-ravimiamet

UK ravimiamet ei kontrollinud üldse Pfizeri vaktsiiniuuringu andmeid, ilmselt ei teinud seda ka Eesti ravimiamet

Kirjutasime hiljuti Austraalia teabevabaduse seaduse kaudu ilmsiks tulnud skandaalist, milles selgub, et Austraalia terviseamet kiitis mRNA vaktsiinid heaks ilma regulatiivse kontrollita.

Täpselt samad asjaolud tuvastati Ühendkuningriigi vastavaid dokumente analüüsides: kuigi eksperdid siin- ja sealpool lompi teatasid nagu ühest suust, et eksperimentaalsed mRNA vaktsiinid on ohutud, siis tegelikkuses ei kontrollinud selleks ette nähtud asutused ja ravimiregulaatorid nende preparaatide ohutust üldse.

Kuna põgus suhtlus Ravimiametiga on näidanud, et sarnane muster võis korduda ka Eestis, ootame nüüd advokaatide abiga informatsiooni, mis tõestaks vastupidist. Või siis mitte.

 

5

https://www.telegram.ee/eesti/oiguskantslerile-tehti-avaldus-koroonaga-seotud-inimsusevastaste-kuritegude-uurimiseks-eestis

Õiguskantslerile tehti avaldus koroonaga seotud inimsusevastaste kuritegude uurimiseks Eestis

7. märtsil 2022 saatis kodanik Revo Jaansoo õiguskantslerile 80 lk pikkuse taotluse, alustamaks koroonaga seotud inimsusevastaste kuritegude uurimist Eestis, sh on välja toodud tõendid, mis viitavad Eestis korda saadetud inimsusevastastele kuritegule, kusjuures kannatajateks on Eesti kodanikud.

Kuritegude toimepanijate seas on avalduses ära märgitud terve rida poliitikuid, teadlasi ja arste. Jääme ootama Õiguskantsleri vastust.

 

6

https://www.telegram.ee/maailm/maailma-tervishoiunoukogu-kritiseerib-who-pandeemialepingut-see-on-ohuks-iseseisvusele-ja-pohioigustele

Maailma Tervishoiunõukogu kritiseerib WHO pandeemialepingut: see on ohuks iseseisvusele ja põhiõigustele

Arstidest, teadlastest, advokaatidest ning kodanikuõiguste eest võitlejatest koosnev liit Maailma Tervishoiunõukogu (WCH) nimetas avalikus kirjas Maailma Terviseorganisatsiooni pandeemialepingut “võimu haaramiseks”.

WHO Maailma Terviseassamblee kohtus erakorraliselt eelmisel detsembril ning leppis kokku, et “pandeemiate ärahoidmiseks luuakse valitsustevaheline läbirääkimiste erikomisjon, mille eesmärgiks on WHO konventsioonide, kokkulepete ja teiste rahvusvaheliste vahendite koostamine ja läbirääkimiste pidamine”.

Maailma Tervisenõukogu väidab aga, et WHO on COVID-19 pandeemia ajal teinud korduvalt vigu ning tegutsenud väljaspool demokraatlikke protsesse, seetõttu „ei saa sel organisatsioonil lasta juhtida maailma tervist puudutavat tegevuskava, ega lasta jõustada biojärelvalvet.“

 

7

https://www.telegram.ee/eesti/avalikustati-protokoll-euroopa-komisjon-voib-nuud-pidada-eesti-eest-labiraakimisi-who-ga

Siim Kallas reetis Eesti? Euroopa Komisjon võib nüüd pidada meie eest läbirääkimisi WHO-ga

Eelmise uudise valguses on oluline teada, et 4. märtsil leidis aset Siim Kallase juhatusel Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni koosolek, kus toimunud hääletamise käigus anti Euroopa Komisjonile volitus pidada Eesti Vabariigi eest läbirääkimisi WHO-ga.

Sisuliselt liigub selle tulemusena suur osa praegu Eestis kohapeal tehtavatest n-ö pandeemiaotsustest meie valitsuse ja Riigikogu haardeulatusest välja.

Ettepaneku vastu hääletanud Kalle Grünthali küsimusele, et „miks ei võiks käituda selle mudeli järgi, et vaatame, kuidas Euroopa Liit läbirääkimisi peab ja kui asi on hea, siis liitume?“ vastas teenekas euroametnik Siim Kallas, et „sellist sõnastust on väga keeruline otsuseks formuleerida.“

Seega kui keeruline, siis las teised otsustavad Eesti eest?

 

8

https://www.telegram.ee/maailm/wefi-plaan-kohustuslik-biomeetriline-kliimaneutraalne-covid-pass-koos-vereanaluusiga

WEFi plaan: kohustuslik biomeetriline kliimaneutraalne Covid-pass koos vereanalüüsiga

Maailma Majandusfoorum (World Economic Forum) paljastas taas ühe oma düstoopilise tulevikunägemuse. Suure Lähtestamise ehk Great Reseti raames reklaamitakse digitaalset biomeetrilist Covid-passi, mis plaanitakse lääne heaoluriikides juba sügisest kasutusele võtta.

WEF on teada andnud ka, et uus “Covid-pass” peaks sisaldama kohustuslikku “süsiniku jalajälje mõõtjat”. See takistab tulevikus kodanikel võimalust reisida lennukiga ümber maailma oma äranägemise järgi – isegi kui sul on süstid tehtud, sest vabadus sõltub sinu nn jalajäljest.

 

9

https://www.telegram.ee/nwo/kontrolluhiskond-ukraina-votab-esimesena-euroopas-kasutusele-sotsiaalkrediidi-susteemi

Kontrollühiskonna loomine: Ukraina Diia-äpp kui esimene sotsiaalkrediidi-süsteem Euroopas

Ukraina on sõjapidamise kiuste juurutamas oma 2020. aastal looma hakatud Diia-rakendust, mis ühendab muuhulgas digitaalse identiteedi, vaktsiinipassi ja juhiload. Kriitikud peavad seda Hiinast tuttava sotsiaalse krediidi süsteemi baasiks – sisuliselt on rakenduse kasutaja iga liigutus riigile teada ja esimesi samme kontrollsüsteemi suunas on ka juba astutud. Näiteks vaktsineerimise eest saadava preemia või sõjaga seotud hüvitiste saamiseks on vaja olla rakenduse kasutaja.

Huvitav, kas Zelenskõist saab nüüd maailma kangelane, kes juurutas imelise krediidisüsteemi?

 

10

https://www.telegram.ee/arvamus/putin-ja-zelenskoi-mangivad-kaasa-9-11-terrorirunnakute-pettuses

Zelenskist veel..

Lisaks koroonapettusele, mängivad Zelenskõi ja tema vanlane Putin kaasa ka 9/11 terrorirünnakute pettuses!

Enne koroonat võis pidada 2001. aasta 11. septembri terrorirünnakuid kaasaja suurimaks pettuseks ja igaüht, kes seda siiani kaasa mängib, võib pidada ka osaks n-ö eliidist, kes enamuse toetusel oma võimumänge mängivad.

Vladimir Putin, kes on väidetavalt USA suur vaenlane, on öelnud, et idee 9/11 sisetööst on “täielik jama”, sest see olnuks “võimatu”.

Äsja tegi Volodõmõr Zelenskõi video teel tehtud abipalve USA Kongressile, milles ta ütles:

„Pidage meeles 11. septembrit. Me vajame teid praegu.”

Kui USA (Lääs) ise korraldas 9/11 terrorirünnakud ning 20 aastat hiljem mängivad suurimad vaenlased Ida ja Lääs ning nende vahel olev pisike Zelenskõi kõik kolmekesi koos seda pettust edasi, siis kelle vahel tegelikult see sõda käib?

 

11

https://www.telegram.ee/maailm/daily-mail-kas-vigased-pcr-testid-veensid-meid-covidi-ohtlikkuses

Daily Mail: Kas vigased PCR-testid veensid meid Covidi ohtlikkuses?

Briti tabloid Daily Mail on hakanud kahtlema koroonapandeemia ohtlikkuses ning avaldanud ülipõhjaliku uurimusloo.

Kas kogu Suurbritannia koroonastatistika võis põhineda vigastel PCR tulemustel? Tippeksperdid on sellised avaldused kindlalt ümber lükanud. Ja teadlased, kes nendele teemadele tähelepanu juhtisid, on sotsiaalmeedias tsensuuri alla sattunud, sealhulgas on neid süüdistatud Covidi eitamises ja kolleegide poolt isegi kõrvale tõrjutud, möönab Daili Mail.

Aga kas neil võis kogu aeg õigus olla?

Daily Mail teatab, et nad hakkavad lähinädalatel uurima kõike seda, mida vandenõuteoreetikud on rääkinud kaks aastat.

 

Need olid uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

 

Allikad teksti sees

Foto: Canva

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt